Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaVnější květiny a bylinky

Momentálně se v této nabídce nachází 211 titulů

1.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
2.
PRO VOBIS (2017)
Jedenáctý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Petra Rubášová  ·  CPRESS (2017)
Vše, co potřebujete vědět o bylinkách a jejich zpracování. Zahradních i volně rostoucích. Jejich popisy, léčivé či chuťové vlastnosti, požadavky potřebné k růstu. Kdo chce mít své vlastní bylinky po ruce, a má balkon, zahrádku, či alespoň vhodné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Hergé  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ
Další Tintinovo dobrodružství začíná neobvykle: Tintin objeví spolu s kapitánem Haddockem v modelu plachetnice lístek, který očividně vede k ukrytému pokladu. Netuší však, že o existenci pokladu vědí i nebezpeční zločinci, kteří se k němu snaží... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Marie-Luise Kreuter  ·  Rebo (2015)
Místo pro bylinky se najde snad na každé zahrádce. Nesmí to však být náhodný koutek, protože tyto rostliny potřebují dobré životní podmínky, aby byly schopny vytvářet cenné látky. Tato kniha čtenáři poradí, jak o bylinky dobře pečovat... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Louise Riotte  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Klasická příručka známé americké odbornice odkrývá tajemství úspěšného zahradničení spočívající ve výsadbě rostlin, které se mají rády a výborně se doplňují. Je to nekonvenční a čtivý průvodce plný užitečných tipů: přináší spoustu praktických... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2013)
(1)
Nové, přepracované vydání knížek našeho předního specialisty vychází vstříc rostoucímu zájmu čtenářů o včelaření. Najdete ní informace o zdrojích včelí snůšky, o pylu, pylových rouskách a nektáriích, jsou zde popsány rostliny pro včely škodlivé, rostliny. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 22%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2016)
Autor prozrazuje své osobní tipy a triky z úspěšné praxe zahradníka – samozásobitele. Vysvětluje všechny důležité práce a dává je čtenáři k dispozici krok za krokem... (více o knize)
Naše cena: 435 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Svojtka&Co. (2013)
NA SKLADĚ
V tomto průvodci najdete výběr nejdůležitějších jedlých bylinek a plodů střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při svých toulkách přírodou můžete najít a nasbírat a které možná budete potřebovat identifikovat. Názorné a krásné barevné fotografie... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Václav Švamberk  ·  Maja (2014)
Tato kniha je určena každému, kdo obdivuje naši přírodu a záleží mu na její dobré kondici. Takový člověk je často včelař, protože včelařství je zdrojem poznání přírody. Znalost vegetace je navíc pro výběr stanoviště a přizpůsobení metody chovu včelstev... (více o knize)
Naše cena: 805 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Renate Hudak  ·  Vašut (2015)
Bylinky vytvářejí středozemní atmosféru, šíří aromatickou vůni a ozvláštňují kuchyni. Na zahradě, na balkoně nebo na terase si můžete podle svého vkusu vytvořit vlastní kombinaci bylinek. Zahradnická praxe - autorka názorně vysvětluje, jak správně... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Isabelle Palmer  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Na pěstování bylinek, okrasných květin, vlastní zeleniny či jahod nepotřebujete zahradu. I na malých prostorách, jakými jsou balkon nebo terasa, můžete vybudovat útulnou a krásnou zahrádku. Stačí jen vědět, jak na to... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jaroslava Bednářová  ·  Fortuna Libri (2017)
NA SKLADĚ (2)
Kniha predstavuje byliny a ich využívanie v tradičnej medicíne, spolu s radami, tipmi a praktickými odporúčaniami, učí bylinky spoznávať, zbierať a užívať. Kniha obsahuje prehľadné tabuľky, čo, kde a kedy zbierať, použiteľné recepty a mnohé úryvky... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Ikar CZ (2012)
NA SKLADĚ
Poznejte 100 klíčových léčivek, jejich účinné látky a způsob pěstování a sběru. Namíchejte si masti, nálevy, odvary a kloktadla, u nichž najdete podrobný rozpis dávkování... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Meduňka (2009)
(1)
První díl rozhovorů bylináře Pepy Zentricha s bylinami – VESELÉ BYLINKY. (více o knize)
Naše cena: 78 Kč posíláme do 10 dnů
16.
PRO VOBIS (2016)
Desátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Ida Rystonová  ·  Vodnář
Slovník lidových názvů propojených odkazy. Recepty a podrobný popis 32 vybraných bylin. (více o knize)
Naše cena: 454 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
SUN (2011)
Kniha Rostliny v květináčích a dalších nádobách vám nabízí užitečné informace o rozličných možnostech, jež se nabízejí při pěstování rostlin v nádobách. Texty jsou doplněny překrásnými fotografiemi, schematickými nákresy, přibližujícími různé tipy... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Te Neues (2006)
These finely detailed, glorious color photographs examine the tulip in all its startling diversity... (více o knize)
Naše cena: 1 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Václav Větvička a Zdenka Krejčová  ·  Aventinum (2002)
Všichni, kteří se zabývají studiem růží - profesionální pěstitelé a šlechtitelé, ale i obyčejní milovníci růží, se v knize seznámí s více než 120 druhy růží z různých zemí Evropy, Asie i Ameriky... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička