Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaStromy

Momentálně se v této nabídce nachází 149 titulů

1.
Margot Spohnová a Roland Spohn  ·  Knižní klub (2015)
Průvodce obsahuje více než 350 druhů stromů a keřů z celé Evropy. Obsažný text, výstižné ilustrace a fotografie i podrobné popisky k obrázkům představí jehličnany, listnáče, keře i popínavé dřeviny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
Ve čtvrtém dílu Malého obrazového atlasu odrůd ovoce jsou popsány odrůdy jabloní. Sortiment odrůd jabloní doznal v posledních letech poměrně značné změny v zápisu nových odrůd do Státní odrůdové knihy České republiky... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Richard L. Bitner  ·  Knižní klub (2012)
Kniha nabízí velký výběr – jedle, smrky, modříny, borovice, jalovce, tisy, jinany, sekvoje, cypřišky, zeravy, jedlovce, wolémie a další. U jednotlivých rostlin je uvedena rychlost růstu a konečná velikost a především důležitá zóna tolerovaného chladu... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Karel Hieke  ·  Computer Press (2008)
NA SKLADĚ (1)
V poslední době se setkáváme se stále větším zájmem o dřeviny, tedy stromy a keře. Tento zájem je patrný zejména u okrasných rodů a druhů, kde úzce souvisí se snahou o dokonalejší a také pestřejší uspořádání veřejných i soukromých sadovnických úprav... (více o knize)
Naše cena: 790 Kč posíláme ihned
7.
Louise Riotte  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Klasická příručka známé americké odbornice odkrývá tajemství úspěšného zahradničení spočívající ve výsadbě rostlin, které se mají rády a výborně se doplňují. Je to nekonvenční a čtivý průvodce plný užitečných tipů: přináší spoustu praktických... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Christian Tomiczek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Biocont Laboratory (2005)
Choroby a škůdci se nevyhýbají ani okrasné zahradě. Škody, které dokáží způsobit, pokazí radost nejednomu pěstiteli či zahrádkáři... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2012)
(2)
Zkušený zahradník Bob Flowerdew vás seznámí s hlavními zásadami řezu stromů i keřů a jako obvykle přispěje i množstvím praktických nápaditých rad. Naučíte se zacházet s choulostivými i odolnými rostlinami, upravovat stromky či ploty do žádaných tvarů... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Vilém Walter  ·  Brázda (2011)
Zkušený školkař a zahradník Vilém Walter v příručce podrobně popisuje všechny metody rozmnožování více než 400 listnatých a jehličnatých rodů dřevin, tj. téměř úplného sortimentu pěstovaného u nás... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Dušan Nesrsta, Tomáš Jan a Milan Hanč  ·  Baštan (2013)
Pěstujeme ovocné druhy pro kvalitní život, ovocné stromy pro radost i pohodu, technologie pěstování ovlivňuje výnos, doporučení pro zahrádkáře i velkopěstitele, přehledný seznam českých i světových odrůd, barevné fotografie plodů, seznam ovocných... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Slovart CZ (2012)
Unikátní fotografický atlas stromů. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Pavel Váňa  ·  Eminent (2006)
<i>Léčivé stromy a keře podle bylináře Pavla</i> vycházejí z poznatků moderní fytoterapie a navazují na nejlepší tradice lidového léčitelství u nás i ve světě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Tomáš Nečas a Josef Sus  ·  Grada (2011)
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Heidrun Holzfőrster  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
(1)
V této knize najdete všechno, co potřebujete vědět, abyste sami mohli prořezávat ovocné stromy a keře. Od výběru nářadí přes návodné pracovní postupy s více než 200 srozumitelnými nákresy až po nápravu chybných řezů. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Dušan Nesrsta  ·  Baštan (2011)
- Pěstitelské tvary; - Popis intenzivních pěstitelských tvarů; - Typy výsadeb (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Martin Patřičný  ·  Grada (2005)
(1)
Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. Přes 300 barevných fotografií přiblíží čtenáři... (více o knize)
Naše cena: 408 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Vilém Kraus  ·  Grada (2012)
Nestor českého vinařství, profesor Vilém Kraus, připravil aktualizované vydání své velmi úspěšné knihy, v níž vás seznamuje s nejnovějšími odrůdami révy vinné, moderními pěstitelskými metodami a provádí vás celým procesem od založení vinice až po sklizeň (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Ulrich Hecker  ·  Rebo (2015)
V tomto praktickém průvodci zaměřeném na poznávání dřevin jsou jednotlivé stromy a keře rozčleněny do několika základních skupin, v jejichž rámci pak čtenář dokáže snadno a rychle určit jednotlivé druhy na základě dvou až tří hlavních znaků... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Martin Stangl  ·  Rebo (2014)
V této příručce Řez ovocných stromů se čtenář dozví, jakým způsobem provádět řez, aby strom přinášel svému pěstiteli radost v podobě bohaté úrody. Začínající i zkušené zahrádkáře seznamuje nejen se zásadami a druhy řezu, ale i s metodami doplňujícími... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička