Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEkonomika a právoKanonické právo a konfesní právo

Momentálně se v této nabídce nachází 7 titulů

1.
Aleš Chocholáč  ·  Wolters Kluwer (2016)
Zákon o církvích a náboženských společnostech upravuje postavení církví a náboženských společností, vedení veřejně přístupných seznamů registrovaných církví a náboženských... (více o knize)
Naše cena: 682 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Záboj Horák a Jiří Rajmund Tretera  ·  Leges (2017)
Předmětem církevního práva je právní řád církví, vytvořený církevním zákonodárcem. Publikace se ve své úvodní části zabývá základními pojmy církevního práva všech církví, jejich vzájemným... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Veronika Čunderlík Čerbová  ·  Leges (2016)
Monografia pozostáva z piatich kapitol, v ktorých autorka vymedzuje základné pojmy stanovenej témy, spracováva prirodzený zákon od grécko-rímskych čias po... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jozef Horňáček  ·  VEDA
Publikácia zachytáva dynamický vývoj konfesného práva v 20. storočí na Slovensku - osobitne problematiku právnych a majetkových vzťahov gréckotolíckej... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Matúš Kasinec  ·  Wolters Kluwer (2016)
Európska právna kultúra je budovaná na historických pilieroch tvorených gréckou filozofiou, rímskym právom a kresťanským náboženstvom. Tradičné hodnoty vyplývajúce z týchto základov sa v súčasnosti stretávajú so sekularizáciou a v (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Jiří Rajmund Tretera a Záboj Horák  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Slovník církevního práva je prvním českým slovníkem specializovaným na vysvětlení pojmů souvisejících s organizací jednotlivých církví. Všímá si všech významnějších prvků jejich vnitřních systémů a právních ustanovení... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Václav Valeš  ·  Aleš Čeněk (2008)
Publikace se věnuje otázce vztahů mezi státem na jedné straně a církvemi a náboženskými společnostmi na straně druhé. Po seznámení se základními pojmy je podán ucelený přehled historického vývoje konfesněprávní úpravy, ... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička