Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoEkonomické teorie

Momentálně se v této nabídce nachází 574 titulů

1.
Lukáš Kovanda  ·  BIZBOOKS (2012)
Proč jsou obézní dívky svolnější k rizikovému sexu než jejich atraktivnější vrstevnice? Proč fyzicky atraktivní lidé dostávají půjčku na nižší úrok než ti méně vzhlední? Proč se metrosexualita finančně vyplácí a proč se modroocí muži ze severu Evropy v... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Michael Morris  ·  Anch-books (2012)
NA SKLADĚ (47)
Napínavá, probouzející a top aktuální kniha! ... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Michael Morris  ·  Anch-books (2016)
NA SKLADĚ (2)
V bestselleru Co nesmíte vědět, vydaném v roce 2011, Michael Morris názorně a srozumitelně vysvětlil, jak malá skupinka bankéřů sahá prostřednictvím hospodářských a měnových válek po totálním ovládnutí světa. V tomto druhém díle se zaměřil na politické... (více o knize)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
4.
Richard Thaler  ·  Argo, Dokořán (2017)
Anglický titul Misbehaving znamená zhruba „nesprávné chování“, tj. takové, které neodpovídá ústřední ekonomické teorii, podle které se člověk chová a rozhoduje tak, aby po racionální úvaze maximalizoval svůj prospěch. Autor ukazuje, že se to zaprvé... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
(12)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o knize)
Naše cena: 515 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Tomáš Sedláček, Roman Chlupatý a David Orrell  ·  65. pole (2012)
(3)
Soumrak homo economicus navazuje na úspěšnou Sedláčkovu prvotinu Ekonomie dobra a zla... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
7.
Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ekopress (2006)
Publikace s využitím odbornosti autorského kolektivu přináší interdisciplinární pohled do ekonomie tělesné kultury a řeší její vybrané ekonomické aspekty... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Nigel Lawson  ·  Dokořán (2009)
Nigel Lawson, dlouholetý člen kabinetu Margaret Thatcherové, důkladně rozebírá jednotlivé stránky fenoménu globálního oteplování - od pseudovědecké propagandy, zeleného náboženství, útočné ekománie až po vědecká fakta, politické dopady,... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
George Akerlof a Robert Shiller  ·  Management Press (2017)
Ve své provokativní publikaci, plné přesvědčivých a výstižných příkladů ze života, její autoři, zpochybňují klasickou tezi moderní ekonomie, tradovanou již od dob Adama Smithe, že neviditelná ruka trhu vždy přináší... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Dan E. Burr a Michael Goodwin  ·  Paseka (2014)
(1)
Úvod do ekonomie v podobě komiksu. Čím se od sebe liší kapitalismus, socialismus a komunismus? Jak je to opravdu s neviditelnou rukou trhu? Je svobodný trh opravdu svobodný? Co bylo příčinou poslední ekonomické krize? (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
11.
George A. Akerlof a Robert J. Shiller  ·  Argo, Dokořán (2010)
Ekonomické dění neurčují jen racionální lidské motivy, měřitelné proměnné či matematicky vyjádřitelné vztahy, v ekonomice působí též mocné psychologické síly, které John Maynard Keynes nazval animal spirits, ... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Ilona Švihlíková  ·  Rybka Publishers (2015)
Kam jsme za posledních pětadvacet let došli? V jaké „kondici“ se Česká republika dnes nachází? A především: Kam směřujeme? Renomovaná ekonomka s politologickým vzděláním ve své nové knize s provokativním, leč bohužel přiléhavým názvem Jak jsme se stali... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Ekonom Tomáš Sedláček si s publicistou Romanem Chlupatým k debatě na toto téma přizval amerického anarchistu Davida Graebera, jednoho z vůdců světového hnutí Occupy, ale též uznávaného antropologa a autora světového bestselleru Dluh: prvních 5000 let. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Niall Ferguson  ·  Argo, Dokořán (2011)
Britský historik Niall Ferguson (*1964) je profesorem na Harvardově univerzitě. Většina jeho prací, jež v západní Evropě vzbudily nebývalý zájem, je věnována hospodářským a sociálním dějinám 19. a 20. století... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Nakladatelství Universum (2014)
Co se děje při recesi? Jak fungují peníze? Proč platíme daně? Ekonomie ovlivňuje každou stránku našich životů, od způsobu, jak cestujeme do práce, až po rozhodování, za co utratíme své peníze – a velké ekonomické myšlenky nepřetržitě utvářejí náš svět... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Juraj Borovský  ·  ČVUT (2012)
Učební texty jsou určeny studentům 2. a 3. ročníku Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze pro předmět... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Richard A. Epstein  ·  Wolters Kluwer (2010)
Od sedmdesátých let do svých právních analýz zabudovává také poznatky ekonomie. Dnes je hnutí Law and Economics nejvlivnějším proudem americké právnické akademie a Richard Epstein jeho nejcitovanějším představitelem... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
18.
Maitah Mansoor  ·  Vodnář (2010)
Frater V.D., Ralph Tegtmeier (1.11.1952), je považován za nejznámějšího evropského mága a soudobého spisovatel. působil rovněž jako překladatel. Do němčiny převedl knihy Petera Carrola, Ramseyho Dukase a knihu lží Aleistera Crowleyho... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Jiří Dušek  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ
Tato ojedinělá publikace je pomocníkem pro snazší zatřiďování majetků pro daňové odpisování a pro vybrané účetní jednotky i pro účetní odpisování. V jedné tabulce zde najdete hned čtyři informace – klasifikaci, vysvětlivky, daňovou a účetní odpisovou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Aleš Michl  ·  R MEDIA (2014)
Na světe žije 7 miliard lidí. Dvě miliardy nemají co jíst. Dvě kde spát. Další dvě sní o tom, že si třeba někdy koupí motorku. Zbylá jedna miliarda lidí řeší krizi. Tahle kniha je pro ni... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 29

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička