Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahradaBiozáhrada

Momentálně se v této nabídce nachází 32 titulů

1.
Helena Vlašínová  ·  Ekologický institut Veronica (2014)
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe.... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
2.
Radomol Hradil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
PRO VOBIS (2017)
Jedenáctý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Bob Flowerdew  ·  Metafora (2011)
(2)
Zahrada bez plevele, to je jistě sen každého zahradníka. Plevel je noční můrou všech pěstitelů a zahrádkářů. Stále více však přibývá těch, kteří kvůli tomu nehodlají zamořovat svět chemií a sahají raději k prostředkům, jež jsou k přírodě šetrnější... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Annelore Brunsová a Susanne Brunsová  ·  Plot (2010)
(2)
Přírodní pěstování ovoce a zeleniny nejen přináší na náš stůl o mnoho chutnější jídlo než je zvykem; vede nás také ke kořenům naší existence a umožňuje nám zcela bezprostředně poznávat smysl našeho života... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Plot (2011)
(1)
Každý, kdo má zkušenost s pěstováním ovoce a zeleniny, ví, že práce na zahradě nespočívá pouze v hnojení, setí, sázení a zalévání, ale že je zapotřebí vykonávat celou řadu dalších řemeslných prací... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2016)
Autor prozrazuje své osobní tipy a triky z úspěšné praxe zahradníka – samozásobitele. Vysvětluje všechny důležité práce a dává je čtenáři k dispozici krok za krokem... (více o knize)
Naše cena: 435 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Wolf-Dieter Storl  ·  Eminent (2016)
(1)
Legenda je zpět — po deseti letech vychází aktualizovaná Storlova kultovní kniha. Je koncipována jako úvod do zahradničení v jeho nejširších aspektech, které ho zasazují do historického, filosofického, spirituálního a kosmologického... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Marie-Luise Kreuterová  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Vynikající příručka pro všechny zájemce o pěstování blízké přírodě, která obsahuje řadu osvědčených rad jak založit užitkovou a okrasnou biozahradu a úspěšně o ni pečovat. Uvádí základní pravidla biozahrady, tipy na přípravu půdy,... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jaroslav Svoboda  ·  Smart Press (2009)
(9)
Kniha čtivou a zábavnou formou vysvětlí základní pravidla fungování přírody, při jejichž dodržení je velmi snadné vytvářet krásné jedlé a přírodní zahrady, které vyžadují minimální údržbu a majiteli přinesou maximální užitek... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Andrea Kern  ·  Rebo (2010)
V knize najdete staré a osvědčené, často zapomenuté triky pro všechny důležité práce v užitkové nebo okrasné zahradě. Rady se týkají prací od výsevu a pěstování, přes hnojení a ošetřování, rady na prevenci... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Wolf-Dieter Storl  ·  Fontána (2015)
(1)
Vypěstujte si svou vlastní živou stravu! Vlastníma rukama sít i sklízet. Byliny, koření i plody sbírat ve volné přírodě. Krátce a stručně: postarat se sám o sebe, a to... (více o knize)
Naše cena: 435 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
PRO VOBIS (2016)
Desátý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Carol Deppe  ·  DharmaGaia (2017)
Kreativní a výkonné zahradničení pro dobré i těžké časy V době nejistého počasí a nestability zájem lidí o pěstování vlastních potravin prudce stoupá. Tato kniha vám přináší techniky pěstování schopné čelit výzvám sahajícím od zdravotních... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Alter-Nativa o.z. (2016)
Brožúrka, ktorá presvedčivým spôsobom a jasnými pokynmi uvedie hľadajúcich do umenia získavať si vlastné semená hospodárskych plodín. 10 dôvodov pre zachovávanie semien v úvode brožúry Vám zodpovie všetky "prečo". Základná botanika uvedie... (více o knize)
Naše cena: 74 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Hanka Sekulová  ·  Ikar (2016)
(4)
Predstavte si záhradu. Takú, ktorá je v súlade s prírodnými zákonmi a vládne v nej harmónia a prirodzená krása. Nie, to nie je utópia! Teraz si môžete takúto záhradu vytvoriť aj vy sami. Stačí, keď sa necháte viesť knihou od Hanky Sekulovej... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Hanka Sekulová  ·  Ikar (2016)
(1)
Spolu s Hankou Sekulovou sa vydáme na ďalšiu prechádzku po prírodnej jedlej liečivej permakultúrnej záhrade. Kniha Darujme si srdce z vlastnej záhrady sa ako jin a jang dopĺňa s knihou Darujme si zdravie z vlastnej záhrady... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Mark Moodie  ·  Alter-Nativa o.z. (2016)
Obsahom brožúry je popis metódy pestovania obilia francúza Marca Bonfilsa nazývanej aj „Metóda Fukuoka-Bonfils“. Jeho metóda predstavuje vysoko úrodný pestovateľský systém, ktorý nielenže zabezpečí dobrú úrodu kvalitného obilia, ale zároveň... (více o knize)
Naše cena: 74 Kč posíláme do 5 dnů
19.
Annelore Bruns a Susanne Bruns  ·  Citadella (2016)
Čerstvé ovocie a zelenina zo záhrady priamo na váš stôl. Prírodné pestovanie ovocia a zeleniny neobohacuje len možnosti nášho stravovania, ale odhaľuje aj súvislosti medzi svetom rastlín a zvierat, zemou, vesmírom a človekom. Pozorovať klíčenie a rast. (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Hanka Sekulová  ·  Esence (2017)
NA SKLADĚ
Hanka Sekulová pochází z Bratislavy, vystudovala vysokou zemědělskou školu v Nitře, propaguje zdravý životní styl a zabývá se přírodními systémy a permakulturou. Na otázku, proč se rozhodla předávat své zkušenosti, říká... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička