Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoMezinárodní právo

Momentálně se v této nabídce nachází 646 titulů

1.
Alexander J. Bělohlávek a Pavel Mates  ·  Aleš Čeněk (2017)
NOVINKA
Doručování a podání tvoří integrální součást jakéhokoliv právem regulovaného řízení. Může to být přitom právě chybné doručení, které ve svém důsledku ovlivní výsledek celého řízení, ať již proto, že se účastník... (více o knize)
Naše cena: 672 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Ondřej Filipec  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2017)
Terorismus představuje významnou hrozbu národní i mezinárodní bezpečnosti a již několik let se stává velice diskutovaným tématem také v České republice... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč posíláme do 6 dnů
3.
Milan Syruček  ·  Grada (2015)
(2)
„Obě země, Ukrajinu a Rusko, znám od roku 1956, mnohokrát jsem tam pobýval, zamiloval jsem si celý kraj od karpatských hor po jakutské. Stejně tak jsem si oblíbil lidi, kteří tam žijí, a jak se říká, v potu tváře dobývají svůj vezdejší chléb. Řeč však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Bill Warner  ·  Center for the Study of Political Islam (2015)
(2)
Islám je politický systém s vlastní sbírkou zákonů, která se nazývá šaría. Právo šaría stojí na úplně jiných principech než náš právní systém. Mnoho jejích nařízení se týká nemuslimů. Co znamená právo šaría pro naše občany? Jakým způsobem se nás dotýká?.. (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Oskar Krejčí  ·  Ekopress (2014)
(2)
Pro většinu lidí jsou úvahy o mezinárodní politice diskusí za hranicí osobní zkušenosti a také trochu exkluzivním tématem pro vyvolené. I zprostředkovaný kontakt může být zavádějící: pohled na válku v televizním přenosu se podobá hranému filmu, nákup... (více o knize)
Naše cena: 967 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Libor Kovárník; Milan Martínek  ·  Naše vojsko (2009)
Kniha je určena pro širokou veřejnost zabývající se problematikou zbraní a střeliva a je využitelná jako pomůcka v přípravě na zkoušku odborné způsobilosti každého žadatele o vydání zbrojního průkazu. Obsahuje aktuální znění zákona o střelných zbraní... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Vladimír Týč  ·  Leges (2010)
NA SKLADĚ
Oblíbená komplexní a přehledně zpracovaná učebnice unijního práva vychází již v šestém vydání, v němž byla aktualizována a přepracována především v souvislosti s přijetím Lisabonské smlouvy... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Jan Kuklík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Auditorium (2012)
Sportovní právo patří mezi nová právní odvětví. Tak jak se sport stává stále větším společenským fenoménem s velkým ekonomickým potenciálem, tak i sportovní právo, postupně nabývá na významu, a to jak na úrovni národní, tak i nadnárodní, resp. globální... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Ilona Švihlíková  ·  Inaque.sk (2014)
NA SKLADĚ (2)
Ilona Švihlíková uvažuje o soudobé globální krizové kapitalistické realitě jako o skutečně přelomové době, kdy se nebývale vyhrocují nerovnoměrnosti, asymetrie i nespravedlnosti. Autorka pokračuje v kritickém náhledu překonávajícím omezené mantinely... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Šárka Waisová  ·  Aleš Čeněk (2011)
Metody a techniky budování míru - ať už jsou označované jako řešení konfliktů, transformace konfliktů či řízení konfliktů - se stávají stále složitější, což je dáno zejména vývojem charakteru konfliktů a mezinárodního sytému v posledních desetiletích... (více o knize)
Naše cena: 327 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Pavel Hamerník  ·  Auditorium (2007)
Publikace se zabývá vztahem evropského práva k pravidlům sportovních asociací jak jej definovaly ve své rozhodovací praxi Evropský soudní dvůr či Komise EU... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
12.
kolektiv autorů/autorek  ·  Heuréka (2016)
Publikácia obsahuje aktualizované úplné znenie zákona č. 97/1963 Zb. o medzinárodnom práve súkromnom a procesnom s právnym stavom k 1. októbru 2016, so zmenami... (více o knize)
Naše cena: 64 Kč posíláme do 6 dnů
13.
Poradca s.r.o. (2015)
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Obchodovanie so zahraničím - partner - poradenský servis - úver - medzinárodné obchodovanie - riziká - dodávateľ - ekonomická informácia, Pohľadávky v ZDP - obchodný majetok - konkurz - odpis... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Andrew Geddes  ·  Palgrave (2012)
Britain's relationship with the EU has always been riddled with doubt, scepticism and awkwardness. This much-needed new book examines why, how and with what effect the EU has become such a contentious issue in UK politics... (více o knize)
Naše cena: 1 156 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Alena Pauličková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vysoká škola Danubius (2009)
Táto publikácia je výsledkom práce kolektívu vysokoškolských pedagógov a odborníkov z praxe. Komplexný prístup k riešenej problematike dopĺňa vysoká... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Miloš Lacko  ·  Sprint dva (2011)
Táto publikácia má ambíciu poskytnúť komplexný súbor informácií a poznatkov o činiteľoch ovplyvňujúcich organizačno-výkonovú výstavbu dôchodkového... (více o knize)
Naše cena: 182 Kč posíláme do 6 dnů
17.
David Orrell a Borin Van Loon  ·  Icon Books (2013)
Brand-new INTRODUCING guide to the subject that really makes the world go round. Economics was described by the English economist Lionel Robbins in 1935 as 'the science of scarcity' but these days economics is everywhere, ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Ulrike Stierle von Schutz a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edward Elgar (2008)
"Regional Economic Policy in Europe" presents a tightly focused selection of policy, empirical and theoretical perspectives on contemporary dimensions of regional economic policy in the EU... (více o knize)
Naše cena: 2 561 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Vladimír Tauer a Helena Zemánková  ·  Computer Press (2009)
Žijeme v období, kdy můžeme vytvářet projekty, které mohou být financovány z prostředků Evropské unie. Napsat projekt správně, tak aby byl úspěšně vyhodnocen, aby mohl být financován ze strukturálních fondů EU, je novou kompetencí... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Pavel Dufek a Hubert Smekal  ·  Wolters Kluwer (2015)
Publikace představuje meziooborvý přehled v současnosti frekventované problematiky lidských práv. Ve třech částech a 16 kapitolách se zabývá I. základem... (více o knize)
Naše cena: 866 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 33

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička