Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaZelenina

Momentálně se v této nabídce nachází 73 titulů

1.
Helena Vlašínová  ·  Ekologický institut Veronica (2014)
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
Radomol Hradil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Annelore Brunsová a Susanne Brunsová  ·  Plot (2010)
(2)
Přírodní pěstování ovoce a zeleniny nejen přináší na náš stůl o mnoho chutnější jídlo než je zvykem; vede nás také ke kořenům naší existence a umožňuje nám zcela bezprostředně poznávat smysl našeho života... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Alexander Heil  ·  Hel (2004)
(1)
Publikace představuje nový druh zahrad, v nichž se stírá rozdíl mezi estetikou, užitkem a ekologií: zeleninové zahrady, které se na jaře bez okopávání a vysévání zcela samostatně rozvinou a působí jako pestré zeleninové záhony... (více o knize)
Naše cena: 184 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Louise Riotte  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Klasická příručka známé americké odbornice odkrývá tajemství úspěšného zahradničení spočívající ve výsadbě rostlin, které se mají rády a výborně se doplňují. Je to nekonvenční a čtivý průvodce plný užitečných tipů: přináší spoustu praktických... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jason Nickels  ·  Krejčík Josef (2015)
Tato kniha vysvětluje všechno, co potřebuje pěstitel chilli vědět bez ohledu na to, zda má předchozí zkušenosti s pěstováním rostlin, či nikoliv. Od jedné rostliny na okenním parapetu až po velké záhony ve skleníku... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Robert Pokluda  ·  TeMi (2009)
Zeleninu jíme pravděpodobně všichni, i ti nejzarytější masojedi. Jíme ji syrovou i vařenou či jinak upravenou a vydatně tím prospíváme svému zdraví... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Isabelle Palmer  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku. Stačí jen vědět, jak na to... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Eva Pekárková  ·  Aventinum (2014)
NA SKLADĚ
Rostliny poskytují člověku nejen základní živiny - bílkoviny, tuky a sacharidy, ale i pro zdraví nezbytné vitamíny, minerální látky, hrubou vlákninou, silice a... (více o knize)
Naše cena: 625 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Franz Böhmig a Stanislav Peleška  ·  Ottovo nakladatelství (2013)
NA SKLADĚ
V nejmodernější a nejobsáhlejší zahrádkářské příručce najdete přesný návod, co kdy na zahradě dělat. Ale nejen to. Kniha je plná dobrých nápadů a inspirujících rad pro každého pěstitele. Text je doplněn přehlednými tabulkami a více než 700 návodnými... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
James Wong  ·  Slovart CZ (2016)
Zklamala vás někdy chuť vašich čerstvě sklizených a s láskou opečovávaných rajčat? Zkušený botanik s bohatou praxí v zahradách v Kew a úspěšný autor zahradnické... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Kristýna Petříková, Jaroslav Hlušek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Profi Press (2012)
NA SKLADĚ
Kniha podává ucelené informace o pěstování a využití hlavních i méně známých druhů zeleniny. Jednotlivé druhy jsou popsány v rámci skupin a podskupin. U hlavních... (více o knize)
Naše cena: 496 Kč posíláme ihned
13.
Jaroslav Rod  ·  Grada (2017)
Rostliny samozřejmě nestačí jen sázet a zalévat. Abyste si mohli pochutnat na zdravých výpěstcích a aby vás těšil pohled na krásné a vitální rostliny na zahradě, je třeba se o ně starat i během vegetace. Někdy však může vaše úsilí překazit choroba... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Oldřich Konvička  ·  Fontána (2003)
Publikace vychází z dlouholetých zkušeností autora, jehož snahou bylo shrnutí rozptýlených poznatků o česneku do jednoho přehledu. Čtenář se tak seznámí s česnekem jako s kulturní rostlinou a jejími zvláštnostmi, jeho původem... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Isabelle Palmer  ·  Fragment (2015)
(2)
Vytvorte pre seba a svojich blízkych oázu pokoja a zelene! Na pestovanie byliniek, okrasných kvetov, vlastnej zeleniny či jahôd nepotrebujete záhradu. Aj na malých priestoroch, akými sú balkón a terasa, môžete vybudovať krásnu a útulnú záhradku... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
kolektiv autorů/autorek  ·  Kurent (2017)
Katalog přípravků na ochranu zeleniny 2017 je podrobné a přehledné informace o použití přípravků v zelenině. Katalog obsahuje řešení pro ochranu následujících... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Virginia Hayesová  ·  Perfekt (2010)
Labužníkova záhrada je obrazovým sprievodcom pestovania rôznych druhov plodín pre všetkých záhradkárov, ktorým záleží na skutočnej kvalite vypestovanej úrody i jedla... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Bohumil Vokál  ·  Profi Press (2013)
Publikace shrnuje nejnovější poznatky týkající se produkce, užití a ekonomiky brambor. Zahrnuje biologickou charakteristiku bramboru, šlechtění a odrůdovou skladbu... (více o knize)
Naše cena: 422 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Magdaléna Valšíková-Frey  ·  Plat4M Books (2017)
NA SKLADĚ
Pestovanie zeleniny a ovocia láka čoraz viac ľudí u nás. Mnohí si chcú dopestovať vlastné plody, o ktorých vedia, že počas dozrievania neprešli spŕškou chemických postrekov a nie sú zdravotnou hrozbou pre deti i dospelých... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Nuria Penalová  ·  Príroda (2015)
NA SKLADĚ
Mať vlastnú záhradku znamená, že máte k dispozícii kúsok prírody, ktorý sa môže stať priamym zdrojom všetkého, čo potrebujete pre zdravú a prírodnú kuchyňu... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička