Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoEkonomické teorie

Momentálně se v této nabídce nachází 560 titulů

1.
Ruchir Sharma  ·  Penguin Books (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
The crisis of 2008 ended the illusion of a golden era in which many people imagined that prosperity and political calm would continue to spread indefinitely. In a world now... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
2.
Iveta Pauhofová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ekonomický ústav Slovenskej akadémie vied (2017)
NOVINKA
Publikácia je pokračovaním objasňovania súvislostí príjmovej polarizácie na Slovensku, ktoré boli súčasťou predchádzajúcej monografie z roku 2016. V nej sme predstavili našu metodológiu skúmania príjmových nerovností a polarizácie s prihliadnutím i na med (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
3.
Philip E. Tetlock  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Z lepšího nahlížení do budoucnosti by měl prospěch každý, ať už jde o nákup akcií, sestavování politických opatření, uvádění nového produktu na trh, nebo jen plánování jídelníčku na týden dopředu. Lidé však obecně... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Richard Thaler  ·  Argo, Dokořán (2017)
Anglický titul Misbehaving znamená zhruba „nesprávné chování“, tj. takové, které neodpovídá ústřední ekonomické teorii, podle které se člověk chová a rozhoduje tak, aby po racionální úvaze maximalizoval svůj prospěch. Autor ukazuje, že se to zaprvé... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Ilona Švihlíková  ·  Inaque.sk (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Ilona Švihlíková uvažuje o soudobé globální krizové kapitalistické realitě jako o skutečně přelomové době, kdy se nebývale vyhrocují nerovnoměrnosti, asymetrie i nespravedlnosti. Autorka pokračuje v kritickém náhledu... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
6.
Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Ekopress (2006)
Publikace s využitím odbornosti autorského kolektivu přináší interdisciplinární pohled do ekonomie tělesné kultury a řeší její vybrané ekonomické aspekty... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Dan E. Burr a Michael Goodwin  ·  Paseka (2014)
(1)
Úvod do ekonomie v podobě komiksu. Čím se od sebe liší kapitalismus, socialismus a komunismus? Jak je to opravdu s neviditelnou rukou trhu? Je svobodný trh opravdu svobodný? Co bylo příčinou poslední ekonomické krize? (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Tomáš Sedláček, Roman Chlupatý a David Orrell  ·  65. pole (2012)
(3)
Soumrak homo economicus navazuje na úspěšnou Sedláčkovu prvotinu Ekonomie dobra a zla... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
9.
Niall Ferguson  ·  Argo (2016)
Symptomy úpadku dnes vidíme všude kolem sebe: zpomalování růstu, drtivé zadlužení, narůstající nerovnost, stárnutí populace, protispolečenské jednání. Co přesně se vlastně pokazilo? Podle Fergusona je problém v tom, že se rozkládají naše instituce... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Další vydání úspěšné učebnice, bohatě doplněné o aktualizované příklady z domácího ekonomického prostředí, analyzuje chování a rozhodování jednotlivých mikroekonomických subjektů na trzích finální produkce i na trzích výrobních faktorů... (více o knize)
Naše cena: 740 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Ekonom Tomáš Sedláček si s publicistou Romanem Chlupatým k debatě na toto téma přizval amerického anarchistu Davida Graebera, jednoho z vůdců světového hnutí Occupy, ale též uznávaného antropologa a autora světového bestselleru Dluh: prvních 5000 let. (více o knize)
Naše cena: 141 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Niall Ferguson  ·  Argo, Dokořán (2011)
Britský historik Niall Ferguson (*1964) je profesorem na Harvardově univerzitě. Většina jeho prací, jež v západní Evropě vzbudily nebývalý zájem, je věnována hospodářským a sociálním dějinám 19. a 20. století... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Ilona Švihlíková  ·  Rybka Publishers (2015)
Kam jsme za posledních pětadvacet let došli? V jaké „kondici“ se Česká republika dnes nachází? A především: Kam směřujeme? Renomovaná ekonomka s politologickým vzděláním ve své nové knize s provokativním, leč bohužel přiléhavým názvem Jak jsme se stali... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Nakladatelství Universum (2014)
Co se děje při recesi? Jak fungují peníze? Proč platíme daně? Ekonomie ovlivňuje každou stránku našich životů, od způsobu, jak cestujeme do práce, až po rozhodování, za co utratíme své peníze – a velké ekonomické myšlenky nepřetržitě utvářejí náš svět... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Václav Jurečka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
NA SKLADĚ
Druhé vydání Mikroekonomie je určeno všem zájemcům o mikroekonomickou větev ekonomie, která analyzuje chování ekonomických subjektů, ať již jsou jimi jednotlivci, domácnosti, podniky nebo vláda. Pro čtenáře odhodlaného seznámit se s ekonomickými - pro lai (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
NA SKLADĚ (12)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o knize)
Naše cena: 515 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Juraj Borovský  ·  ČVUT (2012)
Učební texty jsou určeny studentům 2. a 3. ročníku Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze pro předmět... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Richard A. Epstein  ·  Wolters Kluwer (2010)
Od sedmdesátých let do svých právních analýz zabudovává také poznatky ekonomie. Dnes je hnutí Law and Economics nejvlivnějším proudem americké právnické akademie a Richard Epstein jeho nejcitovanějším představitelem... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
19.
Aleš Michl  ·  R MEDIA (2014)
Na světe žije 7 miliard lidí. Dvě miliardy nemají co jíst. Dvě kde spát. Další dvě sní o tom, že si třeba někdy koupí motorku. Zbylá jedna miliarda lidí řeší krizi. Tahle kniha je pro ni... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Lukáš Kovanda  ·  Premedia (2013)
NA SKLADĚ (6)
Aj vďaka knihám ako Freakonomics už ekonómia nie je dávno iba suchopárnou vedou. V našich zemepisných šírkach však chýbala podobná publikácia, ktorá by pracovala aj s domácimi reáliami. Po dvoch knihách rozhovorov so známymi ekonómami Lukáš Kovanda... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 28

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička