Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkySamolepky

Momentálně se v této nabídce nachází 670 titulů

1.
Computer Press (2017)
NOVINKA
Vymaluj všechna zvířátka ze ZOO pomocí krásných samolepek a sleduj, jak se probouzejí k životu! Kniha obsahuje vše potřebné k vytvoření osmi samolepkových obrazů na pevném kvalitním papíru. Všechny stránky jsou... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
2.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Čas slavnosti krystalů se blíží. Pratroll během oslav vyznamená mladé trolly, kterým se podařilo získat všechny krystaly za trollí dovednosti. Kamínkovi stále chybí jeden krystal, aby se mohl slavnosti zúčastnit. Podaří se mu s pomocí... (více o knize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Prečítajte si o neuveriteľných dobrodružstvách, ktoré Barbie a jej sestrička Chelsea zažili v snovom svete Dreamtopia. Potom si obľúbené postavičky vyfarbite alebo nájdite samolepku a umiestnite ju na správne miesto. (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
4.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Zaži kúzlo polárnej žiary! Čas Kryštálovej slávnosti sa neúprosne blíži. Veľký Pabbie počas osláv vyznamená mladých trollov, ktorým sa podarilo získať všetky kryštály, a splniť tak skúšku. Ale Kamienkovi stále chýba jeden kryštál, aby sa mohol na... (více o knize)
Naše cena: 111 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 22.9.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
5.
Egmont ČR (2017)
NA SKLADĚ
Zapoj svou představivost a doplň stránky legračním a barevným způsobem. A vlož kousek z emoji do všeho, co uvidíš, s pomocí více než tisíce samolepek, které najdeš v této knize. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Egmont ČR (2017)
Přečtěte si příběh o tom, jak se Sofie se sourozenci postarali o vzácnou královskou návštěvu, přitom si vybarvěte pěkné obrázky a nalepte samolepky oblíbených hrdinů. (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Svojtka&Co. (2016)
V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno jednoduchých aktivit, které jim pomohou naučit se jednoduše a bez námahy rozeznávat základní barvy. (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
CPRESS (2016)
Ponoř se do světa Angry Birds a užij si zábavu s Ruďákem, Žluťasem, Bombasem a se všemi dalšími! Tato kniha je napěchovaná hravými aktivitami, bludišti, hádankami, omalovánkami a spolu se zábavnými... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Jiří Models (2017)
Vítej ve světě Ledového království! Stačí jen otevřít knížku a najdeš 62 stran plných aktivit a více než 1000 úžasných samolepek k dolepení a ozdobení... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jiří Models (2016)
NA SKLADĚ
Spousta zábavy s tvými pohádkovými kamarády! Titul obsahuje 16 barevných stránek zábavných aktivit a 2 strany samolepek k dolepení a ozdobení. Zkrátka kdo nelepí, není in! (více o knize)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
11.
CPRESS (2015)
V galaxii nastaly temné časy. Síly mocného Galaktického impéria obsadily jednu ze vzdálených planet, začaly na ni vládnout železnou pěstí a ničí životy jejích obyvatel. Mazaní členové posádky vesmírné lodi Duch se jako jedni z mála odvážili Impériu... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Jiří Models (2016)
Spousta zábavy s kouzelnými samolepkami! Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechávají žádné stopy. Obsahuje 4 barevná pozadí a více než 100 samolepek... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Svojtka&Co. (2016)
V této knížce, která je určena pro naše nejmenší, najdete plno jednoduchých aktivit a 140 „bublinek“ – samolepek, které dětem pomohou rozeznávat barvy. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 5 dnů
14.
Svojtka&Co. (2014)
Knížka z řady Princess Top je určena pro všechny malé "módní návrhářky", ale i "módní návrháře". Stačí barevné pastelky, fixy a přiložené samolepky a můžeš modelky dotvořit podle vlastní fantazie. Že nevíš, co si vzít do parku, na párty... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
15.
Svojtka&Co. (2014)
Knížka z řady Princess Top je určena pro všechny malé "módní návrhářky", ale i "módní návrháře". Stačí jen barevné pastelky nebo fixy a můžeš modelky dotvořit buď podle barevné předlohy, nebo podle vlastní fantazie... (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 6 dnů
16.
Computer Press (2017)
Není nic lepšího, než si ve volném čase naplánovat stavbu vaší nové epické základny nebo obří sochy Steva! Kromě plánovacích listů uvnitř najdete tisíce samolepek a spoustu zajímavých projektů, kterými se můžete při stavbě inspirovat. (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
EX book (2016)
NA SKLADĚ
Poznávání věcí představuje pro malé děti velkou zábavu. Tato velká kniha aktivit, která podporuje představivost, logické myšlení a kreativitu, pobaví děti na dlouhé hodiny. Dalším lákadlem jsou modely, které si děti mohou... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Computer Press (2017)
Konečně je zde kniha, která vás vtáhne přímo do úžasného světa Minecraftu! Najdete v ní nespočet různých aktivit – osmisměrky, rébusy, bludiště, spojovačky a křížovky a dozvíte se spoustu zajímavostí. S touto knihou se navíc... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jiří Models (2016)
Kreativní blok formátu A4, 24 listů k vymalování + 1 strana plná skvělých barevných samolepek. Perforace jednotlivých listů a tvarovaný výsek udělá z tohoto výrobku hezký dárek nejen na cesty. Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Egmont SK (2017)
Veľa zábavy s novým filmovým príbehom! Pripojte sa k Tomášovi a jeho priateľom a vydajte sa s nimi za hranice ostrova Sodor! Prejdite labyrintami, vyriešte úlohy, hľadajte rozdiely, vyfarbujte a nalepujte samolepky. Zábava s rušňami pokračuje... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20.12.2017
123456789 … 34

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička