Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 157 titulů

1.
Chris Tribe  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Chcete sa naučiť pracovať s drevom a neviete, kde začať? Potom držíte v ruke tú správnu knihu. Návrhár, výrobca a inštruktor Chris Tribe vás prevedie jednotlivými procesmi práce s drevom krok za... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
2.
Fragment (2011)
Luštěte a poučte se! Stovku švédských křížovek doplňují rady a tipy pro zahrádkáře. Velký formát a větší písmo usnadňují luštění i čtení. (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Slovart CZ (2011)
Farby sú kľúčovým prvkom bytovej dekorácie. Ovplyvňujú nielen spôsob, akým vnímame určitý priestor, ale tiež aj vzťahy medzi týmto priestorom a objekty v ňom. Psychologické aspekty rôznych farieb a odtieňov sú dobre známe... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Kelly Hoppen  ·  Knižní klub (2014)
Mistrovské lekce designu autorky Kelly Hoppen jsou nenahraditelným zdrojem informací, inspirujících nápadů a obchodních tajemství pro bytové designéry a architekty. Tato kniha poskytne odbornou radu každému... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Edina Jeles  ·  Ikar CZ (2016)
Pořídit vánoční dárky pro své nejbližší není vždy jednoduchý úkol. Pro ta nejhezčí a největší překvapení už ale nemusíte do obchodu. Stačí pár věcí, které vám možná leží doma, volný čas a tato kniha plná originálních... (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Alena Thomas  ·  Jota (2014)
Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
Mirka Koníčková  ·  Metafora (2017)
Kniha Levandule by neměla chybět žádnému milovníkovi a obdivovateli této úžasné bylinky. Určena je ale i těm, kteří krásu a přitažlivost levandule objevili teprve nedávno a chtěli by o jejím... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Václav Vaněk  ·  Profi Press (2016)
Nové vydání knihy vychází z potřeb praxe, výuky i snah o zvýšení znalostí a informovanosti odboré i laické veřejnosti. První část knihy se zabývá výživou rostlin... (více o knize)
Naše cena: 574 Kč posíláme do 4 dnů
9.
Shannon Bucková  ·  Metafora (2015)
Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Jde, a ještě u toho ušetříte. Nemluvě o tom, že pro sebe uděláte to nejlepší a pořídíte si to nejzdravější... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Alena Thomas  ·  Jota (2015)
Zatímco v první knize se soustředila na domácí kosmetiku, drogerii a léčivé přípravky, v druhé rozšiřuje svůj záběr i na základní potraviny, které dennodenně nakupujeme. Odteď už nemusíme. Ze svých nákupních seznamů si laskavě škrtněte chleba, keč (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Chris Gleason  ·  Ikar CZ (2016)
Skvělé a jednoduché projekty pro dům i zahradu. Tato kniha vás naučí znovu využívat dřevěné palety a vytvářet z nich skutečně originální kousky. Autor kombinuje spolehlivé truhlářské techniky s citem pro moderní design... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2013)
Autorka se o své zkušenosti s překonáváním bytových malérů rozhodla podělit se čtenáři poté, co dospěla k moudrému poznání, že nic člověka nerozveselí tak jako pohled na cizí mizérii... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Slovart CZ (2011)
Rôzne doplnky patria k najdôležitejším prvkom dekorácie bytu. Čistou výmenou niekoľkých detailov alebo ich premiestnením je možné dosiahnuť výrazné zmeny ľubovoľného priestoru. Ďalším plusom je, že nám umožňuje rozvíjať náš domov v súlade s tým... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
14.
John Bradshaw  ·  Pragma (2005)
Kniha vám dá informace nezbytné k pochopení vaší rodiny - a sebe samých - zcela novým způsobem... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Magdalena Tigreová  ·  Ottovo nakladatelství (2008)
Uľahčite si prácu v domácnosti! * Čo potrebujete na veľké upratovanie; * Ako si spríjemniť spánok; * Príjemný život s kvetinami a domácimi miláčikmi;... (více o knize)
Naše cena: 86 Kč posíláme do 4 dnů
16.
Antar (2010)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 4 dnů
17.
Fragment (2012)
Stovku švédskych krížoviek dopĺňajú rady a nápady pre záhradkárov na každý mesiac v roku a navyše recepty na jedlá zo zeleniny dopestovanej v záhradke. (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Eko-konzult (2001)
(1)
Hovorí sa, že rozum je najspravodlivejšie rozdelená vec na svete, lebo nik sa verejne nesťažuje, že by ho mal primálo. No a peniaze, sú vraj najnespravedlnejšie rozdelené, lebo ani tí najbohatší netvrdia, že by ich mali dosť... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč posíláme do 4 dnů
19.
Marco von Münchhausen  ·  Wolters Kluwer (2012)
Marco von Münchhausen v knize ukazuje, jak se za vlastní pačesy vytáhnout z bažiny – jako to udělal legendární baron Prášil. Bažinu vytvářejí naše negativní pocity a myšlenky, vnitřní nesnáze a zklamání, které se u každého z nás čas od času objevují... (více o knize)
Naše cena: 508 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Mascha Schacht  ·  Slovart (2016)
Publikácia je určená pre všetkých, ktorí bývajú v mestskom byte bez záhradky a túžia po pestovaní vlastného ovocia či zeleniny. Je rozdelená podľa ročných období a ponúka všetky potrebné informácie, aby ste úspešne zvládli ... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička