Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaVinice

Momentálně se v této nabídce nachází 74 titulů

1.
Josef Balík a Jan Stávek  ·  Národní vinařské centrum (2017)
Nová odborná publikace určená všem profesionálním i zájmovým vinařům, malým i velkým vinařským podnikům, odborné veřejnosti i milovníkům vína, kteří se chtějí seznámit, poučit či nalézt odpovědi na technologické otázky výroby vín. Publikace je... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
2.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2017)
Vázaná plnobarevná kniha formátu B5 „Vinohradnictví“ je určena všem pěstitelům révy vinné a studentům předmětu vinohradnictví. Kniha podává ucelený přehled o vinohradnictví, jaký v Česko/Slovensku dosud nebyl v jediném svazku vydán. Zabývá se jeho... (více o knize)
Naše cena: 1 490 Kč posíláme do 10 dnů
3.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
(2)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se vyvíjející vinařské vědy... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Wolfgang Vogel  ·  Víkend (2010)
(1)
Je úžasné, může-li si člověk sám lisovat hrozny, jablka nebo jahody. Ve vlastním sklepě můžeme s minimem chemikálií a technického zařízení vyrobit chutné a trvanlivé víno. Tato kniha přehledně a detailně představuje jednotlivé kroky tohoto procesu... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
Robert Steidl  ·  Národní vinařské centrum (2012)
(1)
Přepracované a doplněné vydání odborné publikace o sklepním hospodářství známého rakouského vinařského odborníka a lektora. Její první vydání se stalo „učebnicí vinařské technologie“. Jsou zde shrnuty nejnovější poznatky při výrobě vína od... (více o knize)
Naše cena: 465 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
Kniha Lexikon chemického složení vína je pomůckou či praktickou příručkou vinaře. Autorem je náš přední vinařský odborník doc. Ing. Miloš Michlovský, CSc. Publikace podává ucelený přehled chemických látek, které dosud byly ve víně nalezeny. Pojednává... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
Robert Steidl  ·  Národní vinařské centrum (2010)
Překlad knihy rakouského autora, který doplňuje předcházející publikaci "Cesta ke špičkovému vínu" se zřetelem na vývoj uskutečněný od doby jejího vydání a s ohledem na aktuální trendy. (více o knize)
Naše cena: 147 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
8.
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem od založení vinice až po sklizeň (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
Vázaná plnobarevná kniha formátu B5 „Příprava bílých vín“ je určena všem producentům vína. Kniha podává ucelený přehled o složení bílého vína a významu jednotlivých látek pro kvalitu konečného produktu – lahvového vína. Zabývá se ale především... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2012)
„Oxid siřičitý v enologii“ našeho předního vinařského odborníka je určena všem producentům vína. Kniha podává ucelený přehled metod jak se vyhnout nadměrnému síření vína a jak obsah SO2 ve vínu minimalizovat. Ne formou „kuchařky“ (vezmi hrst síry a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2009)
Náš přední oborník na pěstování révy vinné připravil praktickou příručku pro zahrádkáře a malovinaře, kteří si chtějí vypěstovat kvalitní hrozny k přímé konzumaci... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
NA SKLADĚ
Kniha podává ucelený přehled o složení bobule a významu jednotlivých látek uvnitř bobule. Pojednává i o vlivu vnějšího prostředí a terroir na obsah bobule, a tím i na aroma a chuť vína... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2015)
Vyšla další ze série knih o vinohradnictví a vinařství od Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc. s názvem Příprava červených vín. Navazuje tak na v minulém roce vydanou Přípravu bílých vín. Vázaná plnobarevná kniha formátu B5 „Příprava červených vín“ je... (více o knize)
Naše cena: 707 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2011)
(2)
Monografie od našeho předního experta na vinohradnictví a vinařství shrnuje poznatky o pěstování révy vinné... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Svojtka&Co. (2016)
Hledáte nejlepší a nejsnazší způsob, jak porozumět odrůdám hroznů a druhům vín, jak číst z vinných lístků, jak vína podávat? Tato kniha vás s tím vším seznámí. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Newsletter (2007)
Farebná výpravná monografia o slovenskom vinohradníctve a vinárstve - úplne prvé tohoto rozsahu a typu - pre najširší okruh milovníkov vína práve vyšla v slovenčine... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
17.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2015)
Vázaná plnobarevná kniha formátu B5 „Encyklopedie degustace vína“ našeho předního vinařského odborníka Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc. je určena producentům, somelierům, degustátorům, ale i milovníkům vína. Kniha je zpracována na vysoké profesní... (více o knize)
Naše cena: 646 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Štefan Hronský  ·  Plat4M Books (2015)
V edícii Praktické rady záhradkárom vyšla v marci 2015 ďalšia publikácia so záhradkárskou tematikou, tentoraz je zameraná na pestovanie hrozna a výrobu vína. Radami a postupmi prác pri sadení a starostlivosti o vinohrad, ako aj pri príprave vína... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Kurent (2014)
Podrobné a přehledné informace o účinnosti přípravků na ochranu rostlin. Jádroviny, peckoviny, drobné ovoce a vinná réva... (více o knize)
Naše cena: 396 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Jiří Mejstřík  ·  ANAG (2012)
Filozofický význam poznání vína spočívá v tom, že se vzpírá každému čistě rozumovému přístupu. Ve správném rozpoznávání hlubšího smyslu vína je zakoušena pravda, které nelze dosáhnout jinými prostředky a cestami. Víno v jakékoliv podobě, formě... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička