Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáManagment a byznysŘízení, plánování, výroba

Momentálně se v této nabídce nachází 1277 titulů

1.
Václav Smil  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Kniha, kterou doporučuje Bill Gates. Jaké úrovně ještě dosáhne spotřeba materiálů, kterou do výše ženou bohaté společnosti? Přináší relativní dematerializace absolutní... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
2.
Zdenko Stacho a Katarína Stachová  ·  Wolters Kluwer (2017)
NOVINKA
Publikácia poskytuje pohľad na kompletnú prácu manažérov a ich kompetencie. Venuje sa osobnostným charakteristikám manažérov, predpokladom na výkon manažérskej práce, zručnostiam, ktoré sú ich nevyhnutnou výbavou. Takisto sa zaoberá otázkami, ako sú.. (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
(1)
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný pracovní den a se skvělým pocitem.. (více o knize)
Naše cena: 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Tony Hsieh  ·  PeopleComm (2017)
(24)
Štěstí doručeno je příběhem organizace, která vznikla na zelené louce a dnes, po deseti letech existence, dosahuje obratu přes miliardu dolarů ročně. O internetovém prodejci obuvi Zapposu se hovoří jako o nejvíce “sexy” firmě dnešních Spojených států... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme do 10 dnů
5.
Frederic Laloux  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha, která od podlahy mění to, jak nahlížíme na organizaci firem (ziskových, neziskových, státních). Přímo tak navazuje na Podivína a Svobodu v práci a dokonale doplňuje Na čem dnes záleží a Zodpovědnou firmu. Svým naturelem se velmi podobá Domácnosti.. (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme do 3 dnů
6.
Jan Muhlfeit a Melina Costi  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ (1)
Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků. Odhalte, jak inspirovat vlastní tým, jak (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Sun-c'  ·  B4U (2014)
NA SKLADĚ (199)
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní... (více o knize)
Naše cena: 158 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
8.
A.G. Lafley a Roger L. Martin  ·  Harvard Business Press (2013)
Are you just playing - or playing to win? Strategy is not complex. But it is hard. It's hard because it forces people and organizations to make specific choices about their future - something that doesn't happen in most companies. (více o knize)
Naše cena: 743 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Dave Logan  ·  Synergie (2014)
NA SKLADĚ
Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o sto dvaceti až sto padesáti lidech. A jak zjistíte, zda někdo patří do vašeho kmenu? Když se potkáte, zastavíte se a prohodíte pár slov. Ve firmách kmeny zajišťují, že se udělá, co je třeba... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
kolektiv autorů/autorek  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
14. aktualizované vydání přináší komplexní, přehledný a srozumitelný výklad z oblasti mzdové a personální praxe aktualizovaný podle platné legislativy pro rok 2017... (více o knize)
Naše cena: 743 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Jaromír Beránek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Mac Consulting (2013)
(10)
Přepracované vydání úspěšného titulu, který opakovaně vychází od roku 1996 zachycuje ohromný rozvoj, kterým hotelnictví v České republice prošlo a přináší aktuální novinky důležité pro tento obor... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Mikael Krogerus  ·  Profile Books (2010)
NA SKLADĚ
This is the 6th bestselling business book of 2011 - a smart, fun, bestselling guide to making the right choices. Most of us face the same questions every day: What do I want? And how can I get it? How can I live more happily and work more efficiently? ... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Michael Wilkinson  ·  BIZBOOKS (2011)
Nedaří se vám dosáhnout úspěchu v práci se skupinami? Chcete poznat tajemství facilitačního procesu? Odhalit techniky, které používají ti nejúspěšnější facilitátoři? Kniha Tajemství facilitace vám představí metodu SMART facilitace... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Ladislav Bína, Helena Bínová, Jindřich Ploch a Zdeněk Žihla  ·  Akademické nakladatelství CERM (2015)
Publikace se detailně zabývá rolí a významem logistiky v letecké dopravě. Je určena profesionálním pracovníkům v civilním letectví a studentům vysokých škol, kteří se zabývají studijními obory služby letecké dopravy, logistickými systémy v dopravě... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Pavel Vosoba  ·  Grada (2008)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
"Po celý svůj život prožíváme příběhy, o jejichž obsahu a smyslu nemáme čas nebo chuť ani přemýšlet, natož o nich s někým hovořit. Možná i to je důvod, proč mnoho našich pracně získaných zkušeností zůstává nepředáno a odchází nakonec spolu s námi..." (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
16.
Eric Ries  ·  BIZBOOKS (2015)
NA SKLADĚ (3)
Většina startupů selže. Řadě selhání by však šlo zabránit. Lean Startup je nový druh přístupu k podnikání, který začíná být populární na celém světě. Lean Startup přináší jiný pohled na budování nových firem. Eric Ries definuje startup jako organizaci... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Inga Haburaiová a Miroslav Bauer  ·  BIZBOOKS (2015)
Jste nespokojeni s fungováním vaší firmy? Nedaří se vám zavádět úsporná opatření? Máte demotivované zaměstnance a frustrované ředitele? Potřebujete zlepšit firemní kulturu? Chcete zkvalitnit vzdělání zaměstnanců od dělníka po top management... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Key publishing (2014)
Publikace pro manažery, majitele a zaměstnance, kterým pro specifické prostředí malých a středních firem přiblíží... (více o knize)
Naše cena: 368 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Irena Pilařová  ·  Grada (2016)
Autorka, zkušená manažerka, konzultantka a koučka čerpá ze svých mnohaletých zkušeností z praxe a odpovídá mimo jiné i na otázky, jak motivovat zaměstnance k vyšším výkonům, jak si poradit s problematickým zaměstnancem nebo co dělat, když vaši... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Aleš Bednařík  ·  Aisis (2007)
Nová kniha o tom, jak vést skupinová setkání. Nabízí postupy pro vedení pracovních skupin a skupinových diskusí. Naučí vás řídit skupinová plánování a řešení problémů... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 64

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička