Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Managment, byznys

Momentálně se v této nabídce nachází 4085 titulů

1.
Judy Martel  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jak úspěšně předat rodinné bohatství další generaci? Jak zachovat lidský a intelektuální kapitál rodiny? Kniha poskytuje jasné odpovědi na důležité otázky spojené s rodinným podnikáním. (více o eknize)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Liběna Tetřevová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nově na trh přichází zcela ojedinělá publikace, která řeší vybrané problémy společenské odpovědnosti firem (CSR) s ohledem na specifika firem společensky citlivých odvětví, jako jsou například zbrojařské firmy, firmy chemického... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
3.
Petra Šupšáková  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Jste v řídící funkci ve zdravotnickém zařízení — nemocničním nebo ambulantním? Studujete zdravotnický management? Pak bez této publikace nemůžete obstát! (více o eknize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Jana Hinke a Dana Bárková  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Již třetí vydání úspěšné knihy objasňuje problematiku účetnictví podnikatelů zejména na příkladech a úlohách, včetně řešení a komentářů. Publikace je kompletně aktualizovaná. (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Jaroslav Kukuča  ·  Tribun EU (2017)
NOVINKA
Trenčín je výnimočným mestom. V strednej Európe (východne od Rýna a severne od Dunaja) sa druhé také nenájde. Poznáme jeho najstaršiu zmienku už z 2. storočia nášho letopočtu, kedy tu (ako v meste Laugaríciu) zimovali rímske jednotky pod velením Marca... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #98 (8)
Také si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko „zdarma"? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější? (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
7.
Tony Hsieh  ·  PeopleComm (2017)
TOP #97 (14)
Štěstí doručeno je příběhem organizace, která vznikla na zelené louce a dnes, po deseti letech existence, dosahuje obratu přes miliardu dolarů ročně. O internetovém prodejci obuvi Zapposu se hovoří jako o nejvíce “sexy” firmě dnešních Spojených států... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Blog za milión  E-KNIHA SK
Natasha Courtenay-Smith  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ako vyniknúť vo svete, kde chce blogovať azda každý a blogové príspevky sa dajú nájsť na každom rohu? Ako sa blogovaním môžete stať niekým? Čo vedia najúspešnejší blogeri na svete a ktoré vedomosti (zatiaľ) chýbajú vám? (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
9.
Petr Všetečka  ·  Petr Všetečka (2017)
NOVINKA
Originálna anglicko-slovenská publikácia, ojedinelá svojho druhu na trhu. Popisuje ako uchopiť nápad, inováciu alebo zákazku a zrealizovať ju do úspešného konca. Je to manuál písaný jednoduchým jazykom. Kniha s praktickými príkladmi. Podstatu riadenia pro (více o knize)
Naše cena: 1 356 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #17 (4)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze... (více o eknize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
11.
Timothy Ferriss  ·  Vermilion (2016)
NA SKLADĚ TOP #98 (2)
Fitness, Money, and Wisdom - here are the Tool. Over the last two years, #1 New York Times best-selling author Tim Ferriss has collected the routines and tools of world-class performers around the globe. (více o knize)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Jan Muhlfeit a Melina Costi  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #66
Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ TOP #24 (4)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze (tzv. freelancerů) poskytne přesně... (více o knize)
Naše cena: 538 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
David B. Yoffie a Michael A. Cusumano  ·  Práh (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Není jen o strategiích, které jsou vhodné pro technologicky orientované firmy, ale ukazuje... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
15.
Zdenek Dytrt a Michaela Stříteská  ·  CPRESS (2009)
Publikace Efektivní inovace – Odpovědnost v managementu vede k zamyšlení všechny, kteří se zabývají managementem a podnikáním a hledají příčiny ekonomických neúspěchů, sociálních a politických krizí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Richard Branson  ·  Eastone Books (2009)
Kniha Byznys v plné nahotě je návod na to, jak změnit překážky v podnikání na výzvy, problémy na příležitosti a příležitosti na úspěch. Důkazem, že je to opravdu možné, je úspěšný britský podnikatel a miliardář světového jména, sir Richard Branson... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Ivana Folwarczná  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha se zabývá moderními metodami rozvoje a vzdělávání manažerů ve vyspělých zemích a u nás. Je neocenitelnou příručkou pro všechny personalisty, manažery, pracovníky vzdělávacích agentur a studenty andragogiky. Autorka vychází... (více o eknize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Jaromír Veber, Jitka Srpová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Již třetí, aktualizované a doplněné vydání základní publikace o řízení malé a střední firmy je určeno majitelům a manažerům vznikajících i již zavedených firem a studentům vysokých škol. Nové vydání knihy je aktualizováno... (více o eknize)
Naše cena: 373 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Jan Jirák a Barbara Köpplová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autoři se značnou teoretickou i praktickou zkušeností v oblasti fungování médií v České republice nabízejí podrobné uvedení do studia médií z hlediska sociálněvědní disciplíny mediální studia. Jejich ústředním zájmem je... (více o eknize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
20.
Jim Collins  ·  Grada (2008)
NA SKLADĚ (2)
Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo již přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se liší firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Autor se svým týmem zkoumal, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 205

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička