Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáManagment a byznys

Momentálně se v této nabídce nachází 4118 titulů

1.
Dana Dvořáková  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Cílem knihy je pomoci nejširší veřejnosti porozumět logice mezinárodních standardů účetního výkaznictví a usnadnit výkladem i praktickými příklady studium i následnou aplikace těchto standardů v... (více o knize)
Naše cena: 469 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
2.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Tom Hodgkinson se naučil, jak podnikat, a to zrovna nikoli tím nejjednodušším způsobem, ale na základě pracně získané vlastní zkušenosti. Ze čtyřhodinového pracovního nasazení, kdy se jako spisovatel na volné noze živil psaním knih, se vrhl do podnikání.. (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
3.
Ludvík Filip a Jiří Šebestík  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Řízení kvality je dnes pojmem, který používá při svém řízení většina firem, a určitě nejen na českém trhu. Naneštěstí se v dnešní době tento pojem řeší především zorným úhlem snižování nákladů a zvyšování... (více o eknize)
Naše cena: 275 Kč ihned ke stažení
4.
Friedrich Assländer a Anselm Grün  ·  Karmelitánské nakladatelství (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čas jakožto omezená doba života nás upozorňuje na to, že je náš život konečný a vlastně velice krátký. Kolik času nám ještě zbývá? Nevíme. V praktickém duchovním životě bychom měli chápat každý den jako možný poslední... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
5.
Vladimír Gozora  ·  Wolters Kluwer (2017)
NOVINKA AKCE
Predložená učebnica zovšeobecňuje poznatky a skúsenosti z krízového manažmentu v Slovenskej republike i v zahraničí. Poskytuje komplexný a ucelený obraz o podnikoch a ich manažmente, o predmete a funkciách krízového manažmentu a riešení nerovnovážnych... (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
NOVINKA
Učebné texty sú určené pre prípravu na skúšku na preukázanie odbornej spôsobilosti vedúceho dopravy a prevádzkovateľa cestnej dopravy v cestnej nákladnej doprave a tiež sú určené ako učebné texty pre študentov študijného progra (více o knize)
Naše cena: 1 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Ján Papula  ·  Wolters Kluwer (2017)
NOVINKA
Kniha ,,Manažérska ekonomika ako teória obohacovaná skúsenosťami a trendmi v manažmente“ spracúva základné pohľady na manažérsku ekonomiku ako na ekonomiku, ktorá je obohatená o metódy a postupy uplatňované manažérmi v rámci výkonu svojich... (více o knize)
Naše cena: 539 Kč posíláme do 7 dnů
8.
Oľga Poniščiaková  ·  EDIS (2017)
NOVINKA AKCE
Učebnica Podnikový controlling oboznamuje čitateľov s históriou, vývojom, základnou charaktreristikou a poslaním controllingu v podmienkach Slovenskej republiky v súčasnosti... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Zákon č. 289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice (1. aktualizácia) po novele zákonom č. 180/2017 Z. z., účinnosť 1.9.2017, Zákon č. 145/1995 Z. z. o správnych... (více o knize)
Naše cena: 58 Kč posíláme do 6 dnů
10.
Richard Branson  ·  Eastone Books (2009)
Kniha Byznys v plné nahotě je návod na to, jak změnit překážky v podnikání na výzvy, problémy na příležitosti a příležitosti na úspěch. Důkazem, že je to opravdu možné, je úspěšný britský podnikatel a miliardář světového jména, sir Richard Branson... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Derek Thompson  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NA SKLADĚ
Nic se nestává „virálním“. Pokud si myslíte, že populární filmy, písně či aplikace k vám přicházejí jen tak odnikud a v dnešním přeplněném mediálním prostoru dosáhnou úspěchu jen díky šeptandě, neznáte jejich skutečný příběh. Každý trhák má vlastní... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Jim Collins a Jerry I. Porras  ·  Grada (2016)
Co odlišuje skutečně výjimečné a trvale úspěšné firmy od jejich konkurence? Jaké společné postupy tyto významné firmy po celou dobu své existence uplatňují? Odpověď najdete v dlouho očekávaném českém vydání bestselleru Built to Last! Stejně jako.. (více o knize)
Naše cena: 446 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Michael E. Gerber  ·  incommunity (2011)
(3)
Rozšířená edice této fenomenální knihy pro start a růst vaší firmy se stala bestsellerem. Konzultant Michael E. Gerber díky zkušenostem z malého a středního podnikání vysvětluje, ... (více o knize)
Naše cena: 382 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Ricardo Semler  ·  PeopleComm (2015)
NA SKLADĚ (6)
Nesmírně čtivý a místy až neuvěřitelný příběh přerodu výrobní, direktivně řízené firmy v jednu z nejsvobodnějších společností dneška, které ostatní právem přezdívají “nejneobvyklejší pracoviště světa”... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč posíláme ihned
15.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný pracovní den a se skvělým pocitem.. (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Bill Mascull  ·  Cambridge University Press (2010)
AKCE
Business Vocabulary in Use Intermediate is for students and professionals looking to expand their business vocabulary... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Bill Mascull  ·  Cambridge University Press (2010)
AKCE (2)
Business Vocabulary in Use Intermediate is for students and professionals looking to expand their business vocabulary. Bringing learners up to date with the language they need for business today... (více o knize)
Naše cena: 516 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Tony Hsieh  ·  PeopleComm (2017)
NA SKLADĚ (14)
Štěstí doručeno je příběhem organizace, která vznikla na zelené louce a dnes, po deseti letech existence, dosahuje obratu přes miliardu dolarů ročně. O internetovém prodejci obuvi Zapposu se hovoří jako o nejvíce “sexy” firmě dnešních Spojených států... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme ihned
19.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (2)
Simon Sinek toužil objevit, co společného mají úspěšné osobnosti ve vedení firem i mimo ně. V jeho hledáčku se mimo jiné ocitl Martin Luther King Jr., Steve Jobs i bratři Wrightové. Při studiu vůdčích osobností a organizací, které velkou měrou ovlivnily (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
(2)
Zajímá vás marketing a reklama? Chcete se stát copywriterem, nebo už se v této oblasti realizujete? Naučte se psát texty, které prodávají! Příručka copywritingu je vhodná nejen pro začínající copywritery, i pokročilí tvůrci textů v ní najdou hodnotné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 206

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička