Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaFeng-šuej

Momentálně se v této nabídce nachází 120 titulů

1.
Christine M. Bradler  ·  Alpress (2006)
(1)
Feng šuej se zabývá harmonickým prouděním blahodárné energie čchi, díky níž můžeme ovlivnit svůj život, aby byl zdravější, bohatší a šťastnější... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Lada Skulilová  ·  Alpress (2012)
Svět energií, design prostoru i jeho podvědomé působení – to vše v sobě slučuje umění feng shui. Česká architektka doporučuje zásahy vhodné pro naše podmínky, jimiž ovlivníme pocity, nálady, spokojenost i úspěch... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Joey Yap  ·  Knižní klub (2012)
(1)
Joey Yap, vynikající mistr feng-šuej shrnul své zkušenosti a znalosti; díky jeho osvědčeným radám si snadno dokážete vybrat či upravit vhodnou nemovitost a prakticky posoudit podstatné prvky v domě, na pozemku i v širším okolí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Brigitte Gärtner  ·  Fontána
Tu zvonkohra, tam zahradní koule, malé zrcátko Pa-kua na správném místě nebo pokojová fontána, křišťál, mince, skleněná spirála. Talismany, jež jsou správně umístěny - mohou působit skutečné zázraky... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Stehpen Skinner  ·  ANAG (2008)
(1)
Tato praktická kniha vás přesvědčí o tom, že pomocí feng šuej můžete přinést do svého domova klid, rovnováhu a harmonii tolik potřebnou uprostřed uspěchaného a vypjatého životního stylu dnešní doby... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Cheryl Grace  ·  Grada (2014)
Feng šuej neznamená pouze přeskupit nábytek nebo přemalovat doma zdi, ale jde mnohem hlouběji. Ve vzrušující knize autorka vysvětlí, jak můžeme feng šuej použít k vyrovnání energie každé části našeho života, a to jak ve vnějším, tak vnitřním prostředí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Karen Kingstonová  ·  Orsini (2015)
(3)
Světový bestseller Karen Kingstonové Zbavte se nepořádku s feng-šuej nabízí zcela nový přístup, JAK SI DÁT ŽIVOT DO POŘÁDKU. A kdo to nepotřebujeme? Karen Kingstonová tu s nadhledem a humorem zkoumá, co nepořádek vlastně je, proč jej máme... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Richard Webster  ·  Eugenika (2003)
Populární autor vás srozumitelným způsobem zasvětí do tajemství starého čínského umění bydlení. Nestačí zařídit si byt nebo pokoj jakkoliv – je třeba vědět, jaký kus nábytku kam umístit, jak odstranit případné architektonické nedostatky a pod... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
9.
Marie Kondo  ·  Premedia (2015)
NA SKLADĚ (40)
Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok. Krátko aj po tom najdôkladnejšom upratovaní veci opäť začínajú žiť... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Wilhelm Gerstung a Jens Mehlhase  ·  Fontána (2009)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
Jayme Barrett  ·  ANAG (2017)
V tomto novém a rozšířeném vydání knihy o klasickém feng šuej a designu interiéru Jaymne Barrett odhaluje, jak přetvořit váš domov, aby obohatil a změnil váš život díky uvedení vaší duše, těla a ducha do harmonie. Tipy pro zlepšení každodenního života. (více o knize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 28.9.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.9.2017
12.
Denise Liotta Dennis  ·  Omega (2017)
Zlepšete a prodlužte si svůj život a vytvořte si zdravé prostředí a domov s pomocí starověkých sil a moudrosti klasického feng šuej. Tento komplexní průvodce odhaluje starověké i moderní techniky pro trvalé zdraví a krásu, který je vhodný pro začátečníky. (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 10.11.2017
13.
Irene Kasemann  ·  Eugenika (2005)
(3)
V knihe sú zastúpené všetky pomôcky feng-šuej. Autorka kládla dôraz na ich podrobný popis a význam, pričom poukazuje na možné problémy pri ich používaní a ponúka alternatívu. (více o knize)
Naše cena: 126 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Sarah Bartlettová  ·  Knižní klub (2013)
Skvělá příručka z pera známé odbornice srozumitelně vysvětluje základní principy feng-šuej a přináší i mnoho informací, které se v knížkách běžně neobjevují. Proto potěší nejen čtenáře, kteří se teprve seznamují s tímto starodávným uměním,... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Thomas Fröhling a Katrin Martin-Fröhling  ·  Knižní klub (2013)
Podle prastarého čínského učení o harmonii, známého jako feng-šuej, ovlivňuje naše bezprostřední okolí to, jak se v životě cítíme – osobní pocit pohody, zdraví i úspěch. Rozhodně je žádoucí zařídit si své bydlení tak,... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
David Daniel Kennedy  ·  Svojtka&Co. (2017)
Také zjišťujete, že obvyklé příručky pro začátečníky jsou přecpány technickými detaily a radami, které snad nikdy nepoužijete? Hledáte nejlepší a nejsnazší způsob, jak porozumět pravému významu a používání feng-šuej? (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 25.10.2017
17.
Klára Žejdlová  ·  Zoner Press (2009)
(1)
Tato kniha se jako první v České republice věnuje výrobě květin a stromečků z korálků. Naučí vás vytvářet z malých skleněných korálků za pomoci jen několika málo pomůcek květiny a stromečky, které vypadají téměř jako živé... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Helen Berliner  ·  Pragma (2006)
Tato kniha nám dává návod, jak využít své domovy, abychom dosáhli propojení se základními přírodními silami: nebem, zemí a čtyřmi směry a s energiemi elementů, které z nich vznikají... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Cathleen McCandless  ·  Two Harbors (2011)
At last, a feng shui book that replaces nonsense with common sense! You don't need to be a professional designer or a feng shui expert in order to have a beautiful, comfortable home... (více o knize)
Naše cena: 633 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Svojtka&Co. (2008)
Naučí vás teoretickým základom feng-šuej, poskytne vám typy ako posilniť vo vlastných štyroch stenách pozitívny tok energie pomocou rôznych prostriedkov. V tejto knihe stojí v popredí "kompasová metóda" ktorá sa orientuje na "osem smerov". Stručne... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička