Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEzoterika a duchovnoMagie, okultismus

Momentálně se v této nabídce nachází 1372 titulů

1.
Don Miguel Ruiz  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ TOP #58 (329)
Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj špatných životních návyků, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Lorna Byrne  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Anjeli na dosah je nové inšpiratívne dielo Lorny Byrneovej, voľné pokračovanie medzinárodného bestsellera Anjeli v mojich vlasoch. V knihe s výraznými autobiografickými črtami sa prelínajú príbehy a živé dialógy z rôznych období Lorninho života... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 6.11.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
3.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (14)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
František Bardon  ·  Chvojkovo nakladatelství (1999)
NA SKLADĚ (32)
Zájemci o duchovní cesty si často stěžovali, že jim není dána možnost být zasvěcen Mistrem nebo guruem a tím že je pravé vědění přístupné jen zvlášť nadaným a obdařeným jedincům. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Margot Ruis  ·  Václav Kazda (2014)
(25)
Autorka patří k těm nemnohým lidem, kteří mohou vidět přírodní bytosti a hovořit s nimi. Obrací se k nim s láskou a pochopením a díky tomu může pronikat do jemného světa, který prozařuje stromy, louku, potok, les, zahradu i hory... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Lorna Byrne  ·  Pragma (2017)
NA SKLADĚ
Irská autorka Lorna Byrneová (1953), která má výjimečnou schopnost vidět anděly a komunikovat s nimi, je českým čtenářům dobře známá už od doby, kdy u nás vyšla její autobiografická kniha Andělé v mých vlasech... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Ted Andrews  ·  Fontána (2007)
(7)
Tato kniha vám pomůže prohlubit spojení s přirozeným světem. Otevře vám dveře do království magie a mystiky, do kouzelné říše víl. Objevte ztracenou magii světa, kde stromy stále ještě mluví a každá květina má pro vás příběh... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Akcent (2013)
Staroindické báje, správněji puránské báje (purán = starý), vznikaly už od začátku našeho letopočtu a tradovaly se po celé věky jen ústně. Jejich příběhy se odehrávají ve třech světech, ve které Indové skálopevně věřili: ve světě bohů, lidí a démonů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Josef Veselý  ·  Vodnář (2013)
(2)
Tato studie je věnována výkladu theriomorfních, fytomorfních a oryktomorfních prvků a motivů ve vizích transempirických entit, tj. oněch prvků a motivů, jež čerpají svoji podobu z tvarů různých jednotlivin živočišné, rostlinné a nerostné říše... (více o knize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
František Bardon  ·  Vodnář (2017)
Kniha, jejíž text vyšel jako soukromý tisk již ve třicátých letech 20. století. Představuje první tvůrčí syntézu vynikajícího znalce obřadné magie a hermetismu Františka Bardona. Jedná se o iniciační dílo, které zájemcům... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
David R. Card  ·  Pragma (2012)
Buněčné soli (také tkáňové soli) jsou obsaženy v každém lidském těle. Podílejí se na mnoha důležitých procesech včetně vstřebávání a detoxikace a působí při nich jako katalyzátory... (více o knize)
Naše cena: 78 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Eliphas Lévi  ·  Trigon (2003)
S přihlédnutím k prvnímu vydání z roku 1913 v překladu Bohumila Janouška upravil, z větší části znovu přeložil, doplnil a doslovem opatřil D. Ž. Bor. 1. svazek Díla Eliphase Léviho. Reprint vydání z roku 2003... (více o knize)
Naše cena: 645 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Mike Booth  ·  Barevný svět (2002)
Kniha představuje stručnou a praktickou příručku pro práci s lahvičkami. Je určena všem, kdo se už s Aura-Somou seznámili, neboť předpokládá jistou znalost systému, jeho principů a způsobu práce s ním. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Anna Franklin  ·  Fontána (2007)
(2)
Toto není kniha o fiktivních bytostech z pohádky. Je o skutečných vílách, mocných bytostech Země, Vzduchu, Ohně a Vody, rostlin, potoků, skal a mnoha dalších míst... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Birgit Feliz Carrasco  ·  Fontána (2008)
(4)
Praktická pracovní kniha nabízí kompletní a strukturovaný program, který člověku umožní začít vnímat svá energetická centra a posílit je, pomůže získat více vitality a vyrovnanosti v každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2015)
(139)
V každém okamžiku jste obklopeni milujícími a mocnými anděly, kteří vám chtějí pomoci se všemi oblastmi vašeho života. Stačí jen o jejich pomoc požádat! (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Michael Laitman  ·  Volvox Globator (2011)
(2)
Kniha Zohar je považována za stežejní kabalistickou práci. Kniha je psána ve forme alegorických příběhů, jejichž prostřednictvím je však sdělován mnohem hlubší význam. Ve svém komentáři rav Laitman jasně vysvětluje jazyk kabaly... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Ivana Tischlerová  ·  Metafora (2008)
(4)
"Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom případě, že zatím ještě vůbec netušíte, co by to mělo být," slibuje novodobá čarodějka Ivana Tischlerová hned na úvod a věřte nebo ne, vypadá to, že bude mít pravdu... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Brandy Williams  ·  Fontána (2011)
NA SKLADĚ (1)
Tento jednoduchý kurz se zaměřením na magické procesy a dovednosti není určený jen pro začátečníky, ačkoli pro nováčky v oboru je to úvod vskutku báječný. Obsahuje techniky, které mágové uplatňují denně: uzemnění, soustředění, zaštítění a rituály na... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2009)
Tento soubor mandal vznikl na základě zasvěcení do archandělských energií pod vedením Mistra reiki Jany Blažkové. Autorka, která se věnuje kreslení různých „zářičů“ již několik let, se takto pokusila „zhmotnit“ i energie... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 69

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička