Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časKarty, hlavolamy a hry

Momentálně se v této nabídce nachází 336 titulů

1.
Tim Dedopulos  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Pozoruhodná sbírka hádanek a hlavolamů pro všechny milovníky příběhů Sherlocka Holmese, kteří rádi luští rébusy... (více o knize)
Naše cena: 298 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Slovart CZ (2017)
NOVINKA
S touto knihou sa stratíte v galérii najúžasnejších umeleckých diel sveta. Ale pozor na každom z nich tvorcovia tejto knihy pozmenili pár detailov. A bude na vás tieto zmeny... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
3.
Václav Fořtík  ·  Plot (2009)
Václav Fořtík, dlouholetý člen Mensy České republiky, přichází s novou knihou testů IQ. Při jejich sestavování vyšel ze svých bohatých zkušeností, ale zároveň chtěl čtenářům nabídnout něco z novějších trendů v oblasti zkoumání, ... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
Raymond Smullyan  ·  Portál (2015)
NA SKLADĚ (1)
V novém, upraveném vydání vychází tato slavná kniha amerického matematika, v níž nás zve třeba na ostrovy poctivců a padouchů, do světa Alenky v říši... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Eva Schneiderová a Marie Hanzová  ·  Portál (2013)
Přibližně sto úkolů se zaměřuje na poznání či prohloubení znalosti přísloví, rčení, hádanek, přirovnání, pranostik a slavných citátů. Kromě procvičení paměti si čtenáři rozšiřují slovní zásobu, kultivují vyjadřovací dovednosti... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Pascale Michelonová  ·  Nakladatelství Universum (2013)
Knížka je prvním obrázkovým průvodcem, který vám pomůže lépe si pamatovat a vybavovat informace, přestat zapomínat na důležité věci a zlepšit celkové duševní schopnosti. Protože si pamatujeme lépe obrázky než slova,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Zdeňka Zubíková a Renáta Drábová  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Vyzkoušejte si své znalosti a pobavte se u otázek z nejrůznějších oborů jako jsou: literatura, příroda, film, osobnosti a další. Testy pro chvíle pohody jsou ideální na dovolenou, posezení s přáteli i volné chvíle.Velké písmo vám usnadní čtení i hledání s (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Jitka Suchá  ·  Portál (2015)
Publikace od zkušené autorky nabízí praktické návody k pravidelnému procvičování mozkové činnosti. Úkoly jsou rozděleny do jednotlivých kapitol podle toho, jaká... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Portál (2008)
Nejznámější a nejúspěšnější hry pro dospívající a dospělé, které vznikly na kurzech Prázdninové školy Lipnice během prvních dvaceti let trvání tohoto experimentálního střediska výchovy v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
10.
Dusty Schmidt a Scott Brown  ·  Poker Publishing, s.r.o. (2012)
(5)
Dustyho Schmidt je jeden z nejvýdělečnějších on-line hráčů všech dob, který během své kariéry nezažil ani jeden ztrátový měsíc... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
John Wiseman  ·  Svojtka&Co. (2004)
(17)
Tato kniha vám umožní zvládnout jakoukoli situaci tak, jako speciálně vycvičení vojáci jednotek SAS... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Radek Pelánek  ·  Computer Press (2014)
Řešíte rádi hlavolamy, hádanky či logické úlohy? Luštíte na dovolené? Jezdíte s dětmi na tábory? Chcete vyplnit dětem jejich volný čas zábavnými aktivitami? Potřebujete žákům oživit hodiny matematiky? Tak přesně pro vás je tato kniha určena... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Brian Clegg  ·  CP Books (2005)
Znalosti a jejich kreativní využití jsou dnes klíčem k úspěchu. Přečtení knihy Procvičení paměti a kreativity ze série V kostce vám pomůže, ... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Klára Cingrošová a Klára Dvořáková  ·  Portál (2016)
Praktická interaktivní kniha pro seniory navazuje na oblíbenou Knížku pro vzpomínání a procvičování paměti, kterou vydal Portál v roce 2014. Propojuje tvořivou práci se vzpomínkami s trénováním... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Aksjomat (2012)
Vzdělávací knížky „Hrátky pro nejmenší“ (dvouleté a tříleté děti) jsou určeny zejména pro nejmladší čtenáře. Témata jsou čerpána ze světa přírody, rodinných vazeb, a opírají se o přirozený zájem dětí o okolní svět... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Jitka Suchá, Iva Jindrová a Běla Hátlová  ·  Portál (2013)
Kniha se zaměřuje na různé způsoby a možnosti, jak aktivizovat seniory – zejména v institucích, ale i v domácím prostředí. Aktivizace je velmi důležitá součást kvalitní a komplexní... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Mathias Katz  ·  Grada (2007)
V ryze praktické příručce najdete velké množství testů a cvičení, kterými můžete trénovat svou inteligenci - od testů verbálního myšlení přes numerické testy až po testy prostorové představivosti... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Aksjomat (2012)
Vzdělávací knížky „Hrátky pro nejmenší“ (dvouleté a tříleté děti) jsou určeny zejména pro nejmladší čtenáře. Témata jsou čerpána ze světa přírody, rodinných vazeb, a opírají se o přirozený zájem dětí o okolní svět... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
19.
Jiří Červinka  ·  Portál (2017)
Prakticky zaměřená publikace nabízí činnosti, hry a přírodní náměty určené pro nejrůznější typy táborů (skautské, turistické, zálesácké apod.) včetně stále... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Raymond M. Smullyan  ·  Argo, Dokořán (2017)
Dáma s tygříkem je jednou ze Smullyanových klasických pokladnic logických úloh, které čtenáři poskytují oslnivě nový náhled na matematickou logiku a do nového světla staví i zdánlivě jednoduché pojmy, jako je pravda nebo důkaz... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička