Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahrada

Momentálně se v této nabídce nachází 2131 titulů

1.
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ TOP #37 (5)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Helena Vlašínová  ·  Ekologický institut Veronica (2014)
NA SKLADĚ (1)
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe.... (více o knize)
Naše cena: 388 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Judith de Graaff a Igor Josifovic  ·  Grada (2017)
Kniha Urban Jungle vám přináší zelenou inspiraci, nápady na styling a skvělé informace o rostlinách pro všechny, kdo chtějí mít ve svém životě i domově více zeleně. Tato inspirativní publikace vás provede domy pěti rodin... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
(20)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Slovart CZ (2012)
Unikátní fotografický atlas stromů. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Christine Weidenweberová  ·  Nakladatelství Universum (2012)
V tomto bohatě ilustrovaném praktickém rádci se představí nejkrásnější rostliny kvetoucí na podzim a v zimě. Navíc jsou v něm přehledně prezentované i mrazuvzdorné traviny a dřeviny, jejichž nádherné barvy a tvary dodají každé zahradě překvapivý... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Margot Spohnová a Roland Spohn  ·  Knižní klub (2015)
Průvodce obsahuje více než 350 druhů stromů a keřů z celé Evropy. Obsažný text, výstižné ilustrace a fotografie i podrobné popisky k obrázkům představí jehličnany, listnáče, keře i popínavé dřeviny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Lada Skulilová  ·  Alpress (2012)
Svět energií, design prostoru i jeho podvědomé působení – to vše v sobě slučuje umění feng shui. Česká architektka doporučuje zásahy vhodné pro naše podmínky, jimiž ovlivníme pocity, nálady, spokojenost i úspěch... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Zdeněk Ježek  ·  Rebo (2012)
Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
10.
Miroslav Kalina  ·  Grada (2016)
Možná vás už napadla otázka, proč sousedovi tak krásně zahrádka prospívá a vám ne. Tento stav může mít mnohé příčiny. Může to být špatný výběr rostlin pro vaše stanoviště, na živiny chudá půda nebo nedostatečná ochrana před chorobami a škůdci. Aby se... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Radomol Hradil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Richard L. Bitner  ·  Knižní klub (2012)
Kniha nabízí velký výběr – jedle, smrky, modříny, borovice, jalovce, tisy, jinany, sekvoje, cypřišky, zeravy, jedlovce, wolémie a další. U jednotlivých rostlin je uvedena rychlost růstu a konečná velikost a především důležitá zóna tolerovaného chladu... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
PRO VOBIS (2017)
Jedenáctý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Václav Šašek a Ivan Jablonský  ·  Brázda (2006)
(1)
Podrobné informace o pěstování a využití hub (žampionů, hlív, shiitake aj.). Podle knihy si může každý zkusit doma vypěstovat i méně známé druhy hub... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
(2)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Jason Nickels  ·  Krejčík Josef (2015)
Tato kniha vysvětluje všechno, co potřebuje pěstitel chilli vědět bez ohledu na to, zda má předchozí zkušenosti s pěstováním rostlin, či nikoliv. Od jedné rostliny na okenním parapetu až po velké záhony ve skleníku... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
David Daniel Kennedy  ·  Svojtka&Co. (2017)
Také zjišťujete, že obvyklé příručky pro začátečníky jsou přecpány technickými detaily a radami, které snad nikdy nepoužijete? Hledáte nejlepší a nejsnazší způsob, jak porozumět pravému významu a používání feng-šuej? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Toni Hammersly  ·  CPRESS (2016)
Uklizený domov je krásný domov. Navíc se v pořádku žije lépe, snadněji a klidněji. Nechte se inspirovat spoustou praktických tipů, zapojte se do týdenních výzev a krok po kroku ­přiveďte do svého domova čistotu, řád a krásu. V knize naleznete... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
(2)
Ve čtvrtém dílu Malého obrazového atlasu odrůd ovoce jsou popsány odrůdy jabloní. Sortiment odrůd jabloní doznal v posledních letech poměrně značné změny v zápisu nových odrůd do Státní odrůdové knihy České republiky... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 107

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička