Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkyVýrobky z papíru

Momentálně se v této nabídce nachází 122 titulů

1.
Armin Täubner  ·  Bookmedia (2015)
Fascinace technikou origami je nekonečná. V naší knize najdete mnoho tradičních i nových modelů – čerty, hvězdy, lodě, zajíce, tučňáky, želvy, pelikány, dinosaury a mnoho dalších. Můžete je použít k různým účelům – jako obrazy na stěny, dovedností hry... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Anagram (2012)
Klasické hvězdy z kornoutků, papírových proužků a čtverců či dortových krajek. Svěží tvary, elegantní papíry a milé akcenty - díky tomu všemu představují hvězdy nádherné dekorace pro celý dům... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Anagram (2012)
NA SKLADĚ
Z poskládaných harmonik a vějířů vzniknou veselé figurky. Stonožka má radost z návštěvy motýla, duhový had pozoruje s úžasem barevné rybky a ze zralé hrušky vykukují dvě drzé housenky... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Duy Nguyen  ·  Ikar CZ (2014)
Více než 150 modelů – tolik origami pohromadě, že můžete skládat každý víkendový den a ještě během všech svátků v roce! Drak, žirafa, ponorka, bojový letoun, tančící Elvis, prezident Lincoln, příšera z vesmíru – vyberte si... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
SUN (2016)
Zábavné skládání, v této knížce najdeš spoustu návodů na to, jak si složit spoustu zábavných věcí. Můžeš se naučit skládat japonská origami a tak si zpříjemnit nejen deštivá odpoledne. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 5 dnů
6.
SUN (2014)
V knížkách této řady najdeš spoustu návodů na to, jak si složit z papíru spoustu zábavných a užitečných věcí. Můžeš se naučit skládat vlaštovky, nebo japonská origami, nebo se třeba dozvíš, jak si zpříjemnit nejen deštivá odpoledne. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Sigrid Wetzel-Maesmanns  ·  Talentum (2007)
(1)
Predvianočné obdobie je obdobím príprav. Deti majú veľkú radosť, keď si môžu samy vyrobiť ozdoby na stromček, venovania k balíčkom, vianočné pohľadnice, drobné darčeky alebo lampášiky na stôl... (více o knize)
Naše cena: 72 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Svojtka&Co. (2012)
Postav si zámek z papíru a stan se dvorním zahradníkem - terasy osázej květinami! Výtvor si vlastní minikino!... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Radka Křivánková  ·  MAC (2006)
Po třech úspěšných knihách autorky Radky Křivánkové, které vyšly pod stejným názvem "Ozdobné balení dárků" v roce 2003 a 2004 a 2005 se autorka tentokrát rozhodla vydat knihu pro šikovné děti... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Renáta Barabásová  ·  Talentum (2010)
(1)
Šperky z papiera? Hoci to znie zvláštne z farebného papiera sa dajú zhotoviť jedinečné kúsky. Príručka vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci... (více o knize)
Naše cena: 76 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Patricie Koubská  ·  Portál (2011)
Čeká vás karneval nebo dětská besídka a před vámi tím pádem leží úkol postarat se o kostým. Zapomeňte na princezničky, spidermany, piráty nebo nylonové masky z papírnictví a pojďte to zkusit trochu jinak. Tenhle nápadník by vám chtěl přinést inspiraci... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Diane Maurer-Mathison  ·  Portál (2007)
Papier je najdostupnejší výtvarný materiál. Môžeme ho skladať, strihať, farbiť, vyrábame z neho pozdravy, tvoríme z neho koláže. Prehľadné a praktické návody na prácu s papierom s využitím běžne dostupných farieb a pomôcok. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Inge Hereth  ·  Anagram (2007)
Vtipné motivy zvířátek s plastickými efekty. Od jednodušších po složitější s přesnými předlohami v originální velikosti... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2001)
Modrobílé obrázky se radostně nastěhují do vašich domovů a začnou kolem sebe šířit pohodu a dobrou náladu. Lodě a rybka do koupelny, věnec na vstupní dveře bytu, květiny, malí ptáčci nebo veselý medvídek do kuchyně. (více o knize)
Naše cena: 79 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Didier Boursin  ·  Slovart CZ (2012)
Japonským uměním origami se dnes zabývají lidé každého věku na celém světě. Autor této malé školy origami zpracoval tradiční témata novým způsobem - jako moderní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Svojtka&Co. (2016)
Tato knížka nabízí 29 skvělých námětů pro vaše výtvarné práce z papíru, lepenky apod. s dětmi již od tří let. Pusťte se tedy do skládání, lepení a tvarování. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Svojtka&Co. (2013)
Rozprávanie o neposlušnom sloníkovi Ralfovi, ktorý cestuje svetom s mašľou žirafky Amálky, a o priateľoch, čo idú v jeho stopách: svrčkovi, motýľovi, bocianovi a žabke. Celostránkové veselé ilustrácie uchvátia každé dieťa! Okrem príbehu o... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Svojtka&Co. (2013)
Rozprávanie o neposlušnom chlapcovi Kubkovi, ktorý ničí a kazí všetko, čo sa mu dostane do rúk a o lúčnych zvieratkách, ktoré sa rozhodli dať mu ponaučenie. V príbehu sa objavia... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Angelika Kipp  ·  Anagram (2007)
Kdopak se to dívá z okna? A kdo to na vás nakukuje? Barevné žirafy, slepičky, kočičky, pejskové, čápi a mnoho dalších zvířátek. Veselé motivy z této knihy přinášejí radost nejen vám, ale i kolemjdoucím... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
20.
Marianne Brüssing  ·  Talentum (2008)
"Moja záľuba v krepovom papieri pochádza ešte z detstva. Vyrastala som v malej dedinke, kde zábavám a svadbám vždy predchádzali dlhé prípravy. S veľkým nadšením sme ozdobovali miestnosti..." (více o knize)
Naše cena: 72 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička