Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaRady do domácnosti

Momentálně se v této nabídce nachází 129 titulů

1.
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ (4)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme ihned
2.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2015)
NA SKLADĚ (1)
Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Sofie Meys  ·  Grada (2017)
Objevte kouzlo betonu na zahradě i v interiéru také vy! Překonejte nechuť k jeho používání! Budete se při čtení této knihy divit, jaké krásné výrobky z něj lze vyrobit, a nemusí to být jen dlaždice či obrubníky záhonů. A nemusí zůstat jen fádně šedivé... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
Jana Boháčková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Edika (2013)
(1)
Kniha Průvodce bytového designéra je určena nejen budoucím interiérovým návrhářům, ale všem, kteří mají chuť podívat se pod pokličku profesionálům a využít získané informace při zařizování svého bytu či domu... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Pierrette Nardo  ·  CPRESS (2011)
Kniha plná úžasných praktických tipů, jak můžeme využít bylinky ze zahrádky či volné přírody pro zdraví, krásu, dobrou náladu či zpestření jídelníčku, ale třeba také k vyhnání neodbytných zahradních škůdců! Chcete si sama vyrobit s pomocí bylinek... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Attila Kalapp  ·  Ikar CZ (2016)
Lidé po celém světě si oblíbili nábytek z palet. A teď si jej můžete vytvořit i vy! Budou vám k tomu stačit palety, trocha fantazie a tato kniha. Vzniku levného nábytku, který bude originální a přesně podle vašich představ... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
7.
Maud Vignane a Alban Lecoanet  ·  Svojtka&Co. (2015)
Zkuste si s tímto průvodcem jednoduše vytvořit originální nábytkové kreace z palet, které nebudou jen účelné a krásné, ale na které budete i dostatečně pyšní!... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Karen Kingstonová  ·  Orsini (2015)
(3)
Světový bestseller Karen Kingstonové Zbavte se nepořádku s feng-šuej nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. A kdo to nepotřebujeme? Karen Kingstonová tu s nadhledem a humorem zkoumá, co nepořádek vlastně je, proč jej máme... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Marie Kondo  ·  Premedia (2015)
NA SKLADĚ (40)
Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok. Krátko aj po tom najdôkladnejšom upratovaní veci opäť začínajú žiť... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Jiří Bílek  ·  XYZ (2012)
(1)
Domácnost je místem, kde trávíme většinu svého času, přitom právě doma na nás čeká spousta nástrah či nepříjemností: přesolíme nebo připálíme oběd, moučník nechce kynout, nedopatřením vzniklá skvrna nejde odstranit... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Marie Kondo  ·  Premedia (2016)
NA SKLADĚ (2)
Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň ... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Lucie Dvořáková  ·  CPRESS (2015)
NA SKLADĚ
Chcete mít doma nevšední doplňky, které budou vaši přátelé obdivovat? Stylové kousky nábytku a dekorace, které nikdo jiný nemá? Vdechněte starým věcem nový život a proměňte je v unikáty. Jako mávnutím kouzelného proutku budete vlastníma rukama vytvářet... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Jennifer Lifford  ·  Omega (2017)
Stejně jako je důležité udržovat si správnou váhu, i uklizený a uspořádaný dům či byt má blahodárné účinky na naše zdraví. Proces začíná s 30ti denním detoxem a pokračuje detailním plánem měsíc po měsíci. Ideální je začít po novém roce, jelikož plán je... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20.10.2017
14.
Pippa Middleton  ·  Michael Joseph Ltd (2012)
Celebrate by Pippa Middleton is a fully illustrated and beautifully designed book packed with recipes, crafts and inspirational ideas. (více o knize)
Naše cena: 1 053 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Irena Gerstnerová  ·  Dona (2015)
Nemáte čas vařit? Zapomněli jste něco nakoupit? Jste zrovna před výplatou? Umíte vařit hospodárně? Máte zdravotní problémy? S podobnými otázkami... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
MAFRA (2017)
NA SKLADĚ
Populárna Evita, každý mesiac uvádza na trh časopis pre ženy. Magazín Evita prináša skutočné príbehy skutočných žien a veľa ďalšieho zaujímavého čítania... (více o knize)
Naše cena: 70 Kč posíláme ihned
17.
Ladislav Tintěra  ·  ERA group (2004)
NA SKLADĚ
Příručka pojednává o tom, jak ušetřit v domácnostech, a to při vytápění, ohřevu vody, žehlení, praní, svícení a dalších činnostech. Obsahuje také informace o možnostech jednotlivých druhů vytápění a izolování rodinných domů... (více o knize)
Naše cena: 45 Kč posíláme ihned
18.
Fortuna
Řada představuje komplet učebnic zpracovaných zkušenými odborníky. Pro 1. stupeň je určena jedna společná učebnice, pro 2. stupeň jsou samostatné učebnice pro jednotlivá témata... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
19.
Věra Tomíčková a Petr Tomíček  ·  Computer Press (2007)
Tato praktická příručka vám nejen přiblíží nejnovější trendy kuchyňské architektury, ale poskytne vám také dostatek informací k tomu, abyste sami, či s pomocí kuchyňského studia zvládli ideálně rozvrhnout vnitřní prostor kuchyně... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
kolektiv autorů/autorek  ·  Anagram (2003)
(1)
Čakáte hostí a neviete ako máte ozdobiť stôl? V našej knižke nájdete skvelé nápady pre všetky slávnostné príležitosti. Plánujete rodinnú oslavu - svadbu, krstiny, narodeniny alebo birmovku? (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička