Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Managment, byznysŘízení, plánování, výroba

Momentálně se v této nabídce nachází 1265 titulů

1.
Vít Chlebovský  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na trhu ojedinělá publikace se zabývá problematikou Customer Solutions Managementu (CSM) neboli managementu zákaznických řešení. Jde o komplexní pojetí péče o zákazníky, které má za cíl efektivní tvorbu a správu... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Jan Muhlfeit a Melina Costi  ·  BIZBOOKS (2017)
Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Tony Hsieh  ·  PeopleComm (2017)
(14)
Štěstí doručeno je příběhem organizace, která vznikla na zelené louce a dnes, po deseti letech existence, dosahuje obratu přes miliardu dolarů ročně. O internetovém prodejci obuvi Zapposu se hovoří jako o nejvíce “sexy” firmě dnešních Spojených států... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Frederic Laloux  ·  PeopleComm (2016)
(1)
Kniha, která od podlahy mění to, jak nahlížíme na organizaci firem (ziskových, neziskových, státních). Přímo tak navazuje na Podivína a Svobodu v práci a dokonale doplňuje Na čem dnes záleží a Zodpovědnou firmu. Svým naturelem se velmi podobá Domácnosti.. (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Sun-c'  ·  B4U (2014)
NA SKLADĚ AKCE
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
A.G. Lafley a Roger L. Martin  ·  Harvard Business Press (2013)
Are you just playing - or playing to win? Strategy is not complex. But it is hard. It's hard because it forces people and organizations to make specific choices about their future - something that doesn't happen in most companies. (více o knize)
Naše cena: 743 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Jana Benešová  ·  Centrum Kašpar (2014)
Publikace, může být užitečnou inspirací, jak na počátku 21. století přistoupit k zaměstnaneckým benefitům. Některé v našem prostoru přetrvaly z dob minulých, jiné k nám proudí cob... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Miloš Toman  ·  Management Press (2016)
Od roku 2008 se u nás nezvyšuje produktivita práce, ve vyspělých zemích je situace obdobná. Management firem strká hlavy do písku a těší se, že to vyřeší růst na trhu. Ten se však obnovuje zvolna a nejistě. Běžně se uvádí, že produktivita poklesla nebo... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Steve Zaffron a Dave Logan  ·  Computer Press (2011)
(1)
Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Tony Hsieh  ·  Business Plus (2010)
(14)
In his first book, Tony Hsieh - the widely-admired CEO of on-line shoe retailer, Zappos, explains how he created a unique culture and commitment to service that aims to improve the lives of its employees, customers, vendors and backers... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Ros Jay a Richard Templar  ·  Grada (2006)
Nemáte nikdy dostatek času připravit se na zvládnutí klíčových manažerských úkolů? Drtí vás náročné deadliny a přemíra práce? Potřebovali byste vzdorovat času, ale nevíte, jak?.. (více o knize)
Naše cena: 702 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Jaromír Beránek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Mac Consulting (2013)
Přepracované vydání úspěšného titulu, který opakovaně vychází od roku 1996 zachycuje ohromný rozvoj, kterým hotelnictví v České republice prošlo a přináší aktuální novinky důležité pro tento obor... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Dagmar Lahnerová  ·  Grada (2012)
Praktická a čtivá knížka pomůže všem manažerům, vedoucím týmů a podnikatelům asertivně komunikovat s jednotlivci a týmy. Dozvíte se, jak asertivně vyjadřovat nesouhlas a řešit konflikty, jak pomocí asertivity čelit neoprávněné kritice, jak rozpoznat různé (více o knize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Eric Ries  ·  BIZBOOKS (2015)
Většina startupů selže. Řadě selhání by však šlo zabránit. Lean Startup je nový druh přístupu k podnikání, který začíná být populární na celém světě. Lean Startup přináší jiný pohled na budování nových firem. Eric Ries definuje startup jako organizaci... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Dave Logan  ·  Synergie (2014)
NA SKLADĚ AKCE
Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o sto dvaceti až sto padesáti lidech. A jak zjistíte, zda někdo patří do vašeho kmenu? Když se potkáte, zastavíte se a prohodíte pár slov. Ve firmách kmeny zajišťují, že se udělá, co je třeba... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
NA SKLADĚ AKCE
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný pracovní den a se skvělým pocitem.. (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 25%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Dave Ulrich, Norm Smallwood a Kate Sweetman  ·  Management Press (2015)
Existují stovky knih věnovaných leadershipu. Většina z nich ovšem zůstává v rovině akademických výšin. Kodex lídrů nabízí „program pro všední den“ - kroky, které můžete začít ve své práci uplatňovat hned zítra ráno. Autoři na základě svých mnohaletých... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Ken Blanchard a Spencer Johnson  ·  Portál (2017)
Kniha patří mezi největší manažerské klasiky (13 mil. výtisků, překlad 37 jazyků). Na příběhu mladého manažera, který hledá moudrost a poučení a je zklamán... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Marsha Petrie Sue  ·  CPRESS (2008)
Knihu Černé ovce přivítají lidé, kteří se chtějí naučit vycházet s problematickými kolegy na pracovišti; je tedy důležitou pomůckou pro personalisty, manažery a vedoucí týmů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Stuart Emmett  ·  Computer Press (2008)
(1)
Sklady byly popsány jako místa, kde nákupčí uchovávají své omyly. Rovněž jsou vnímány jako "nutné zlo": místa, která zastavují tok zboží a tudíž zvyšují náklady, aniž by přidávaly hodnotu... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 64

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička