Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ekonomika, právoDaně, účetnictví

Momentálně se v této nabídce nachází 1747 titulů

1.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Dividendy v roku 2017, Ako rozvrhnúť pracovnú dobu, Tvorba a účtovanie v oblasti miezd, Možnosti vzdelávania, Pravidelný a nepravidelný príjem, Kolektívna zmluva, Verejná správa... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Daňový poriadok - zákon po novelách s komentárom, Vyrubovacie konanie, Daňový subjekt, Správca dane... (více o knize)
Naše cena: 111 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
3.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Daňový poriadok - vyrubovacie konanie, Odpady po novele zákona, Zákonník práce, Verejná správa, DPH, Účtovníctvo, ZDP... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Daňové preplatky - zmeny, Zrušenie registrácie pre DPH, Posledné zdaňovacie obdobie platiteľa DPH, Letné brigády - práca na dohodu, Technické zhodnotenie majetku, Účtovné písomnosti, Účtovanie zásob... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Vladimír Hruška  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Potřebujete získat praxi při řešení různých účetních operací? Kniha nabízí vybrané účetní případy z praxe podnikatelského subjektu členěné podle jednotlivých účtových skupin. Je aktualizována podle předpisů pro rok 2017... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Miroslav Bulla  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Nemocenské pojištění, Přídavek na dítě, Důchody, Odvody, Cestovní náhrady, Srážky ze mzdy, Mzdy a platy, Osobní překážky v práci... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Jana Pilátová  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
V publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2017, doplněné úvodním komentářem prezidentky Svazu účetních ČR a členky Národní účetní rady, Jany Pilátové. Výklad je zaměřen zejména na nově platná ustanovení... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Karel Šteker a Milana Otrusinová  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha je určena především manažerům, kteří se potřebují rychle zorientovat v účetních výkazech dané společnosti a chtějí se seznámit se základními principy českého účetnictví. Knihu dále využijí analytici, pracovníci... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Hana Březinová  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
K účetní závěrce je v publikaci přistoupeno způsobem, jenž umožnil její plné přiblížení čtenáři, který nemusí být znalý účtování. Je seznámen s... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Miroslav Hnátek  ·  Grada (2016)
Autor provádí čtenáře spletitým souborem daňových předpisů, pokynů a stanovisek s cílem je přivést k zamyšlení, zda z nevědomosti neplatí daňové správě zbytečně více na dani z příjmů fyzických osob než je jejich zákonnou povinností. Publikace je... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
František Louša  ·  Grada (2007)
3. aktualizované vydání této ojedinělé publikace na našem knižním trhu - komplexně zpracovaná příručka o účtování a oceňování zásob... (více o knize)
Naše cena: 291 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12.
kolektiv autorů/autorek  ·  DonauMedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace pro nejnáročnější profesionální uživatele (podnikatele, daňové poradce, účetní, pracovníky Finanční správy, ekonomický management, studenty) - jediná tohoto typu na českém trhu. Pro denní použití v profesionální... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
13.
kolektiv autorů/autorek  ·  Wolters Kluwer ČR (2017)
Publikace je zpracována jednoduše, přehledně a je doplněna četnými názornými příklady pro snadné pochopení problematiky. Obsahuje všechny důležité informace nezbytné pro... (více o knize)
Naše cena: 793 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Poradce s.r.o. (2015)
Publikace obsahuje: Daně z příjmů, Zákon o rezervách, Daňový řád, Silniční daň, Zákon o účetnictví, Živnostenský zákon, Autorský zákon, Daň z přidané hodnoty... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Hana Marková  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2014 — jde o zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitých věcí... (více o eknize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje roční zúčtování: Ze závislé činnosti, z funkčních požitků, roční zúčtování záloh za rok 2016... (více o knize)
Naše cena: 60 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Robert Mládek  ·  Leges (2017)
Dvojjazyčná praktická příručka vysvětluje metodiku účtování podle IFRS a US GAAP na stovkách příkladů, jejichž zadání čerpá autor ze své bohaté poradenské i školicí praxe... (více o knize)
Naše cena: 744 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 18 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.9.2017
18.
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
NA SKLADĚ
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Pavel Novotný  ·  Grada (2017)
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Hana Marková  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nejprodávanější daňová publikace v ČR! Získejte úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2015. Díky doprovodným komentářům vám bude publikace také významnou pomůckou pro sledování změn, ke kterým dochází... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
123456789 … 88

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička