popis
Dům, byt, zahrada

Knihy Domů, hobby Dům, byt, zahrada

V podkategorii Dům, byt, zahrada se nachází 1930 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Zbavte se nepořádku s feng-šuej
Karen Kingstonová  ·  Orsini (2015)
SKLADEM  
Světový bestseller Karen Kingstonové Zbavte se nepořádku s feng-šuej nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. A kdo to nepotřebujeme? Karen Kingstonová tu s nadhledem a humorem zkoumá, co nepořádek vlastně je, proč jej máme... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Zahradníkův rok
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2016)
Autor prozrazuje své osobní tipy a triky z úspěšné praxe zahradníka – samozásobitele. Vysvětluje všechny důležité práce a dává je čtenáři k dispozici krok za krokem... (více o titulu)
Naše cena: 403 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
3.
Zahrada jako mikrokosmos
Wolf-Dieter Storl  ·  Eminent (2016)
Legenda je zpět — po deseti letech vychází aktualizovaná Storlova kultovní kniha. Je koncipována jako úvod do zahradničení v jeho nejširších aspektech, které ho zasazují do historického, filosofického, spirituálního a kosmologického... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Výroba vína u malovinařů
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
(2)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy... (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Měsíc zahradníkem Krásné paní 2017
Žofie Kanyzová  ·  Krásná paní (2016)
Neocenitelná pomůcka pro všechny milovníky starých dobrých rad našich předků a plodů bez chemie. (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
5555 rad pro šikovné hospodyňky
Jiří Bílek  ·  XYZ (2012)
(1)
Domácnost je místem, kde trávíme většinu svého času, přitom právě doma na nás čeká spousta nástrah či nepříjemností: přesolíme nebo připálíme oběd, moučník nechce kynout, nedopatřením vzniklá skvrna nejde odstranit... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Encyklopedie soběstačnosti 1
Eva Hauserová  ·  Triton (2016)
Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Vysoké záhony
Renate Hudak, Harald Harazim  ·  Vašut (2016)
Vysoké záhony nejsou jen dobrodiním pro záda, ale jsou v zahradě i krásným architektonickým prvkem. Snadno se staví, přinášejí vysoké výnosy nebo poslouží jako okrasné záhony, poutající pozornost... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Uklizeno! Jednou provždy...
Toni Hammersly  ·  CPRESS (2016)
Uklizený domov je krásný domov. Navíc se v pořádku žije lépe, snadněji a klidněji. Nechte se inspirovat spoustou praktických tipů, zapojte se do týdenních výzev a krok po kroku ­přiveďte do svého domova čistotu, řád a krásu. V knize naleznete... (více o titulu)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Růže
Růže  
Václav Větvička, Zdenka Krejčová  ·  Aventinum (2002)
Všichni, kteří se zabývají studiem růží - profesionální pěstitelé a šlechtitelé, ale i obyčejní milovníci růží, se v knize seznámí s více než 120 druhy růží z různých zemí Evropy, Asie i Ameriky... (více o titulu)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
11.
Naše zahrádka
Reader´s Digest Výběr (2010)
Kniha Naše zahrádka je průvodcem po všech základních znalostech a dovednostech, jež by měl znát kdokoli, kdo chce vybudovat hezkou zahrádku, která navíc přináší i užitek... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Pěstujeme révu vinnou
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem od založení vinice až po sklizeň (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
Upravit zahradu? To zvládneš!
Vašut (2015)
Jak zbudovat terasu? Jak položit venkovní dlažbu? Jak postavit jezírko a potůček? Jak správně pečovat o zahradní jezírko? (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Pšenice
Josef Zimolka a kolektiv  ·  Profi Press (2005)
Obsahuje informace z oblasti odrůdového zkušebnictví, hodnocení a využití zrna pšenice. Tyto informace jsou zaměřeny na nejrozšířenější druh - pšenici setou, ozimou... (více o titulu)
Naše cena: 65 Kč posíláme do 5 dní
15.
Výživa a hnojení polních plodin
Václav Vaněk  ·  Profi Press (2016)
Nové vydání knihy vychází z potřeb praxe, výuky i snah o zvýšení znalostí a informovanosti odboré i laické veřejnosti. První část knihy se zabývá výživou rostlin... (více o titulu)
Naše cena: 574 Kč posíláme do 5 dní
16.
Zahradnický kalendář 2017
PRO VOBIS (2016)
Desátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Česká biozahrada
Radomol Hradil a kolektiv  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o titulu)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Jak postavit a vybavit srub
W. Ben Hunt  ·  Pragma (2016)
Existuje mnoho knih o stavbě srubů, avšak ta od W. Ben Hunta je jedinou, která vám ukáže, jak srub starých osadníků i jeho vybavení jednoduchým a přírodním způsobem postavit a vyrobit pouze s využitím ručních nástrojů a stromů v okolí. Naši předkové... (více o titulu)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Zvládnu to sám: Nábytek z palet
Attila Kalapp  ·  Ikar CZ (2016)
Lidé po celém světě si oblíbili nábytek z palet. A teď si jej můžete vytvořit i vy! Budou vám k tomu stačit palety, trocha fantazie a tato kniha. Vzniku levného nábytku, který bude originální a přesně podle vašich představ... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dní
20.
Jedlé rostliny z přírody
Dagmar Lánská, Pavel Žilák  ·  Aventinum (2006)
(2)
I když nelze popřít, že šlechtěné odrůdy zeleniny a ovoce jsou vzheldově lákavější, chutnější a dosažitelnější, stále roste počet zájemců o využití planých rostlin k přípravě pokrmů... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička