Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časDům, byt, zahrada

Momentálně se v této nabídce nachází 2122 titulů

1.
Chris Tribe  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Chcete sa naučiť pracovať s drevom a neviete, kde začať? Potom držíte v ruke tú správnu knihu. Návrhár, výrobca a inštruktor Chris Tribe vás prevedie jednotlivými procesmi práce s drevom krok za... (více o knize)
Naše cena: 578 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
2.
Bea Johnson  ·  PeopleComm (2016)
NA SKLADĚ TOP #95 (4)
Bee Johnson se podařilo svou knihou vyvolat v západním světě pěkné haló. Stále větší počet lidí si začíná všímat toho, že smysl života není v tom, co vlastníme. Dochází nám, že čím víc vlastníme, tím méně svobodní jsme - čím víc nakupujeme, tím více je... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč posíláme do 2 dnů
3.
Zdeňka Nikodémová a Bohumil Branda  ·  Grada (2010)
Květnatá louka je domácím, přírodě blízkým porostem. Nabízí alternativu pro ty, kteří více než o často sekaný trávník stojí o pestrý a druhově různorodý prostor k odpočinku v přírodě... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Josef Balík a Jan Stávek  ·  Národní vinařské centrum (2017)
Nová odborná publikace určená všem profesionálním i zájmovým vinařům, malým i velkým vinařským podnikům, odborné veřejnosti i milovníkům vína, kteří se chtějí seznámit, poučit či nalézt odpovědi na technologické otázky výroby vín. Publikace je... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Helena Vlašínová  ·  Ekologický institut Veronica (2014)
Propagátorka přírodních zahrad, Helena Vlašínová, poradí, jak na zahradě hospodařit bez chemie. Knížka představí, jak na zahradu přilákat drobné živočichy, jak udržet půdu zdravou a představí užitečné "plevelné" rostliny. Dozvíte se, jak co nejlépe.... (více o knize)
Naše cena: 388 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2017)
Vázaná plnobarevná kniha formátu B5 „Vinohradnictví“ je určena všem pěstitelům révy vinné a studentům předmětu vinohradnictví. Kniha podává ucelený přehled o vinohradnictví, jaký v Česko/Slovensku dosud nebyl v jediném svazku vydán. Zabývá se jeho... (více o knize)
Naše cena: 1 490 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Christine Weidenweberová  ·  Nakladatelství Universum (2012)
V tomto bohatě ilustrovaném praktickém rádci se představí nejkrásnější rostliny kvetoucí na podzim a v zimě. Navíc jsou v něm přehledně prezentované i mrazuvzdorné traviny a dřeviny, jejichž nádherné barvy a tvary dodají každé zahradě překvapivý... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Margot Spohnová a Roland Spohn  ·  Knižní klub (2015)
Průvodce obsahuje více než 350 druhů stromů a keřů z celé Evropy. Obsažný text, výstižné ilustrace a fotografie i podrobné popisky k obrázkům představí jehličnany, listnáče, keře i popínavé dřeviny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
Ve čtvrtém dílu Malého obrazového atlasu odrůd ovoce jsou popsány odrůdy jabloní. Sortiment odrůd jabloní doznal v posledních letech poměrně značné změny v zápisu nových odrůd do Státní odrůdové knihy České republiky... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Jana Šustrová a Jan Šustr  ·  Computer Press (2008)
Zahrada je obrazem osobností, které v ní žijí. A miniaturní a zakrslé jehličnany mají při tvorbě zahrad i skalek své nezastupitelné místo. Dokáží jim při vhodné kompozici a výběru druhů vdechnout jedinečnou podobu a podtrhnout jejich krásu... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Miloslav Richter  ·  TG TISK (2004)
Za účelem výběru vhodné odrůdy při zakládání sadu, ale i pro informovanost široké zahrádkářské veřejnosti, jsou vydávány nejrůznější pomologické knihy... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Fragment (2011)
Luštěte a poučte se! Stovku švédských křížovek doplňují rady a tipy pro zahrádkáře. Velký formát a větší písmo usnadňují luštění i čtení. (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Richard L. Bitner  ·  Knižní klub (2012)
Kniha nabízí velký výběr – jedle, smrky, modříny, borovice, jalovce, tisy, jinany, sekvoje, cypřišky, zeravy, jedlovce, wolémie a další. U jednotlivých rostlin je uvedena rychlost růstu a konečná velikost a především důležitá zóna tolerovaného chladu... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Lada Skulilová  ·  Alpress (2012)
Svět energií, design prostoru i jeho podvědomé působení – to vše v sobě slučuje umění feng shui. Česká architektka doporučuje zásahy vhodné pro naše podmínky, jimiž ovlivníme pocity, nálady, spokojenost i úspěch... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Václav Šašek a Ivan Jablonský  ·  Brázda (2006)
Podrobné informace o pěstování a využití hub (žampionů, hlív, shiitake aj.). Podle knihy si může každý zkusit doma vypěstovat i méně známé druhy hub... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Zdeněk Ježek  ·  Rebo (2012)
Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Miroslav Kalina  ·  Grada (2016)
Možná vás už napadla otázka, proč sousedovi tak krásně zahrádka prospívá a vám ne. Tento stav může mít mnohé příčiny. Může to být špatný výběr rostlin pro vaše stanoviště, na živiny chudá půda nebo nedostatečná ochrana před chorobami a škůdci. Aby se... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
18.
Radomol Hradil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fontána (2013)
Pěstování ovoce a zeleniny bez chemie - pěstování podle Měsíce, kompostování, zelené hnojení, rostlinné výluhy, biologická ochrana rostlin, homeopatické preparáty, spolupráce s přírodou, netradiční druhy zahradních plodin. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
PRO VOBIS (2017)
Jedenáctý ročník již tradiční příručky určené pro všechny příznivce zahradničení. Publikace obsahuje rady a náměty na každý měsíc a den, informace o kvetoucích rostlinách, návody pro pěstování a ošetřování trvalek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Christine M. Bradler  ·  Alpress (2006)
(1)
Feng šuej se zabývá harmonickým prouděním blahodárné energie čchi, díky níž můžeme ovlivnit svůj život, aby byl zdravější, bohatší a šťastnější... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 107

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička