popis
Daně, účetnictví

Knihy Ekonomika, právo Daně, účetnictví

V podkategorii Daně, účetnictví se nachází 1634 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Pomocník mzdové účetní k 1.1.2017
Miroslav Bulla  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Nemocenské pojištění, Přídavek na dítě, Důchody, Odvody, Cestovní náhrady, Srážky ze mzdy, Mzdy a platy, Osobní překážky v práci... (více o titulu)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 9 dní
2.
Daňová přiznání za rok 2016
Kateřina Illetško, Martin Děrgel  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Daňová přiznání za rok 2016 FO a PO - fyzické osoby, právnické osoby, vzory podání, vyplněné tiskopisy... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 9 dní
3.
Tajné triky, jak získat vyšší plat
Martin Wehrle  ·  Grada (2011)
(1)
Málokdy bývají pozice tak nevyrovnané - na jedné straně vedoucí, který si většinou věří a je komunikačně zdatný, na druhé straně nervózní podřízený bojující se špatným svědomím, protože chce více peněz... (více o titulu)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
4.
Zákony 2015/I (CZ)
Poradce s.r.o. (2015)
Publikace obsahuje: Daně z příjmů, Zákon o rezervách, Daňový řád, Silniční daň, Zákon o účetnictví, Živnostenský zákon, Autorský zákon, Daň z přidané hodnoty... (více o titulu)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
5.
Čínská dietetika v moderním světě
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o titulu)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dní
6.
Účetnictví pro úplné začátečníky 2017
Pavel Novotný  ·  Grada (2017)
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
7.
Daňová evidence podnikatelů 2017
Jiří Dušek, Jaroslav Sedláček  ·  Grada (2017)
Publikace přináší nejnovější informace o vedení daňové evidence podle účetní a daňové legislativy 2016 i 2017. Je psána jednoduchou srozumitelnou formou, zpřístupňující a usnadňující osvojení daňových předpisů a jejich přenos do praxe. Aktuální vydání... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
8.
Účetnictví, daně a financování pro nestátní neziskovky
Anna Pelikánová  ·  Grada (2015)
Kniha je jedinečným uceleným přehledem poznatků v oblasti financování, účetnictví, daní a práva pro nestátní (soukromé) neziskové organizace. Autorka se zabývá vybranými problémy, s nimiž se neziskovky potýkají, čerpá přitom ze svojí odborné praxe... (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
9.
Jak číst účetní výkazy
Milana Otrusinová, Karel Šteker  ·  Grada (2016)
Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné od roku 2016. Výrazné změny se týkají například účetní závěrky, účetních výkazů nebo účtování zásob. Nově zde najdeme kapitolu věnující se účetnictví... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
10.
Účetní závěrka za rok 2016
Jiří Koch  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Účetní zásady, Inventarizace, Účetní knihy, Proces účetní závěrky, Účetní závěrka, Výroční zpráva... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 9 dní
11.
Daňové zákony 2017
Hana Marková  ·  Grada (2017)
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2017. Jde o tyto zákony: - zákon o daních z příjmů + komentář - zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů - zákon o dani z nemovitých věcí - zákonné opatření Senátu... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
12.
Daňové zákony 2017
DonauMedia (2017)
Publikace pro nejnáročnější profesionální uživatele (podnikatele, daňové poradce, účetní, pracovníky Finanční správy, ekonomický management, studenty) - jediná tohoto typu na českém trhu. Pro denní použití v profesionální... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
13.
Zákon o účetnictví 2017
Jana Pilátová  ·  Grada (2017)
SKLADEM  
Zákon o účetnictví prošel loni rozsáhlou novelizací, která plynula z povinnosti implementace evropských předpisů. Ani znění zákona o účetnictví pro rok 2017 nezůstalo beze změn. V této publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2017... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dní
14.
Základy finančního účetnictví
Jaroslav Sedláček a kolektiv  ·  Ekopress (2005)
Cílem této publikace je uvést budoucí ekonomy do světa účetnictví a seznámit je s podstatou a funkcí finančního (podvojného) účetnictví s jeho právní úpravou a se základními účetními principy. Výklad je podán pokud možno nadčasově, bez přílišných detailů. (více o titulu)
Naše cena: 489 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
15.
Zásoby - nové vydání
František Louša  ·  Grada (2007)
3. aktualizované vydání této ojedinělé publikace na našem knižním trhu - komplexně zpracovaná příručka o účtování a oceňování zásob... (více o titulu)
Naše cena: 291 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
16.
Daňový průvodce pro mzdové účetní
Vladimír Pelc  ·  C. H. Beck (2010)
Publikace se týká příjmů zaměstnanců, jejich zdaňování a daňových povinností zaměstnavatele. Je psána jako základní daňová příručka pro mzdové účetní... (více o titulu)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
17.
Účetnictví a finanční řízení
Miroslav Máče  ·  Grada (2013)
Tato kniha je určena účetním a ekonomům z praxe a rovněž studentům účetnictví převážně příspěvkových organizací a územně správních celků. Je velmi přínosná, a to zejména kapitolami k finanční analýze a finančnímu řízení. Kniha slouží pro pracovníky z prax (více o titulu)
Naše cena: 577 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
18.
Doplňkové penzijní spoření a důchodové spoření
Lukáš Rubeš  ·  Systemia (2013)
Rokem 2013 se mění systém zabezpečení na penzi a tato kniha je první, která obsahuje přehled všech novinek. Dozvíte se nové podmínky pro získání státního důchodu a princip jeho výpočtu... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Velká kniha pro podnikání
Monika Kolářová  ·  Rubico (2013)
Kniha pro každého, kdo chce začít podnikat nebo kdo podniká a nechce udělat chyby v jednání s úřady. - zahájení podnikání - registrace podnikatele - zdravotní a sociální... (více o titulu)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
20.
Zcela legální daňové triky
Miroslav Hnátek  ·  Grada (2016)
Autor provádí čtenáře spletitým souborem daňových předpisů, pokynů a stanovisek s cílem je přivést k zamyšlení, zda z nevědomosti neplatí daňové správě zbytečně více na dani z příjmů fyzických osob než je jejich zákonnou povinností. Publikace je... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička