Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaOvoce

Momentálně se v této nabídce nachází 138 titulů

1.
Helena Vlašínová  ·  Ekologický institut Veronica (2014)
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
Ve čtvrtém dílu Malého obrazového atlasu odrůd ovoce jsou popsány odrůdy jabloní. Sortiment odrůd jabloní doznal v posledních letech poměrně značné změny v zápisu nových odrůd do Státní odrůdové knihy České republiky... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
Za účelem výběru vhodné odrůdy při zakládání sadu, ale i pro informovanost široké zahrádkářské veřejnosti, jsou vydávány nejrůznější pomologické knihy... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Radomol Hradil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2012)
(2)
Zkušený zahradník Bob Flowerdew vás seznámí s hlavními zásadami řezu stromů i keřů a jako obvykle přispěje i množstvím praktických nápaditých rad. Naučíte se zacházet s choulostivými i odolnými rostlinami, upravovat stromky či ploty do žádaných tvarů... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Dušan Nesrsta, Tomáš Jan a Milan Hanč  ·  Baštan (2013)
Pěstujeme ovocné druhy pro kvalitní život, ovocné stromy pro radost i pohodu, technologie pěstování ovlivňuje výnos, doporučení pro zahrádkáře i velkopěstitele, přehledný seznam českých i světových odrůd, barevné fotografie plodů, seznam ovocných... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Tomáš Nečas a Josef Sus  ·  Grada (2011)
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Heidrun Holzfőrster  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
(1)
V této knize najdete všechno, co potřebujete vědět, abyste sami mohli prořezávat ovocné stromy a keře. Od výběru nářadí přes návodné pracovní postupy s více než 200 srozumitelnými nákresy až po nápravu chybných řezů. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
9.
Klaus Hagmann a Birgit Essich  ·  Víkend (2009)
Pro všechny, kteří by chtěli správně porozumět pálení ovoce, zprostředkovává tato kniha uceleně a srozumitelně základní znalosti o ovocných druzích a přísadách, stejně jako o nezbytné fyzice, chemii a mikrobiologii... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Dušan Nesrsta  ·  Baštan (2011)
- Pěstitelské tvary; - Popis intenzivních pěstitelských tvarů; - Typy výsadeb (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Isabelle Palmer  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku. Stačí jen vědět, jak na to... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Helena Uhrová  ·  Víkend (2015)
(1)
Velké oblibě se znovu těší zpracování ovoce na šťávy, kompoty, marmelády, vína i destiláty. Nejen majitelům zahrádek a ovocných sadů ale i těm, kteří využívají volně dostupných darů přírody, začínajícím i zkušeným zpracovatelům ovoce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Martin Stangl  ·  Rebo (2014)
V této příručce Řez ovocných stromů se čtenář dozví, jakým způsobem provádět řez, aby strom přinášel svému pěstiteli radost v podobě bohaté úrody. Začínající i zkušené zahrádkáře seznamuje nejen se zásadami a druhy řezu, ale i s metodami doplňujícími... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2009)
Náš přední oborník na pěstování révy vinné připravil praktickou příručku pro zahrádkáře a malovinaře, kteří si chtějí vypěstovat kvalitní hrozny k přímé konzumaci... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
NA SKLADĚ
Kniha podává ucelený přehled o složení bobule a významu jednotlivých látek uvnitř bobule. Pojednává i o vlivu vnějšího prostředí a terroir na obsah bobule, a tím i na aroma a chuť vína... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Ivan Hričovský, Martin Durec a Zoltán Tamašek  ·  Plat4M Books (2014)
NA SKLADĚ (10)
Knižný bestseller z pera profesora Ivana Hričovského a jeho žiaka Martina Dureca pre veľký úspech prichádza v rozšírenej verzii a novom grafickom stvárnení. Navyše je kniha doplnená o podrobnosti týkajúce sa bioochrany od uznávaného slovenského odborníka. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Jaromír Zemina a Dagmar Lánská  ·  TeMi (2009)
Ovoce má v lidské stravě stejně důležité a nezastupitelné místo jako zelenina. Stejně jako ona obsahuje spousty látek pro lidský organismus nepostradatelných: vlákninu, vitaminy, minerální látky, organické kyseliny, sacharidy a bezpočet dalších pokladů... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
18.
Franz Böhmig a Stanislav Peleška  ·  Ottovo nakladatelství (2013)
NA SKLADĚ
V nejmodernější a nejobsáhlejší zahrádkářské příručce najdete přesný návod, co kdy na zahradě dělat. Ale nejen to. Kniha je plná dobrých nápadů a inspirujících rad pro každého pěstitele. Text je doplněn přehlednými tabulkami a více než 700 návodnými... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Dorothea Baumjohann a Peter Baumjohann  ·  Ikar (2011)
(5)
Len dobre udržiavané ovocné stromy a kríky bohato kvitnú a majú množstvo plodov. Pravidelný rez je teda veľmi dôležitý. Dobrým pomocníkom vám pri ňom bude táto knižka, s ktorou sa v spleti konárov stromov a kríkov určite nestratíte... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Lee Reich  ·  Volvox Globator (2015)
Lee Reich do své knihy, kterou právě držíte v rukou, vybral dvě desítky užitkových dřevin. Některé z nich mají u nás tradici velmi bohatou – vždyť třeba mišpule, rybíz či dřín se pěstovaly už ve středověkých klášterních zahradách a teprve s rozvojem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička