Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časOmalovánkyPro dospělé

Momentálně se v této nabídce nachází 503 titulů

1.
Hannah Davies  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Kočičí 3D omalovánky přinášejí omalování zcela nový rozměr. Postupujte podle návodů, které vám prozradí, jak kombinovat teplé a studené barvy tak, aby obrázky pejsků začaly vyskakovat z dvourozměrných stránek. Propracované kresby divokých... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
2.
Simona Burešová  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Čím se vyznačuje český les? A má své ochránce? Zkuste zákoutí českého lesa objevit pomocí tužky a našich spojovaček. Hravou formou tak poznáte jeho typické zástupce nebo třeba druhy, které z našich lesů (málem) vymizely. Pokud nalistujete poslední... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(1)
Ponořte se do podivuhodného světa Skleněné trůnu autorky Sarah J. Maasové. Calaena na střechách Zlomuvalu, Chaol v královských zahradách, Manon na hřbetě svého wyverna a mnoho... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Esence (2016)
Máme pro vás 80 báječných spojovaček, které rozveselí váš volný čas. Vezměte do ruky tužku a odhalte, co se skrývá za tečkami. Je to králík v klobouku, myš se sýrem nebo surfař? Výsledný obrázek si navíc můžete vybarvit... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
HarperCollins Publishers (2016)
NA SKLADĚ
Autorizovaná doprovodná kniha k filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Vybarvěte si svoji cestu za dobrodružstvím s Mlokem Scamanderem, který přijíždí do New Yorku v roce 1926 s otlučeným koženým kufříkem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Kerby Rosanes  ·  Grada (2015)
(5)
Vítejte ve zvláštním, nádherném světě kreslíře Kerbyho Rosanese, kde se v úchvatných ilustracích různá podivná stvoření proměňují v dechberoucí portréty zvířat. Najdete zde spoustu detailních spletitých kreseb, které můžete vybarvit a dotvořit podle.... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Johanna Basford  ·  Grada (2015)
(4)
Skvělé antistresové omalovánky od Johanny Basfordové vás vezmou na cestu čarovným lesem, na níž máte najít 9 symbolů, které vám otevřou bránu hradu uprostřed lesa a vy zjistíte, co se tam skrývá. Vybarvování a kreslení je pomalá, relaxační a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Louise L. Hay a Alberta Hutchinson  ·  Pragma (2015)
Světoznámá učitelka a nositelka pozitivního myšlení Louise L. Hay už pomohla milionům lidí najít sama sebe a zbavit se stresu, strachu a depresí. Pomohla jim najít nový smysl života. Promaluj si nyní i ty svou cestu k hluboké změně se silnými... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
David Sinden a Victoria Key  ·  Omega (2016)
Tyto omalovánky se již staly světovým bestsellerem. Krásné obrázky kapesního formátu budou s vámi kdekoli budete chtít a pomohou vám relaxovat a zklidnit vaši mysl kdykoli budete potřebovat. Zmírněte svou úzkost a odbourejte stres s Malou knihou... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Jan Turek  ·  Omega (2015)
Antistresové omalovánky pro dospělé, které vám dodají ztracenou energii a duševní pohodu. Pražský hrad, Karlův most, Čertovka, Malá Strana, Staroměstské náměstí a mnoho dalších nádherných míst, které s těmito omalovánkami budou ještě barevnější... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Plus (2017)
Praha a její krásy se dají obdivovat různými způsoby: na procházce, listováním v knihách, pročítáním průvodců či knih o její historii… ale už jste si někdy Prahu spojili? Že ne? Nejvyšší čas to vyzkoušet a podívat se tak na pražské památky a zajímavá... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Jiřina Lockerová  ·  Fontána (2009)
Tento soubor mandal vznikl na základě zasvěcení do archandělských energií pod vedením Mistra reiki Jany Blažkové. Autorka, která se věnuje kreslení různých „zářičů“ již několik let, se takto pokusila „zhmotnit“ i energie... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Lucie Hrochová  ·  Bhakti (2013)
Prostřednictvím těchto mandal můžete objevit zdroj své vlastní energie, zbavit se stresu a být odolnější vůči nemocem. Naleznete zde spoustu inspirace, díky níž můžete posílit své zdraví. (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Jane Mabaix  ·  Omega (2017)
Možná to také znáte: čekáte na vlak nebo v čekárně u lékaře, přečetli jste už všechny časopisy a nemáte co dělat. Řešení je prosté, stačí mít u sebe tužku a kousek papíru, který pokreslíte různými tvary a kupovidu zjistíte, že místo rozčilení jste... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
George R.R. Martin  ·  Grada (2015)
(112)
Svět, kde jsou svatby krvavé, oheň zelený a dluhy se platí zlatem, vás osloví živým prostředím a podrobnostmi. V této knize omalovánek mohou milovníci bestsellerové řady knih poprvé zaplnit bílá místa podle své představivosti a žasnout nad tím, s jakou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
NA SKLADĚ (1)
V těchto úchvatných omalovánkách najdete 45 ilustrací, které Vás provedou životním příběhem Claire Randallové a Jamieho Frasera. Jejich barvami prosycený svět čeká jen na to, až se ho vydáte prozkoumat. Ponořte se do bujných zelených lesů Skotska... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Noémi Kolčáková Szakállová  ·  Slovart CZ (2015)
Ženy z těchto omalovánek žijí v imaginárním světě. Vždycky si umí najít čas pro sebe, nikdy si nezouvají boty na podpatku, make-up je pro ně nutnost... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Johanna Basford  ·  Laurence King Publishing (2014)
Containing 20 detachable postcards of Johanna Basford's beautiful drawings from the inky world of her Secret Garden. Decorate the cards to bring the flowers and tiny creatures to life, then share the magic with all your friends. For artists and gardeners (více o produktu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Johanna Basford  ·  Laurence King Publishing (2015)
NA SKLADĚ
20 detachable postcards to decorate, color in, and send to your friends. That's if you can bear to part with them! From the book Enchanted Forest: An Inky Quest and Colouring... (více o produktu)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Fortuna Libri ČR (2016)
NA SKLADĚ
Pojďte s námi tentokrát cestovat po Česku a Evropě a vymalujte si své město! A pokud chcete snít, podívejte se s námi do pitoreskních fantastických a pohádkových městeček! Miliony lidí ve světě podlehly tvorbě, podlehly... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 26

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička