Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Managment, byznysŘízení, plánování, výroba

Momentálně se v této nabídce nachází 1256 titulů

1.
Jana Hinke a Dana Bárková  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Již třetí vydání úspěšné knihy objasňuje problematiku účetnictví podnikatelů zejména na příkladech a úlohách, včetně řešení a komentářů. Publikace je kompletně aktualizovaná. (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Jan Muhlfeit a Melina Costi  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ TOP #29
Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Poradca podnikateľa (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Na čo je potrebné pamätať pri zakladaní pracovného pomeru, Otec na materskej, Odmeňovanie zamestnancov za... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
4.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
5.
Aleš Bednařík  ·  Aisis (2007)
Nová kniha o tom, jak vést skupinová setkání. Nabízí postupy pro vedení pracovních skupin a skupinových diskusí. Naučí vás řídit skupinová plánování a řešení problémů... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Stuart Emmett  ·  Computer Press (2008)
(1)
Sklady byly popsány jako místa, kde nákupčí uchovávají své omyly. Rovněž jsou vnímány jako "nutné zlo": místa, která zastavují tok zboží a tudíž zvyšují náklady, aniž by přidávaly hodnotu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 15 dnů
7.
Jan Doležal, Pavel Máchal, Branislav Lacko a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nové vydání jediné publikace o řízení projektů podle české implementace standardu projektového řízení IPMA ICB v3.1 je aktualizováno s ohledem na novou verzi standardu a jsou v něm upřesněny a doplněny některé metody... (více o eknize)
Naše cena: 552 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2013)
NA SKLADĚ (2)
Simon Sinek toužil objevit, co společného mají úspěšné osobnosti ve vedení firem i mimo ně. V jeho hledáčku se mimo jiné ocitl Martin Luther King Jr., Steve Jobs i bratři Wrightové. Při studiu vůdčích osobností a organizací, které velkou měrou ovlivnily (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Tony Hsieh  ·  PeopleComm (2017)
NA SKLADĚ (14)
Štěstí doručeno je příběhem organizace, která vznikla na zelené louce a dnes, po deseti letech existence, dosahuje obratu přes miliardu dolarů ročně. O internetovém prodejci obuvi Zapposu se hovoří jako o nejvíce “sexy” firmě dnešních Spojených států... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme ihned
10.
Liker K. Jeffrey a Meier P. David  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM)
Světově známá kniha odkrývá tajemství výjimečných pracovních výkonů zaměstnanců Toyoty. Autoři popisují proces přípravy, tréninku a následovnictví, jenž vede ke špičkovým výsledkům pracovníků této společnosti... (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Dagmar Lahnerová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Praktická a čtivá knížka pomůže všem manažerům, vedoucím týmů a podnikatelům asertivně komunikovat s jednotlivci a týmy. Dozvíte se, jak rozpoznat různé osobnostní typy pro efektivní jednání, jak asertivně vyjadřovat nesouhlas a řešit konflikty... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Dave Logan, John King a Halee Fischer-Wright  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o sto dvaceti až sto padesáti lidech. A jak zjistíte, zda někdo patří do vašeho kmenu? Když se potkáte, zastavíte se a prohodíte pár slov. Ve firmách kmeny zajišťují... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Frederic Laloux  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha, která od podlahy mění to, jak nahlížíme na organizaci firem (ziskových, neziskových, státních). Přímo tak navazuje na Podivína a Svobodu v práci a dokonale doplňuje Na čem dnes záleží a Zodpovědnou firmu. Svým naturelem se velmi podobá Domácnosti.. (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme ihned
14.
John Whitmore  ·  Management Press (2014)
NA SKLADĚ
Bestseller uznávaného britského poradce a jednoho z nejvyhledávanějších evropských koučů objasňuje přínos koučování pro uvolňování lidského potenciálu a zvyšování individuální výkonnosti, zkoumá dynamiku rozvoje týmu a rozebírá problematiku koučování ... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
15.
Eric Schmidt a Jonathan Rosenberg  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pohled do nitra světoznámé firmy očima jejích vedoucích představitelů. Vaši rodiče se mýlili – nepořádnost je ctnost. Představte si nepředstavitelné. Eric Schmidt a Jonathan Rosenberg nastoupili do společnosti Google před... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
16.
Martin Šikýř  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Personalistika pro manažery a personalisty přináší ucelený pohled na personalistiku a personální činnosti v moderní organizaci. Manažeři a personalisté si prostřednictvím publikace osvojí systémové a strategické zásady a postupy... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Sun-c'  ·  B4U Publishing (2014)
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní... (více o knize)
Naše cena: 158 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 15 dnů
18.
Laszlo Bock  ·  Práh (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
„Prací strávíme v životě nejvíce času. A proto není správné, aby nás práce demotivovala a odlidšťovala,“ říká Laszlo Bock, šéf personalistiky ve firmě, která změnila svět informací. Toto je stěžejní myšlenka knihy... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
19.
A.G. Lafley a Roger L. Martin  ·  Harvard Business Press (2013)
Are you just playing - or playing to win? Strategy is not complex. But it is hard. It's hard because it forces people and organizations to make specific choices about their future - something that doesn't happen in most companies. (více o knize)
Naše cena: 743 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Jana Benešová  ·  Centrum Kašpar (2014)
Publikace, může být užitečnou inspirací, jak na počátku 21. století přistoupit k zaměstnaneckým benefitům. Některé v našem prostoru přetrvaly z dob minulých, jiné k nám proudí cob... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 63

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička