Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežVolný čas, samolepkyHlavolamy

Momentálně se v této nabídce nachází 186 titulů

1.
Radek Chajda  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Velká kniha labyrintů a hlavolamů je zábavným průvodcem světem labyrintů, bludišť a hlavolamů. Dozvíte se, jaké typy labyrintů se stavěly ve starověkých palácích i ve středověkých křesťanských chrámech a proč je... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.10.2017
2.
Nakladatelství Fragment (2014)
Sešit plný her pro všechny děti, které baví luštit a přicházet věcem na kloub. Správné řešení najdeš na zadní straně každého úkolu. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Svojtka&Co. (2016)
Tato úžasná kniha hádanek a kvízů pro školáky je kombinací klasických skládaček, labyrintů, anagramů, tajenek, kvízů a mnoha nápadů ke kreslení. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Václav Ráž  ·  Grada (2016)
Baví tě luštit zapeklité úkoly a spletitá bludiště? Hledání správných řešení je skvělá zábava. Tato kniha je bezvadným parťákem pro volné chvíle. S krásnými bludišti si užiješ spoustu zábavy a zároveň si procvičíš ruku, pozornost i postřeh. Tak... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
5.
Alena Nevěčná a Jiří Nevěčný  ·  Grada (2013)
Pracovní sešit, určený školákům ve věku od 6 do 8 let, je plný slovních, obrázkových a číselných hlavolamů, logických her i úkolů, které rozvíjejí nejen logické uvažování, soustředění, pozornost, paměť, ale i postřeh či poznávací schopnosti. Při plnění... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Jennifer Goddard a Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2017)
NA SKLADĚ
Rychle vezměte do ruky tužku, je na čase potrénovat si mozek. Tato kniha je plná zábavných věcí, které pomohou rozvíjet váš mozek a díky nimž se z vás stanou lidé, kteří se snadno učí po celý život. Ponořte se do rébusů a nedovolte, aby se v nich vaše... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
SUN (2016)
S touto zábavnou knížkou je procvičování  doslova hrou. Najdeš v ní spoustu pěkných procvičování, která tě naučí psát vlnky, čárky, písmena a nakonec i některá slova a také základy počtů. Je zde mnoho zábavných úkolů, spojo (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Aksjomat (2015)
Pro každého něco jiného! Máme pro vás sbírku zajímavých úkolů, díky kterým se určitě nebudete nudit. Dokonce ty nejdelší deštivé večery s touto knihou uplynou v příjemné atmosféře... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Josef Weiss  ·  CPRESS (2015)
A je to tady! Zbrusu nová a ještě lepší kniha plná hravých křížovek, doplňovaček, rébusů, osmisměrek a dalších úloh, které prověří nabyté znalosti i základy logiky. Kluci a holky se už teď mohou těšit na spoustu hodin aktivní zábavy a luštění tajenek... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Alena Nevěčná a Jiří Nevěčný  ·  Grada (2013)
Úkoly v této pracovní knížce jsou určeny dětem ve věku od 5 do 7 let. Průvodcem a zároveň také pomocníkem při jejich řešení je veselá postavička červíka Káji, známá již z předchozích publikací edice Šikulka. Děti si s ním tentokrát procvičí nejen... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
 ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Připrav se, čekají tě zapeklité úkoly! Staň se automobilovým závodníkem a najdi nejrychlejší cestu do cíle. Pomoz princi dojet do hradu, kde čeká krásná nevěsta. Proměň se v piráta a hledej ukrytý poklad... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
CPRESS (2016)
Malování, fakta a zábava! Ponoř se do světa Angry Birds a užij si zábavu s Ruďákem, Žluťasem, Bombasem a se všemi dalšími! Tato kniha aktivit je napěchovaná hádankami, čmáranicemi a omalovánkami spolu se zábavnými fakty o potrhlých obyvatelích ptačího... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jana Hanšpachová  ·  Portál (2016)
Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Víkend (2014)
Knížka plná luštění pro rozvoj logiky dětí. (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Robert Weinlich a a kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Velká kniha rébusů, hlavolamů a testů pro luštitele začátečníky i pokročilé, bez rozdílu věku! V knize naleznete... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Portál (2013)
Čtvrtý díl úspěšné série her vytvořených pro kurzy Prázdninové školy Lipnice. Formování osobnosti, utváření týmových vazeb a zvyšování efektivity týmů, působení skupin... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Agrofin (2015)
Osmisměrky - Víte že? Víte proč mají tygři pruhy? Víte, která poušť je nejstudenější? Víte že, nejdelší řekou světa je… (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
18.
 ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Připrav se, čekají tě zapeklité úkoly! Vydáš se na noční bojovku a budeš hledat správnou cestu do tábora. Provedeš Jeníčka a Mařenku hlubokým lesem a dovedeš je k perníkové chaloupce. Pomůžeš zatoulanému kuřátku projít polem a najít maminku kvočnu... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Lubomír Hogenauer  ·  Vašut (2015)
Bludiště, dokreslovačky, spojovačky, hádanky, doplňovačky, omalovánky a jiné luštěnky... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
20.
SUN (2016)
S touto úžasnou knížkou plnou hlavolamů, obrázků a fotografií oblíbených mazlíčků se nikdy nebudeš nudit. Najdeš zde nejrůznější úkoly: hledání rozdílů, doplňovačky, hlavolamy, osmisměrky, sudoku … a mnoho dalšího. Užij si (více o knize)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička