popis
Daně, účetnictví

Knihy Ekonomika, právo Daně, účetnictví

V podkategorii Daně, účetnictví se nachází 1565 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Podvojné účetnictví 2016
Jana Skálová a kolektiv  ·  Grada (2016)
Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat, je zde tato kniha! Zaměřuje se na nejčastější účetní operace, které nastávají v praxi podnikatele. Výklad je jednoduchý a srozumitelný díky řadě příkladů. Vydání pro rok 2016 obsahuje... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
2.
Účetnictví pro úplné začátečníky 2017
Pavel Novotný  ·  Grada (2017)
NOVINKA  
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dní
3.
Praktické účetní případy 2015
Věra Rubáková  ·  Grada (2015)
Osmé, aktualizované vydání odráží veškeré změny v účetních a daňových předpisech nabývajících účinnosti od 1. 1. 2015. Novinkou v oblasti DPH je to, že od 1. 1. 2015 budou platit tři sazby DPH: základní sazba daně (21 %), první snížená sazba daně... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
4.
Daňové zákony 2016
Hana Marková  ·  Grada (2016)
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2016. Jde o tyto zákony: - zákon o daních z příjmů + komentář - zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů - zákon o dani z nemovitých věcí - zákonné opatření Senátu.. (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
5.
Čínská dietetika v moderním světě
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o titulu)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Základy účetnictví pro právníky
Jana Bellová, Jaroslav Zlámal  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2008)
Učebnice představuje základní učební pomůcku pro předmět 'Účetnictví' na PF UP. Publikace se zabývá 3 okruhy problematiky. V prvé části jsou uvedeny základní právní a ekonomické podmínky pro vedení účetnictví, ... (více o titulu)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
7.
Nové české nadační právo v evropském srovnání
Kateřina Ronovská  ·  Wolters Kluwer (2012)
Monografie Kateřiny Ronovské je příspěvkem do odborné diskuse o nadacích a jejich funkci ve společnosti, která byla opětovně započata v souvislosti s rekodifikací českého soukromého práva. Čtenář v knize nalezne srovnávací analýzu soukromoprávních... (více o titulu)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Praktikum finančního účetnictví
Praktikum umožňuje čtenářům osvojit si na konkrétních příkladech znalosti účetních principů, základních účetních kategorií, metod a postupů účtování. Vedle klasických účetních úloh se publikace věnuje i vlivu daňového práva ve vztahu k účetnictví... (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč obvykle posíláme do 8 dní
9.
Účetní souvztažnosti podnikatelských subjektů
Jiří Strouhal  ·  Wolters Kluwer ČR (2016)
Publikace reflektuje změny v účetní legislativě platné od 1. 1. 2016 a zaobírá se účetními souvztažnostmi všech syntetických účtů. Souvztažnosti jsou bohatě doplněny praktickými příklady... (více o titulu)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 33%) obvykle posíláme do 3 dní
10.
Daňové zákony 2017
Hana Marková  ·  Grada (2017)
NOVINKA  
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2017. Jde o tyto zákony: - zákon o daních z příjmů + komentář - zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů - zákon o dani z nemovitých věcí - zákonné opatření Senátu... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dní
11.
Zcela legální daňové triky
Miroslav Hnátek  ·  Grada (2016)
Autor provádí čtenáře spletitým souborem daňových předpisů, pokynů a stanovisek s cílem je přivést k zamyšlení, zda z nevědomosti neplatí daňové správě zbytečně více na dani z příjmů fyzických osob než je jejich zákonnou povinností. Publikace je... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
12.
Účetnictví pro úplné začátečníky 2016
Novotný Pavel  ·  Grada (2016)
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
Daňové a nedaňové náklady 2016
Miloslav Hnátek, David Zámek  ·  Grada (2016)
V publikaci autoři, daňoví poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
14.
Daňová evidence podnikatelů 2016
Jiří Dušek, Jaroslav Sedláček  ·  Grada (2016)
Publikace přináší nejnovější informace o vedení daňové evidence podle účetní a daňové legislativy 2015 i 2016. Publikace je psána jednoduchou srozumitelnou formou, zpřístupňující a usnadňující osvojení daňových předpisů a jejich přenos do praxe.... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
15.
Účetnictví 2
Nové vydání praktické publikace se zabývá problematikou finančního účetnictví podnikatelů. Kniha je aktualizována zejména s ohledem na změny právních předpisů platné od 1. 1. 2016 a dále s ohledem na zákon o obchodních společnostech a družstvech... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
16.
Finanční účetnictví
Účetnictví představuje komplexní a relativně samostatnou část teorie podnikového hospodářství. Publikace se zabývá finančním účetnictvím podnikatelského subjektu a obsahuje základní informace k pochopení dané problematiky. Postupn (více o titulu)
Naše cena: 607 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
17.
Znalecký standard číslo X/2012
Kolektiv autorů  ·  Akademické nakladatelství CERM (2013)
Stanovení ceny nájmu náhradního vozidla. (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
18.
Tvorba obecně závazných vyhlášek
Furková, Matějková, Rosová  ·  C. H. Beck (2013)
Publikace si klade za cíl usnadnit orientaci v problematice ukládání povinností, zákazů či omezení formou obecně závazných vyhlášek tak, aby proces i konečný výsledek splňovaly všechny zákonné požadavky a obecná kritéria tvorby právních předpisů... (více o titulu)
Naše cena: 501 Kč obvykle posíláme do 3 dní
19.
Ekonomické aktivity obcí a měst
Petr Toth, Radka Michlová a kolektiv  ·  Aleš Čeněk (2014)
Vytváření komunálních podniků za účelem zajišťování veřejných služeb a posilování příjmů místních rozpočtů se stalo v posledních desetiletích univerzálním fenoménem nejen v České republice, ale i v dalších vyspělých zemích. Publikace představuje různé... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč obvykle posíláme do 8 dní
20.
Praktický průvodce podnikatele
Dagmar Halabrinová  ·  Aprofitail (2016)
Publikace slouží především jako výukový materiál. Je psaná srozumitelnou formou a jednotlivá témata jsou vysvětlena na praktických příkladech. Kniha zároveň obsahuje řešení úkolů. Je určena především pro začátečníky v této oblasti. Čtenář se dozví... (více o titulu)
Naše cena: 500 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička