Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoMezinárodní právo

Momentálně se v této nabídce nachází 645 titulů

1.
Michal Nulíček, Josef Donát a a kolektiv autorů/autorek  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
Kniha přináší na český trh první ucelený komentář k nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tzv. obecnému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), které kromě zvýšené ochrany osobních údajů přináší také mim (více o knize)
Naše cena: 880 Kč posíláme do 10 dnů
2.
Ilona Švihlíková  ·  Inaque.sk (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Ilona Švihlíková uvažuje o soudobé globální krizové kapitalistické realitě jako o skutečně přelomové době, kdy se nebývale vyhrocují nerovnoměrnosti, asymetrie i nespravedlnosti. Autorka pokračuje v kritickém náhledu... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
3.
Milan Syruček  ·  Grada (2015)
(2)
„Obě země, Ukrajinu a Rusko, znám od roku 1956, mnohokrát jsem tam pobýval, zamiloval jsem si celý kraj od karpatských hor po jakutské. Stejně tak jsem si oblíbil lidi, kteří tam žijí, a jak se říká, v potu tváře dobývají svůj vezdejší chléb. Řeč však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Josef Mrázek  ·  Aleš Čeněk (2004)
Předkládané dokumenty jsou určeny především studentům právnických fakult a jiných humanitních oborů. Mohou být ovšem užitečné i novinářům, pracovníkům státních a společenských orgánů, příslušníkům ozbrojených sil... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč posíláme do 10 dnů
5.
Jan Potměšil  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato jedinečná publikace je první a dosud jedinou českou knihou, která systematicky, uceleně, přehledně a erudovaně zpracovává jedno z nejkontroverznějších a nejhlavnějších témat současného zájmu veřejnosti o islám... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Oskar Krejčí  ·  Ekopress (2014)
(2)
Pro většinu lidí jsou úvahy o mezinárodní politice diskusí za hranicí osobní zkušenosti a také trochu exkluzivním tématem pro vyvolené. I zprostředkovaný kontakt může být zavádějící: pohled na válku v televizním přenosu se podobá hranému filmu, nákup... (více o knize)
Naše cena: 967 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Libor Kovárník; Milan Martínek  ·  Naše vojsko (2009)
Kniha je určena pro širokou veřejnost zabývající se problematikou zbraní a střeliva a je využitelná jako pomůcka v přípravě na zkoušku odborné způsobilosti každého žadatele o vydání zbrojního průkazu. Obsahuje aktuální znění zákona o střelných zbraní... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Vladimír Týč  ·  Leges (2010)
NA SKLADĚ
Oblíbená komplexní a přehledně zpracovaná učebnice unijního práva vychází již v šestém vydání, v němž byla aktualizována a přepracována především v souvislosti s přijetím Lisabonské smlouvy... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Ilona Švihlíková  ·  Inaque.sk (2014)
NA SKLADĚ (2)
Ilona Švihlíková uvažuje o soudobé globální krizové kapitalistické realitě jako o skutečně přelomové době, kdy se nebývale vyhrocují nerovnoměrnosti, asymetrie i nespravedlnosti. Autorka pokračuje v kritickém náhledu překonávajícím omezené mantinely... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Jan Kuklík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Auditorium (2012)
Sportovní právo patří mezi nová právní odvětví. Tak jak se sport stává stále větším společenským fenoménem s velkým ekonomickým potenciálem, tak i sportovní právo, postupně nabývá na významu, a to jak na úrovni národní, tak i nadnárodní, resp. globální... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Pavel Hamerník  ·  Auditorium (2007)
Publikace se zabývá vztahem evropského práva k pravidlům sportovních asociací jak jej definovaly ve své rozhodovací praxi Evropský soudní dvůr či Komise EU... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč posíláme do 10 dnů
12.
Šárka Waisová  ·  Aleš Čeněk (2011)
Metody a techniky budování míru - ať už jsou označované jako řešení konfliktů, transformace konfliktů či řízení konfliktů - se stávají stále složitější, což je dáno zejména vývojem charakteru konfliktů a mezinárodního sytému v posledních desetiletích... (více o knize)
Naše cena: 327 Kč posíláme do 10 dnů
13.
Svatopluk Václav Vobejda  ·  E-knihy jedou (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Krindy pindy! Zdravím Vás z Kérkonoš i Vysočiny společně se svými kamarády Šklebejšťaty, Křupandlákem, Toulovcem i Šumfelákem. Ten poslední žere voly! Dávejte tedy pozor při vyslovování názoru na moje vyprávění. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
14.
kolektiv autorů/autorek  ·  Heuréka (2016)
Publikácia obsahuje aktualizované úplné znenie zákona č. 97/1963 Zb. o medzinárodnom práve súkromnom a procesnom s právnym stavom k 1. októbru 2016, so zmenami... (více o knize)
Naše cena: 64 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Poradca s.r.o. (2015)
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Obchodovanie so zahraničím - partner - poradenský servis - úver - medzinárodné obchodovanie - riziká - dodávateľ - ekonomická informácia, Pohľadávky v ZDP - obchodný majetok - konkurz - odpis... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Andrew Geddes  ·  Palgrave (2012)
Britain's relationship with the EU has always been riddled with doubt, scepticism and awkwardness. This much-needed new book examines why, how and with what effect the EU has become such a contentious issue in UK politics... (více o knize)
Naše cena: 1 156 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Vysoká škola Danubius (2011)
Zborník príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie Sládkovičovo – Trnava – Komárno – Svätý Peter – Búč. Riešenie regionálnych problémov, regionálny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Alena Pauličková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vysoká škola Danubius (2009)
Táto publikácia je výsledkom práce kolektívu vysokoškolských pedagógov a odborníkov z praxe. Komplexný prístup k riešenej problematike dopĺňa vysoká... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Miloš Lacko  ·  Sprint dva (2011)
Táto publikácia má ambíciu poskytnúť komplexný súbor informácií a poznatkov o činiteľoch ovplyvňujúcich organizačno-výkonovú výstavbu dôchodkového... (více o knize)
Naše cena: 182 Kč posíláme do 5 dnů
20.
Matúš Králik  ·  Wolters Kluwer (2014)
(1)
Vydavateľstvo Wolters Kluwer na knižný trh prináša ďalší komentár, a to hneď k dvom dôležitým predpisom konkurzného práva – k zákonu č. 8/2005 Z. z. o správcoch v znení neskorších predpisov a k vyhláške č. 665/2005 Z. z., ktorou sa vykonávajú... (více o knize)
Naše cena: 628 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 33

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička