Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaStavba, úpravy a opravy

Momentálně se v této nabídce nachází 439 titulů

1.
Chris Tribe  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Chcete sa naučiť pracovať s drevom a neviete, kde začať? Potom držíte v ruke tú správnu knihu. Návrhár, výrobca a inštruktor Chris Tribe vás prevedie jednotlivými procesmi práce s drevom krok za... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
2.
Martin Perlík  ·  Grada (2015)
Máte starší rodinný dům? Chtěli byste jej opravit, ale nevíte jak na to? Nebo se chystáte starší dům koupit a nevíte, zda vás následná rekonstrukce finančně nevyčerpá? Vše potřebné se dozvíte ve 100 tipech praktické příručky. Dozvíte se na co si... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
3.
Max Direktor  ·  Computer Press (2011)
NA SKLADĚ
Plánujete stavbu domu svépomocí nebo třeba jen chcete postavit zídku na vaši zahradě? Potřebujete si ujasnit technologické postupy a vybrat vhodný materiál? Poradíme Vám!V této knize naleznete všechny potřebné informace pro zvládnutí zednických prací... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Karel Murtinger a Jan Truxa  ·  Computer Press (2010)
Kniha se zabývá praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápění, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární energie. Samostatná kapitola je věnována výrobě elektřiny (fotovoltaickým článkům)... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Martin Patřičný  ·  Grada (2017)
Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Jaga group (2012)
NA SKLADĚ
Publikace provede čtenáře přes nástrahy, které jsou spojené se stavbou domu. Nabízí nejen klíč k orientaci mezi současnými stavebními materiály a technologiemi dostupnými na trhu, ale pomůže i při výběru vhodného pozemku... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Jana Boháčková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edika (2013)
(1)
Kniha Průvodce bytového designéra je určena nejen budoucím interiérovým návrhářům, ale všem, kteří mají chuť podívat se pod pokličku profesionálům a využít získané informace při zařizování svého bytu či domu... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Darja Kubečková a Marcela Halířová  ·  Grada (2012)
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových staveb. Předkládaná publikace podá (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 10 dnů
9.
Václav Vlk  ·  Grada (2010)
(1)
Moderních krbových vložek je na současném trhu nepřeberné množství. Stranou vývoje nezůstávají ani materiály, kterými se tyto vložky obezdívají... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Stefan Winkelmey  ·  CPRESS (2011)
Chtěli byste si postavit na vaši zahradě zděný gril či krb s příjemným posezením? Nevíte jak na to? Poradíme vám. V této knize naleznete všechny potřebné informace pro stavby grilů, krbů a udíren - od zákonných předpisů, vhodného umístění... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Václav Vlk  ·  Grada (2007)
Originální kniha, která vychází vstříc poptávce po jedinečnosti, po výrobku, který není prefabrikovaný, který nemá soused a který nelze koupit v stavebně kutilských obchodních řetězcích... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Attila Kalapp  ·  Ikar CZ (2016)
Lidé po celém světě si oblíbili nábytek z palet. A teď si jej můžete vytvořit i vy! Budou vám k tomu stačit palety, trocha fantazie a tato kniha. Vzniku levného nábytku, který bude originální a přesně podle vašich představ... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
13.
Michael Balík  ·  Grada (2009)
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody a nevýhody jednotlivých řešení... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2017)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Pak je tato kniha právě pro vás. V praktické příručce najdete návod na stavbu interiérových i venkovních pecí na chleba i na pizzu. Autor, který je zároveň jejich... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Egon Binder  ·  Grada (2005)
(1)
Uzení je tradiční a oblíbený postup zpracování masa. V naší knize najdete informace nejen o druzích, možnostech a využití domácích udíren, ale i o správných postupech uzení. (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Jaga group (2016)
Kniha tématicky navazuje na loňskou publikaci Vše o stavbě a rekonstrukci domu. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů,rad a postupů od základů až po střechu domu "krok za krokem". (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Jaga group (2015)
Kniha tématicky navazuje na předcházející úspěšné publikace z edice Vše o bydlení. V tomto kompletním průvodci se čtenář dozví stovky tipů a rad od základů až po střechu domu. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
W. Ben Hunt  ·  Pragma (2016)
Existuje mnoho knih o stavbě srubů, avšak ta od W. Ben Hunta je jedinou, která vám ukáže, jak srub starých osadníků i jeho vybavení jednoduchým a přírodním způsobem postavit a vyrobit pouze s využitím ručních nástrojů a stromů v okolí. Naši předkové... (více o knize)
Naše cena: 171 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Chris Gleason  ·  Ikar CZ (2016)
Skvělé a jednoduché projekty pro dům i zahradu. Tato kniha vás naučí znovu využívat dřevěné palety a vytvářet z nich skutečně originální kousky. Autor kombinuje spolehlivé truhlářské techniky s citem pro moderní design... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2013)
Kachlový sporák s teplovodním výměníkem rozvádí teplo do radiátorů po celém domě. Tím je využito také teplo, které by jinak "vylétlo" komínem. Autor, který má za sebou dlouholetou praxi se stavbami kamen, popisuje krok za krokem postup prací u běžného... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
123456789 … 22

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička