popis
Dům, byt, zahrada

Knihy Domů, hobby Dům, byt, zahrada

V podkategorii Dům, byt, zahrada se nachází 1970 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Domácnost bez odpadu
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
SKLADEM  TOP #18  (3)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o titulu)
Naše cena: 389 Kč posíláme do 2 dní
2.
Zahrada jako mikrokosmos
Wolf-Dieter Storl  ·  Eminent (2016)
(1)
Legenda je zpět — po deseti letech vychází aktualizovaná Storlova kultovní kniha. Je koncipována jako úvod do zahradničení v jeho nejširších aspektech, které ho zasazují do historického, filosofického, spirituálního a kosmologického... (více o titulu)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dní
3.
Zahradníkův rok
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2016)
Autor prozrazuje své osobní tipy a triky z úspěšné praxe zahradníka – samozásobitele. Vysvětluje všechny důležité práce a dává je čtenáři k dispozici krok za krokem... (více o titulu)
Naše cena: 435 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Stavba a rekonstrukce rodinného domu
Jaga group (2016)
Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
5.
Řez ovocných stromů
Heidrun Holzfőrster  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
(1)
V této knize najdete všechno, co potřebujete vědět, abyste sami mohli prořezávat ovocné stromy a keře. Od výběru nářadí přes návodné pracovní postupy s více než 200 srozumitelnými nákresy až po nápravu chybných řezů. (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 4 dní
6.
Konstrukce ze sádrokartonu
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových staveb. Předkládaná publikace podá (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 9 dní
7.
Ječmen
Josef Zimolka a kolektiv  ·  Profi Press (2006)
Kniha je zaměřena na tradiční a velice perspektivní obilninu českého i světového zemědělství. Vedle informací teoretické povahy se věnuje zvláště pěstitelské... (více o titulu)
Naše cena: 130 Kč posíláme do 4 dní
8.
Pšenice
Josef Zimolka a kolektiv  ·  Profi Press (2005)
Obsahuje informace z oblasti odrůdového zkušebnictví, hodnocení a využití zrna pšenice. Tyto informace jsou zaměřeny na nejrozšířenější druh - pšenici setou, ozimou... (více o titulu)
Naše cena: 65 Kč posíláme do 4 dní
9.
Domácí výroba slivovice
Helena Uhrová  ·  Víkend (2015)
(1)
Velké oblibě se znovu těší zpracování ovoce na šťávy, kompoty, marmelády, vína i destiláty. Nejen majitelům zahrádek a ovocných sadů ale i těm, kteří využívají volně dostupných darů přírody, začínajícím i zkušeným zpracovatelům ovoce... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Solární energie pro Váš dům
Jan Truxa, Karel Murtinger  ·  Computer Press (2010)
Kniha se zabývá praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápění, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární energie. Samostatná kapitola je věnována výrobě elektřiny (fotovoltaickým článkům)... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
11.
Feng-shui od A do Z
Simon Brown  ·  Metafora (2012)
Feng-shui je prastaré čínské učení, jehož název znamená doslova "vítr a voda" - to proto, že se zabývá vyváženým tokem neustále proudící energie a životní síly. Dodržováním jeho principů je možné nastolit harmonii v prostoru... (více o titulu)
Naše cena: 475 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 12 dní
12.
Nepřítel, nebo spojenec
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2012)
(1)
Už odedávna se ví, že některé rostliny si navzájem vyloženě škodí, zatímco jiné si prospívají. Teprve v nedávné době se na to ale začalo jít vědecky, takže už víme, že příčinou mohou být chemické látky, mikroogranismy, vztahy mezi škůdci a hostiteli... (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 4 dní
13.
Království bylinek v permakulturní zahradě
(2)
Sourozenci Claudia a Josef Andreas Holzerovi ve spolupráci s Jensem Kalkhofem nabízejí praktického rádce, který dokumentuje vytváření bylinkové zahrady od prvních plánů po konečnou realizaci... (více o titulu)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
14.
Permakultura
Christopher Shein  ·  Knižní klub (2016)
Autor vysvětluje koncept permakulturního pěstování a ukazuje, jak sestavit společenství rostlin, v nichž by se dlouhodobě dařilo zelenině, stromům i bylinkám. Ukazuje, jak zahradu založit, jaké jsou nejvhodnější tvary záhonů a jak rozmístit rostliny... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Jedlé rostliny z přírody
Dagmar Lánská, Pavel Žilák  ·  Aventinum (2006)
(2)
I když nelze popřít, že šlechtěné odrůdy zeleniny a ovoce jsou vzheldově lákavější, chutnější a dosažitelnější, stále roste počet zájemců o využití planých rostlin k přípravě pokrmů... (více o titulu)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
16.
500 tipů - Barvy
Slovart CZ (2011)
Farby sú kľúčovým prvkom bytovej dekorácie. Ovplyvňujú nielen spôsob, akým vnímame určitý priestor, ale tiež aj vzťahy medzi týmto priestorom a objekty v ňom. Psychologické aspekty rôznych farieb a odtieňov sú dobre známe... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
17.
Vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Sobotáles (2012)
(1)
Publikace je určena žákům 3. ročníku SOU, učební obor instalatér a dále všem zájemcům o danou tematiku. Kniha je autorem aktualizována a přepracována dle rámcových vzdělávacích plánů. Seznamuje čtenáře s parními otopnými soustavami... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
18.
Česká biozahrada
Radomol Hradil a kolektiv  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o titulu)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
19.
Škola designu
Kelly Hoppen  ·  Knižní klub (2014)
Mistrovské lekce designu autorky Kelly Hoppen jsou nenahraditelným zdrojem informací, inspirujících nápadů a obchodních tajemství pro bytové designéry a architekty. Tato kniha poskytne odbornou radu každému... (více o titulu)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Naše bio zahrádka
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2015)
(1)
Vypěstujte si svou vlastní živou stravu! Vlastníma rukama sít i sklízet. Byliny, koření i plody sbírat ve volné přírodě. Krátce a stručně: postarat se sám o sebe, a to... (více o titulu)
Naše cena: 435 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička