Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoDaně, účetnictví

Momentálně se v této nabídce nachází 1766 titulů

1.
Kolektiv autorů  ·  DonauMedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Úplné znění zákona o dani z přidané hodnoty s komentářem všech změn (právní stav 1. 8. 2017). (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč ihned ke stažení
2.
Kolektiv autorů  ·  DonauMedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Úplné znění zákona o účetnictví po všech novelách s komentářem změn. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
3.
Miloslav Hnátek a David Zámek  ·  Grada (2017)
V novém vydání aktualizované publikace předkládají autoři čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Miloslav Hnátek  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ AKCE
V druhém vydání aktualizované a rozšířené publikace předkládá autor zpracování vybraných témat správného uplatňování příslušných ustanovení zákona o daních z příjmů pro společnosti s ručením omezeným. Vždyť problematika daně z příjmů je upravena řadou... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
5.
František Louša  ·  Grada (2007)
3. aktualizované vydání této ojedinělé publikace na našem knižním trhu - komplexně zpracovaná příručka o účtování a oceňování zásob... (více o knize)
Naše cena: 291 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
6.
Poradce s.r.o. (2015)
Publikace obsahuje: Daně z příjmů, Zákon o rezervách, Daňový řád, Silniční daň, Zákon o účetnictví, Živnostenský zákon, Autorský zákon, Daň z přidané hodnoty... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Novotný Pavel  ·  Grada (2016)
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje roční zúčtování: Ze závislé činnosti, z funkčních požitků, roční zúčtování záloh za rok 2016... (více o knize)
Naše cena: 60 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Jiří Dušek a Jaroslav Sedláček  ·  Grada (2017)
(1)
Publikace přináší nejnovější informace o vedení daňové evidence podle účetní a daňové legislativy 2016 i 2017. Je psána jednoduchou srozumitelnou formou, zpřístupňující a usnadňující osvojení daňových předpisů a jejich přenos do praxe. Aktuální vydání... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Jana Skálová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat, je zde tato kniha! Zaměřuje se na nejčastější účetní operace, které nastávají v praxi podnikatele. Výklad začíná obecně uznávanými účetními zásadami, podrobně jsou rozebrány základní... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Hana Březinová  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
K účetní závěrce je v publikaci přistoupeno způsobem, jenž umožnil její plné přiblížení čtenáři, který nemusí být znalý účtování. Je seznámen s... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Pavel Novotný  ·  Grada (2017)
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Jitka Mrkosová  ·  Edika (2017)
Chcete se rychle a spolehlivě naučit účtovat? Jakou metodiku účtování použijete? Víte, jaké změny v účetnictví přináší rok 2017? Pomocí srozumitelného a podrobného výkladu se seznámíte se vším, co se týká účtování, a to v aktuálním znění od... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Monika Kolářová  ·  Rubico (2013)
Kniha pro každého, kdo chce začít podnikat nebo kdo podniká a nechce udělat chyby v jednání s úřady. - zahájení podnikání - registrace podnikatele - zdravotní a sociální... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Marie Paseková  ·  Wolters Kluwer (2012)
Publikace je zaměřena na výklad mezinárodního standardu účetního výkaznictví pro malé a střední podniky (IFRS pro SME), který je doplněn o návody na řešení častých problémů z praxe. Je rozdělena do šesti kapitol... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč posíláme do 10 dnů
16.
Hana Marková  ·  Grada (2017)
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2017. Jde o tyto zákony: - zákon o daních z příjmů + komentář - zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů - zákon o dani z nemovitých věcí - zákonné opatření Senátu... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jitka Mrkosová  ·  Edika (2015)
Chcete se rychle a spolehlivě naučit účtovat? Jakou metodiku účtování použijete? Víte, jaké změny v účetnictví přináší rok 2015? Pomocí srozumitelného a podrobného výkladu se seznámíte se vším, co se týká účtování, a to v aktuálním znění od 1. ledna... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Miroslav Bulla  ·  Poradce s.r.o. (2016)
Publikace obsahuje: Nemocenské pojištění, Přídavek na dítě, Důchody, Odvody, Cestovní náhrady, Srážky ze mzdy, Mzdy a platy, Osobní překážky v práci... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Perex (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Opäť vám prinášame úplné znenie všetkých daňových zákonov platných na Slovensku v roku 2017. V unikátnej publikácii, už po dvadsiaty piaty raz, nájdete úplné znenie jedenástich najdôležitejších daňových zákonov. Daňové zákony v roku 2017... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 89

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička