Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaZahradní úpravy a stavby

Momentálně se v této nabídce nachází 595 titulů

1.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Christine Weidenweberová  ·  Nakladatelství Universum (2012)
V tomto bohatě ilustrovaném praktickém rádci se představí nejkrásnější rostliny kvetoucí na podzim a v zimě. Navíc jsou v něm přehledně prezentované i mrazuvzdorné traviny a dřeviny, jejichž nádherné barvy a tvary dodají každé zahradě překvapivý... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Václav Šašek a Ivan Jablonský  ·  Brázda (2006)
Podrobné informace o pěstování a využití hub (žampionů, hlív, shiitake aj.). Podle knihy si může každý zkusit doma vypěstovat i méně známé druhy hub... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Miroslav Kalina  ·  Grada (2016)
Možná vás už napadla otázka, proč sousedovi tak krásně zahrádka prospívá a vám ne. Tento stav může mít mnohé příčiny. Může to být špatný výběr rostlin pro vaše stanoviště, na živiny chudá půda nebo nedostatečná ochrana před chorobami a škůdci. Aby se... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Luděk Přykryl  ·  Fabula (2010)
Kniha vede čtenáře k pěstování plodin "bez chemie", ale současně mu také poodhalit životní a silové zákonitosti panující v růstu rostlin. Respektování těchto zákonitostí je základem tzv. biologicko-dynamického způsobu pěstování... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2012)
(1)
Už odedávna se ví, že některé rostliny si navzájem vyloženě škodí, zatímco jiné si prospívají. Teprve v nedávné době se na to ale začalo jít vědecky, takže už víme, že příčinou mohou být chemické látky, mikroogranismy, vztahy mezi škůdci a hostiteli... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Pavel Pavloušek a Lubomír Lampíř  ·  Baštan (2016)
Publikace předkládá informace a poznatky, které velmi dobře využijí malovinaři, drobní pěstitelé révy vinné a také zahrádkáři. Jednotlivé pracovní operace jsou představené způsobem využitelných právě tam, kde stále převažuje vyšší podíl ručního... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
9.
Siegfried Stein  ·  Rebo (2006)
Zapomenuté poklady ze zahrádek našich předků: trvalky, cibuloviny, letničky, historické růže... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Plot (2011)
(1)
Každý, kdo má zkušenost s pěstováním ovoce a zeleniny, ví, že práce na zahradě nespočívá pouze v hnojení, setí, sázení a zalévání, ale že je zapotřebí vykonávat celou řadu dalších řemeslných prací... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Mr. José  ·  Krejčík Josef
(1)
Jak pěstovat „INDOOR“ je nejrozsáhlejší kniha o pěstování pod umělým osvětlením v českém jazyce. Získejte informace od zkušených growerů a usnadněte si cestu k úspěšné sklizni... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
John Brookes  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (1)
Praktická publikace od význačného britského zahradního architekta se zaměřuje na řešení malých prostor. Uvádí nejrůznější styly (venkovský, pro potěchu oka, gotizující, elegantní, moderní), zabývá se designem, spojením interiéru s přírodou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Peter Himmelhuber  ·  Computer Press (2011)
Každá zahrada nabízí místo pro zřízení zahradního jezírka, potůčku či malé vodní nádržky s vodotryskem. Pokud chcete zkrášlit jezírkem či fontánkou i vaši zahradu a nevíte jak na to, poradíme vám! Tato kniha vás povede krok za krokem... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Steiner Rudolf  ·  Fabula (2015)
Osm přednášek Steinerova Zemědělského kurzu znamená vlastně počátek alternativního zemědělství. Steiner zde hovoří o hnojení jako oživování půdy, o homeopatické... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
(2)
Sourozenci Claudia a Josef Andreas Holzerovi ve spolupráci s Jensem Kalkhofem nabízejí praktického rádce, který dokumentuje vytváření bylinkové zahrady od prvních plánů po konečnou realizaci... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Anita Blahušová  ·  Smart Press (2014)
Celé dny trávíme uvnitř – ať už doma nebo v práci – odtrženi od zeleně a čerstvého vzduchu. Zahradničení je činnost s relaxačními, ba přímo terapeutickými účinky. Vytvořte si vlastní oázu klidu z rostlin, kterými se budete nejen kochat... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Knižní klub (2015)
(1)
Vše, co byste měli vědět o zahradě a zahradničení: zakládání zahrady - návrh, výběr pozemku, elektřina a voda, posezení, zásady feng-šuej; půda a kompost - půdní druhy, zpracování, kypření, termokompostéry, rychlokomposty... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Johannes Höhne  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ
Ideální průvodce pro každého majitele rodinného domku a zahrady či zahrádky, chataře nebo chalupáře. Po celý rok, měsíc za měsícem, radí, kdy a jaké práce při tvorbě zahrádky, pěstování květin, okrasných rostlin, ovoce nebo zeleniny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Václav Vlk  ·  Grada (2010)
(1)
Moderních krbových vložek je na současném trhu nepřeberné množství. Stranou vývoje nezůstávají ani materiály, kterými se tyto vložky obezdívají... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
20.
Stefan Winkelmey  ·  CPRESS (2011)
Chtěli byste si postavit na vaši zahradě zděný gril či krb s příjemným posezením? Nevíte jak na to? Poradíme vám. V této knize naleznete všechny potřebné informace pro stavby grilů, krbů a udíren - od zákonných předpisů, vhodného umístění... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička