Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Domů, hobbyDům, byt, zahrada

Momentálně se v této nabídce nachází 2097 titulů

1.
Mirka Koníčková  ·  Metafora (2017)
NOVINKA
Kniha Levandule by neměla chybět žádnému milovníkovi a obdivovateli této úžasné bylinky. Určena je ale i těm, kteří krásu a přitažlivost levandule objevili teprve nedávno a chtěli by o jejím... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Ivan Paulíček a Zuzana Paulíčeková  ·  Ivan Paulíček HERMES (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #17
První Elektronické vydání mimořádně úspěšné printové publikace Učebnice Feng Shui díl I. Tato učebnice je psaná odborně-logicky, postupně, prakticky použitelně, ale především srozumitelně. Je vynikajícím pomocníkem při... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
3.
MAFRA (2017)
NOVINKA
Populárna Evita, každý mesiac uvádza na trh časopis pre ženy. Magazín Evita prináša skutočné príbehy skutočných žien a veľa ďalšieho zaujímavého čítania... (více o knize)
Naše cena: 70 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ TOP #51 (4)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme ihned
5.
Reader´s Digest Výběr (2007)
Ilustrovaný průvodce zahrádkáře přináší nápady a inspiraci, předkládá fotografický výběr osvědčených rostlin, poskytuje praktické rady a tipy odborníků - přesně ve chvíli, kdy je potřebujete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autor knihy čerpá ze svých bohatých pěstitelských zkušeností a velice poutavě a zasvěceně popisuje ze všech možných úhlů základní práce kaktusáře. V první části knihy se zmiňuje o vzniku a vývoji kaktusů, o jejich morfologii, jak získávají své názvy... (více o eknize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 7%) ihned ke stažení
7.
Maud Vignane a Alban Lecoanet  ·  Svojtka&Co. (2015)
Zkuste si s tímto průvodcem jednoduše vytvořit originální nábytkové kreace z palet, které nebudou jen účelné a krásné, ale na které budete i dostatečně pyšní!... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Petra Rubášová  ·  CPRESS (2017)
Vše, co potřebujete vědět o bylinkách a jejich zpracování. Zahradních i volně rostoucích. Jejich popisy, léčivé či chuťové vlastnosti, požadavky potřebné k růstu. Kdo chce mít své vlastní bylinky po ruce, a má balkon, zahrádku, či alespoň vhodné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Miroslav Svítek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Po delší době se dostává čtenářům do rukou ryze česká příručka o pěstování citrusů, která obsahuje v prvé řadě praktické rady zejména pro amatérské pěstitele. Knížka je o to cennější, že je zaměřena nejen na majitele... (více o eknize)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Karel Kolář a Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Jaga group (2016)
Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2012)
(1)
Už odedávna se ví, že některé rostliny si navzájem vyloženě škodí, zatímco jiné si prospívají. Teprve v nedávné době se na to ale začalo jít vědecky, takže už víme, že příčinou mohou být chemické látky, mikroogranismy, vztahy mezi škůdci a hostiteli... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
13.
kolektiv autorů/autorek  ·  Vašut (2004)
Plánování jezírka, materiály pro stavbu jezírka, jeho správné zabudování, individuálně zhotovená fólie, vodní zahrada s dřevenými terasami, zakládání potůčků a vodopádů, kvalita vody, rostlina pro zahradní jezírko, živočichové zahradního jezírka... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Isabelle Palmer  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku. Stačí jen vědět, jak na to... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Bonsaj  E-KNIHA
Petr Škvor  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních... (více o eknize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Louise Riotte  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Klasická příručka známé americké odbornice odkrývá tajemství úspěšného zahradničení spočívající ve výsadbě rostlin, které se mají rády a výborně se doplňují. Je to nekonvenční a čtivý průvodce plný užitečných tipů: přináší spoustu praktických... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Reader´s Digest Výběr (2007)
Šestidílná řada knih Ilustrovaný průvodce zahrádkáře přináší nápady a inspiraci nejen zahrádkářům, ale všem, kdo chtějí pěstovat rostliny třeba jen na terase. Poskytuje praktické rady a tipy odborníků – a to přesně ve chvíli, kdy jsou potřeba... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o eknize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 105

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička