Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEkonomika a právoFinance, pojišťovnictví

Momentálně se v této nabídce nachází 800 titulů

1.
Joseph Stiglitz  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Několik let po finanční krizi se ukazuje, že jednotná evropská měna byla chybný projekt: nebral v úvahu různorodost evropských států a především v sobě neměl (a nemá) zabudovány mechanismy, které by Evropu ochránily před... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Joe Ross  ·  Czechwealth (2006)
(3)
Tato kniha je českým překladem knihy Joe Rosse -Trading is a busines, ta je právem považována za jednu z nejlepších, které kdy Joe Ross napsal... (více o knize)
Naše cena: 1 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Steve Nison  ·  Impossible (2014)
Kniha Cesta k úspěchu na burzovních trzích je překladem nejpopulárnější z knih světového experta na burzovní trhy, Steva Nisona, The Candlestick Course... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Max Gunther  ·  Grada (2008)
(2)
Kniha je překladem populárního světového bestselleru The Zurich Axioms. Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ekopress (2006)
AKCE
Publikace s využitím odbornosti autorského kolektivu přináší interdisciplinární pohled do ekonomie tělesné kultury a řeší její vybrané ekonomické aspekty... (více o knize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
André Kostolany  ·  Mirage Match s.r.o. (2007)
(3)
Co "Kostolanyho burzovní seminář" tak příjemně odlišuje od běžných publikací, je především připravenost psát o vášni k burzovní spekulaci. Angažovaně a s vtipem popisuje formou dialogu mechanismy burzy a říká věci, které čtenáře připravují o mnoho iluzí.. (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Michael Maloney  ·  Pragma (2010)
NA SKLADĚ (4)
V průběhu věků se mnoho věcí používalo jako platidlo: dobytek, obilí, koření, mušle, perly a nyní papír. Ale jen dvě věci jsou skutečné peníze: zlato a stříbro... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Robert T. Kiyosaki  ·  Plata Publishing (2015)
Few would argue with the fact that, on many fronts, we are a world in crisis. And there are two sides to every crisis, be it a leadership crisis, an economic crisis, an education crisis or a moral crisis... (více o knize)
Naše cena: 580 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Anne T.  ·  IFP Publishing (2010)
(1)
Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Napínavé líčení praktik a obchodů, které vedly ke zhroucení finančních trhů a ke globální ekonomické krizi... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
(8)
Co když je všechno jinak, než se na první pohled zdá? Ve společnosti roste napětí. Nepokoje se šíří Evropou. Jedna krize střídá druhou. Možná se blíží kolaps eurozóny. Jak to skončí? Vstupujeme do nové éry? ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Daniel Gladiš  ·  Grada (2015)
(1)
Investování je jednoduché, ale ne snadné. Tato kniha, která obsahuje řadu konkrétních příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry, vám ho pomůže zvládnout. Investování do akcií je založeno na jednoduchých myšlenkách. Autor s nimi... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Nassim Nicholas Taleb  ·  Paseka (2011)
(3)
Bestseller amerického akademika a investičního poradce libanonského původu analyzuje fenomén "černých labutí", tj. nepředvídaných jevů a událostí s významným dopadem na život jedince nebo celé společnosti, ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Oldřich Rejnuš  ·  Grada (2014)
NA SKLADĚ AKCE (1)
Na trhu ojedinělá publikace věnující se principům a zákonitostem fungování finančních trhů se zaměřením na specifické vlastnosti jednotlivých druhů finančních investičních instrumentů. Čtvrté vydání knihy je jednak aktualizováno v návaznosti na nedávné... (více o knize)
Naše cena: 712 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
15.
Eva Ducháčková  ·  Professional Publishing (2012)
Pojišťovnictví se na jedné straně stále častěji stává středem zájmu potenciálních klientů, toužících po kontinuitě a finanční stabilitě, na straně druhé se muselo vyrovnat s problémem cenové dostupnosti svých služeb... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
André Kostolany  ·  Mirage Match s.r.o. (2007)
Burzovní profesionál André Kostolány tvrdí, že umění přijít k bohatství, se lze naučit. V tomto bestselleru nabízí odpovědi na otázky investování do akcií a nemovitostí, ale i obrazů, starožitností a šperků a jednou provždy bortí naivní představy o ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
David Štýbr  ·  Grada (2011)
V knize naleznete popis finančních trhů, dozvíte se, proč (ne)jsou nebezpečné a jak se na nich chovat, abyste je dokázali využít ve svůj prospěch... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Evžen Korec  ·  EKOSPOL (2015)
Zjistěte, jak se stát díky pozemkům miliardářem a jak podvodníci prodávali pozemky, které jim „neříkaly pane“. Publikace Pozemky ukrývají poklady nabízí i praktické rady vycházející z více než dvacetileté zkušenosti autora... (více o knize)
Naše cena: 133 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Daniel C. Goldie a Gordon S. Murray  ·  Pragma (2011)
(1)
Autoři chtějí změnit způsob, jakým uvažujete o investování... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Dagmar Hartlová  ·  Fortuna (2010)
AKCE
Učebnice pro obchodní akademie a jiné střední školy s ekonomickým zaměřením podává přehled základních pojmů a jevů z oblasti peněžního styku... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč posíláme do 6 dnů
123456789 … 40

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička