Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaEzoterika a duchovnoAstrologie, věštění

Momentálně se v této nabídce nachází 1369 titulů

1.
Žofie Kanyzová  ·  Krásná paní (2017)
NOVINKA
Neocenitelná pomůcka pro všechny milovníky starých dobrých rad našich předků a plodů bez chemie. (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
2.
Jiří Veselý  ·  Jiří Veselý (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (1)
Světlo čísel je unikátní balíček 36 číselných karet seberozvoje, včetně doprovodné knížky Světlo čísel (169 stran), která představuje a definuje zcela nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel... (více o knize)
Naše cena: 948 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
3.
Anna Southgate (editor)  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Čítanie z ruky, tiež známe ako chiromantia či veštenie z dlane, je najosobnejší spôsob sebapoznávania. Pomáha porozumieť vašej povahe, potenciálu, talentu, schopnostiam aj obmedzeniam... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
4.
Anna Southgate (editor)  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Podľa numerológie, jednej z najstarších analytických techník v histórii ľudstva, môže každý človek na základe sily čísel zistiť, ako naplniť vlastný potenciál. Vďaka tejto knihe sa naučíte vypočítať si číslo svojho... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
5.
Tom Kenyon a Judi Sion  ·  Anch-books (2017)
(1)
Arkturiáni jsou již od dávných dob strážcové a ochránci lidstva. Odkud pocházejí, jaké úkoly převzali a jak nás podporují – o tom zde vypráví osm z nich. Je mezi nimi lékař, vědec, ákášický knihovník, válečník, mistr meditace... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Anita Johnston  ·  Rybka Publishers (2011)
(1)
Ačkoli kniha Anity Johnston pojednává o poruchách příjmu potravy, není zdaleka jen o nich a není určena pouze těm, které se s některou z forem této poruchy potýkají. Je věnována všem ženám, které mají zájem prohloubit si sebevědomí... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Dan Millman  ·  Pragma (2011)
NA SKLADĚ (1)
Pro mnohé z nás je život skládačkou s chybějícími díly. Plánujeme, a pak své plány měníme; zvolíme si cestu, a vydáme se jinou; to vše ve snaze najít toho pravého partnera a tu pravou profesi. Doufáme, že jsme se rozhodli správně... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
8.
Neil Somerville  ·  Baronet (2016)
Starobylé umění čínské astrologie je propracovaným systémem, který je v Orientě užíván již po tisíciletí. Neil Somerville, jeden z nejvýznamnějších západních autorů-astrologů, sestavil i letos Čínský horoskop na rok 2017, který je rokem Kohouta... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Walter Lübeck  ·  Pragma (1998)
Kniha obsahuje dosud nejpodrobněji popsané životní energie, se kterými pracují duchovní systémy, jejichž praktické návody použití byste jinde marně hledali... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Papus  ·  Vodnář (2015)
(1)
Tato kniha vychází jako 11. svazek edice Bibliotheca Horev. Touto knihou předkládáme českým badatelům dílo skutečně základní a encyklopedické, které můžeme s plnou odpovědností doporučit jako východisko k dalšímu podrobnějšímu a speciálnímu studiu... (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
František Kruml  ·  Baronet (2014)
Odpradávna se lidé zajímali o svůj osud a snažili se nahlížet do budoucnosti prostřednictvím celé řady rozmanitých věšteckých metod. Některé z nich se dodnes těší velké oblibě, především astrologie, věštění pomocí tarotových karet a numerologie... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Camila Karolinss  ·  Ottovo nakladatelství (2007)
(2)
Kniha je srozumitelným návodem pro vytvoření vzorce vlastního osudu podle jména a obsahuje seznam všech českých a slovenských jmen + jejich výklad... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč posíláme do 4 dnů
13.
Sonia Choquette  ·  Synergie (2008)
Tento soubor 52 karet je věšteckým nástrojem založeným na intuitivně-mediálním spojení s duchovním světem a vychází z Malých arkán tradičního tarotu.... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dnů
14.
Johanna Paungger a Thomas Poppe  ·  Knižní klub (2016)
Už naši předkové si byli vědomi vlivu měsíčních rytmů a jejich významu pro náš každodenní život. Věděli, že nezáleží jen na schopnostech a prostředcích, ale i na správném okamžiku, který pro své konání zvolíme... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Martina Blažena Boháčová  ·  Astrolife - Boháčová Blažena (2017)
NA SKLADĚ
V této knize jsou vypsány horoskopy pro všechna znamení. Co se bude dít po celý rok 2018 a také měsíc po měsíci. Tato kniha může sloužit jako osobní deník, pro každého, kdo si ji koupí. Každý měsíc si může zapisovat nejen... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Osho  ·  Synergie (2013)
NA SKLADĚ (7)
Zdá se vám život nejistý a plný pochybností? Hledáte nějaký zdroj inspirace? Osho Zen Tarot se zaměřuje na pochopení toho, co je tady a teď. Je to systém založený... (více o knize)
Naše cena: 558 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Lenka Vdovjaková  ·  Eugenika (2008)
(3)
Praktická příručka pro vykládání cikánských karet, které jsou vedle tarotu nejznámějším věšteckým nástrojem tohoto druhu. V knize najdete kompletní význam všech karet a jejich možných kombinací, několik možností, jak karty vykládat, ... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Sigmund Freud  ·  Nová tiskárna Pelhřimov (2005)
(5)
Základní práce vědeckého výzkumu snů. Co všechno sen umí a co všechno lze z něj vyčíst. Freud na základě snů, často na první pohled nesmyslných či zmatených, odhaluje lidskou psychiku, zvláště oblast nevědomí... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Erna Droesbeke von Enge  ·  Synergie (1999)
(4)
Vykládací karty Lenormand vypovídají o událostech minulých, současných i budoucích a nabízejí skutečnou orientaci v živote. Na každé kartě najdete kromě stručného textu s významem také odpovídajíci obrázek a symbol hrací karty. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Markus Schirner  ·  Fontána (2007)
Velká kyvadlová pracovní kniha pro začátečníky i pokročilé, obsahující kurz práce s kyvadlem. Je to skvělá příručka k rychlému osvojení si práce s kyvadlem... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 69

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička