popis
Daně, účetnictví

Knihy Ekonomika, právo Daně, účetnictví

V podkategorii Daně, účetnictví se nachází 1613 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Daňové zákony 2017
Hana Marková  ·  Grada (2017)
Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2017. Jde o tyto zákony: - zákon o daních z příjmů + komentář - zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů - zákon o dani z nemovitých věcí - zákonné opatření Senátu... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
2.
Jak číst účetní výkazy
Karel Šteker, Milana Otrusinová  ·  Grada (2016)
Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné od roku 2016. Výrazné změny se týkají například účetní závěrky, účetních výkazů nebo účtování zásob. Nově zde najdeme kapitolu věnující se účetnictví... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Čínská dietetika v moderním světě
Ludmila Bendová  ·  TCM Consulting and Publishing (2015)
"Život nás může lehce unášet jako veslaře na loďce, který s radostí a vděčností využívá proud, nebo se může vyčerpávat usilovnou plavbou proti proudu. Proud představuje... (více o titulu)
Naše cena: 389 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Účetnictví pro úplné začátečníky 2017
Pavel Novotný  ·  Grada (2017)
SKLADEM  
Chcete získat komplexní přehled v účetnictví? S touto knihou to zvládnete bez potíží! Celý text je srozumitelným způsobem zpracován jak pro úplného začátečníka, studenta, absolventa rekvalifikačního kurzu, tak pro účetního, který si chce zopakovat... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Daňová evidence podnikatelů 2017
Jiří Dušek, Jaroslav Sedláček  ·  Grada (2017)
Publikace přináší nejnovější informace o vedení daňové evidence podle účetní a daňové legislativy 2016 i 2017. Je psána jednoduchou srozumitelnou formou, zpřístupňující a usnadňující osvojení daňových předpisů a jejich přenos do praxe. Aktuální vydání... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
6.
Daňové zákony 2017
DonauMedia (2017)
Publikace pro nejnáročnější profesionální uživatele (podnikatele, daňové poradce, účetní, pracovníky Finanční správy, ekonomický management, studenty) - jediná tohoto typu na českém trhu. Pro denní použití v profesionální... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Zcela legální daňové triky
Miroslav Hnátek  ·  Grada (2016)
Autor provádí čtenáře spletitým souborem daňových předpisů, pokynů a stanovisek s cílem je přivést k zamyšlení, zda z nevědomosti neplatí daňové správě zbytečně více na dani z příjmů fyzických osob než je jejich zákonnou povinností. Publikace je... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
8.
Účetnictví 1
Jana Hinke, Dana Bárková  ·  Grada (2017)
Již třetí vydání praktické publikace je kompletně aktualizováno v souladu s úpravou právních předpisů. Zabývá se vedením finančního účetnictví podnikatelů, jehož problematiku objasňuje na příkladech a případových studiích. Procvičíte si sestavování... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
9.
Účetnictví a finanční řízení
Miroslav Máče  ·  Grada (2013)
Tato kniha je určena účetním a ekonomům z praxe a rovněž studentům účetnictví převážně příspěvkových organizací a územně správních celků. Je velmi přínosná, a to zejména kapitolami k finanční analýze a finančnímu řízení. Kniha slouží pro pracovníky z prax (více o titulu)
Naše cena: 577 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
10.
Velká kniha pro podnikání
Monika Kolářová  ·  Rubico (2013)
Kniha pro každého, kdo chce začít podnikat nebo kdo podniká a nechce udělat chyby v jednání s úřady. - zahájení podnikání - registrace podnikatele - zdravotní a sociální... (více o titulu)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
11.
Auditing
Libuše Müllerová, Vladimír Králíček a kolektiv  ·  Oeconomica (2014)
Cílem publikace je vysvětlit význam auditu účetních závěrek pro uživatele účetních informací. Ověřené závěrky mají poskytnout přiměřené ujištění, že účetní závěrka podává věrný a poctivý obraz finanční situace a hospodaření účetní jednotky a že se na... (více o titulu)
Naše cena: 941 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
12.
Daňová evidence
Jana Hakalová, Yvetta Pšenková  ·  Wolters Kluwer (2016)
Publikace se zabývá problematikou vedení daňové evidence podnikatelů – fyzických osob, vymezuje základní pojmy a postupy při vedení daňové evidence fyzických... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Podvojné účetnictví 2017
Jana Skálová a kolektiv  ·  Grada (2017)
Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat, je zde tato kniha! Zaměřuje se na nejčastější účetní operace, které nastávají v praxi podnikatele. Výklad začíná obecně uznávanými účetními zásadami, podrobně jsou rozebrány základní... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
14.
Daňová přiznání za rok 2016
Kateřina Illetško, Martin Děrgel  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Daňová přiznání za rok 2016 FO a PO - fyzické osoby, právnické osoby, vzory podání, vyplněné tiskopisy... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) obvykle posíláme do 7 dní
15.
Pomocník mzdové účetní k 1.1.2017
Miroslav Bulla  ·  Poradce s.r.o. (2017)
Publikace obsahuje: Nemocenské pojištění, Přídavek na dítě, Důchody, Odvody, Cestovní náhrady, Srážky ze mzdy, Mzdy a platy, Osobní překážky v práci... (více o titulu)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 7 dní
16.
Zákon o účetnictví 2017
Jana Pilátová  ·  Grada (2017)
Zákon o účetnictví prošel loni rozsáhlou novelizací, která plynula z povinnosti implementace evropských předpisů. Ani znění zákona o účetnictví pro rok 2017 nezůstalo beze změn. V této publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2017... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
17.
Účetnictví 2
Nové vydání praktické publikace se zabývá problematikou finančního účetnictví podnikatelů. Kniha je aktualizována zejména s ohledem na změny právních předpisů platné od 1. 1. 2016 a dále s ohledem na zákon o obchodních společnostech a družstvech... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
18.
Základy finančního účetnictví
Jaroslav Sedláček a kolektiv  ·  Ekopress (2005)
Cílem této publikace je uvést budoucí ekonomy do světa účetnictví a seznámit je s podstatou a funkcí finančního (podvojného) účetnictví s jeho právní úpravou a se základními účetními principy. Výklad je podán pokud možno nadčasově, bez přílišných detailů. (více o titulu)
Naše cena: 489 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Zásoby - nové vydání
František Louša  ·  Grada (2007)
3. aktualizované vydání této ojedinělé publikace na našem knižním trhu - komplexně zpracovaná příručka o účtování a oceňování zásob... (více o titulu)
Naše cena: 291 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
20.
Základy účetnictví pro právníky
Jana Bellová, Jaroslav Zlámal  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2008)
Učebnice představuje základní učební pomůcku pro předmět 'Účetnictví' na PF UP. Publikace se zabývá 3 okruhy problematiky. V prvé části jsou uvedeny základní právní a ekonomické podmínky pro vedení účetnictví, ... (více o titulu)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dní
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička