Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkyHry

Momentálně se v této nabídce nachází 83 titulů

1.
Vladimír Vecheta  ·  Computer Press (2009)
Ať v roli instruktora, učitele, šéfa nebo jednoduše vedoucího, kdy máte na starost skupinu lidí, můžete se setkat s potřebou vytvořit „outdoor“ program... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Svojtka&Co. (2012)
V této knize je pripraveno 8 modelu, které si mužeš sestrojit z vytlacovacích dílu - letadlo, vrtulník, lokomotivu, traktor, nákladní auto, hasicské auto, lod a bagr. U každého stroje najdeš i další prvky na hraní a odpovídající pozadí... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Daniela Zounková  ·  Portál (2013)
Hry a programy připravené pro kurzy Prázdninové školy Lipnice Nejnovější hry shromážděné k jubileu 30 let působení Prázdninové školy Lipnice. Kniha obsahuje asi 60 strukturovaných her, které se soustřeďují na rozvoj osobnosti a vzájemných vztahů ve... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Nakladatelství Fragment (2015)
Došly tobě a tvým kamarádům nápady na to, jaké hry si společně zahrát? Tak sáhni po této knížce! Na sultána, Tleskaná, Přehazovaná, Zaháněná, Drápky a spousta dalších bezva her na doma, do školy, na tábor nebo školu v přírodě… (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Ondrej Demo  ·  Matica slovenská (2014)
(1)
Vianočné koledy, vinše a hry v zbierke sú prepisom (notovým a textovým) magnetofónových záznamov z hudobného archívu Slovenského rozhlasu. Záznamy sa uskutočnili v rokoch 1965 – 1995, čiže v rozsahu tridsiatich rokov... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Angela Wilkes  ·  Svojtka&Co. (2001)
Hrajte si celý rok! S touto inspirující knihou plnou nápadů a informací o přírodě to půjde snadno a určitě se s ní v žádném ročním období nebudete nudit! (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Pierre Lecarme  ·  Computer Press (2005)
V knize naleznete spoustu her, které jste jistě doposud neznali. Najdete zde i hry známé, ovšem s různými obměnami a určitě budete překvapeni, jak se dají některé z nich hrát mnohem zajímavěji... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Omega (2017)
Určitě jste ho již zahlédli v rukou kolemjdoucích nebo dětí. Možná vás zajímá, o co jde, co se s ním dá dělat, kdo ho vynalezl nebo proč se stal tak rychle populární... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Egmont ČR (2015)
Veselé obrázky, vtipné hádanky a zábavné úkoly, které v dětech probudí zvědavost, hravost a představivost. Během řešení se děti zároveň baví i učí. Kniha obsahuje úkoly na různé úrovni náročnosti – od těch nejjednodušších, jako jsou dokreslování... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Miriam Messerle  ·  Rubico (2015)
Neuvěřitelné množství tvořivých nápadů a her s knoflíky. V knize najdete hravé a vtipné nápady na tvorbu a hry pro děti od tří let až po dospělé. Vše je doplněno stručnými... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Fragment (2013)
NA SKLADĚ (1)
Super kniha plná hier a nápadov do školy, domov aj na ihrisko! Kubo velí, Kráľ, kráľ daj vojačika, Na sochy, Škôlka s loptou, Cukor - káva a veľa ďalších skvelých hier pre chalanov a baby. (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
EX book (2016)
NA SKLADĚ
V této obrovské a skutečně super knížce jsme seskupili moc a moc zajímavých úkolů. Dokážeš si všímat podrobností? Umíš šikovně kreslit? Pěkně vybarvuješ? Umíš zvládnout důvtipné úkoly? Rád/rada si hraješ? Potom je tato knížka plná úkolů jako stvořená (více o knize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Svatava Šenková a Pavel Šimák  ·  Edice ČT (2017)
Jogínci vás zvou na parádní výpravu do světa kouzelné jógy, tentokrát v přírodě. Budete se proměňovat ve zvířátka, rostliny i věci, ale také se naučíte lépe poznávat svoje tělo. Ke každému cviku, jógové pozici čili ásaně se váže též nevšední... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Fragment (2015)
NA SKLADĚ
Kniha plná skvelých hier! Viete, ako sa hrá Jednoruká baba, Škôlka s loptou či so švihadlom alebo Krvavé koleno? Zahrajte sa s kamarátmi hry, pri ktorých zapojíte svoju fantáziu, šikovnosť, pamäť, postreh či rýchlosť, a užite si kopu zábavy. (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Grada (2017)
NA SKLADĚ
Nauč se 30 skvělých triků a nemožných kousků, kterými ohromíš své kamarády! Objev spoustu fíglů, tipů a vychytávek, jak si dokonale užít zábavu se spinnerem. Tak jdeme na to! Vyber si spinner podle svého gusta a potom trénuj tak dlouho, až zvládne (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Andrea Brázdová  ·  Edika (2015)
Hry sú určené predovšetkým žiakom prvého stupňa základných škôl, ktorí sa zoznamujú s násobilkou, ich rodičom a učiteľom. Prostredníctvom stolových hier sa deti pobavia a netradične, zábavnou formou si precvičia... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Robin Král a Jiří Pazour  ·  Portál (2014)
NA SKLADĚ
Knížka představuje soubor písniček doprovázených hrami a inspiracemi na aktivity, kterými můžeme obohatit výchovu dětí předškolního a mladšího školního věku. Motivy úkolů a her vycházejí z tématu písničky, rozvíjejí ho skrze dechová a rytmická... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Jiří Nevěčný a Alena Nevěčná  ·  Computer Press (2010)
Hrajeme si a cvičíme s dětmi je sešit plný rozmanitých úkolů určený pro děti v předškolním věku. Pestrou nabídku nových nápadů ocení rodiče i učitelky v mateřských školách... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Matys (2014)
NA SKLADĚ
Pracovný zošit je plný pestrých obrázkov a rozličných úloh. Dieťa sa s ním môže zabaviť celé hodiny. Pomocou týchto úloh si precvičí svoju zručnosť v kreslení, dokresľovaní a vyfarbovaní, tiež logické uvažovanie, znalosti v ľahkej matematike a gramatike.. (více o knize)
Naše cena: 137 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Foni book (2017)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička