popis
Volný čas, samolepky

Knihy Děti a mládež Volný čas, samolepky

V podkategorii Volný čas, samolepky se nachází 1229 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Barevná školka (4 roky)
Aksjomat (2012)
Série „Barevná školka“ je určena pro děti ve věku od 2 do 5 let. Úkoly, připravené na základě aktuálního vzdělávacího programu pro mateřské školy, umožní dětem rozvíjet představivost, zrakovou pozornost, ... (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 3 dní
2.
Rébusy pro rozvoj myšlení
Jana Buřičová  ·  Portál (2010)
Kniha nabízí zajímavé rébusy, při jejichž řešení děti rozvíjejí myšlení, logické uvažování, fantazii a v neposlední řadě rozšiřují slovní zásobu... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
3.
Rébusy a hlavolamy pro celou rodinu
Robert Weinlich a kolektiv  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Velká kniha rébusů, hlavolamů a testů pro luštitele začátečníky i pokročilé, bez rozdílu věku! V knize naleznete... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Hravé samolepky - Zvířata
Slovart CZ (2013)
Knížka se samolepkami je plná dobrých nápadů, zajímavostí a více než 250 barevných, opakovaně použitelných samolepek. Seznámíš se s 10 nejobávanějšími predátory, sestavíš si... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Ledové království: Kreativní blok se samolepkami
Jiří Models (2016)
Kreativní blok formátu A4, 24 listů k vymalování + 1 strana plná skvělých barevných samolepek. Perforace jednotlivých listů a tvarovaný výsek udělá z tohoto výrobku hezký dárek nejen na cesty. Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Ledové království: Razítkovánky
Jiří Models (2016)
Kombinace oblíbených dětských aktivit razítkování, sudoku a vymalovávání. Titul obsahuje 40 stran, 3 pěnová snadno uchopitelná razítka a barevnou podušku... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Hravé úkoly pro předškoláky - modrá
Nakladatelství Fragment (2011)
Všichni předškoláci se mohou připravit na školu a užít spoustu zábavy! Čeká na ně mnoho zábavných úkolů a procvičování. Vybarvovováním obrázků rozvíjí fantazii, soustředění a představivost a zároveň uvolní svou ruku, čímž se lépe připraví na psaní... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 6 dní
8.
Zlatý fond her IV
Portál (2013)
Čtvrtý díl úspěšné série her vytvořených pro kurzy Prázdninové školy Lipnice. Formování osobnosti, utváření týmových vazeb a zvyšování efektivity týmů, působení skupin... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
9.
Hravá geometrie
Julie Anson  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(1)
Toužíte po příjemné chvilce klidu? Sáhněte po nových omalovánkách pro dospělé z nakladatelství Beta. Vybarvování obrázků se ve světě stává velmi... (více o titulu)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dní
10.
Logopedické deskové hry: Procvičujeme hlásky L, CSZ, ČŠŽ, R a Ř
Ivana Novotná  ·  Edika (2012)
Dostává se vám do rukou bohatě ilustrovaná publikace, která je určena především dětem předškolního a mladšího školního věku a mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé a vychovatelé v mateřských a základních školách a... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Bludiště pro šikovné děti – velká kniha
Nakladatelství Fragment (2015)
Připrav se, čekají tě dobrodružné úkoly! Projeď se s Eskymákem na kajaku a najděte cestu mezi ledovými krami. Pomoz princovi prosekat se šípkovým trním a probudit Růženku. Zachraň malá prasátka před hladovým vlkem. Uhodni, který kovboj uloví splašeného... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Hry pro maminky s dětmi
Jana Hanšpachová  ·  Portál (2016)
Soubor tradičních i nových her, říkadel a námětů pro nejrůznější činnosti pro děti v předškolním věku. V důležitém období raného dětství tráví většina dětí nejvíce času s matkou, které... (více o titulu)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
101 her na dětské oslavy
Silvia Schmitz, Anna Bernhard  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Milé maminky, milí tatínkové, touží vaše dítko po nezapomenutelné narozeninové oslavě a vy nevíte, jak na to? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Máte vyhráno! V této knize najdete 101 skvělých her pro dětské oslavy a setkání, a jsme si jisti, že čerpat z... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Zábavné křížovky pro děti
CPRESS (2016)
Nová kniha křížovek znovu potěší všechny dětské čtenáře, kterým zajistí spoustu té nejlepší zábavy. Hravé křížovky, doplňovačky, rébusy, osmisměrky a další úlohy prověří nabyté znalosti i základy logiky. Kluci a holky se už teď mohou těšit na... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
My Little Pony: Kouzelné hádanky
Egmont ČR (2016)
Vstup do kouzelného světa přátelství s nejlepšími kamarády z Ponyville. Připrav si oblíbené tužky a pastelky a pusť se do spousty zábavných hádanek, které si pro tebe poníci připravili!... (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
16.
Stopaři z galaxie
Josef Pospíchal  ·  Pierot (2016)
Geniální padouch Antimozek spolu se svým komplicem Bezmozkem chtějí ovládnout a zničit celý vesmír. Podaří se třem stopařům, androidovi Fénixovi, Petce Zombí a raketovému psovi Georgovi, vypátrat a odzbrojit padoucha... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dní
17.
Logopedické pohádky
Ilona Eichlerová, Jana Havlíčková  ·  Portál (2016)
Autorky vytvořily dětem blízké pohádkové příběhy, a to na nejčastěji procvičované skupiny hlásek. Kniha je pomocníkem při procvičování správné výslovnosti. Během logopedického nácviku se postupuje od slabik, slov přes říkanky až k vyprávění. Jestliže... (více o titulu)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
18.
Zeměpisné hrátky pro děti
Jana Mlýnková  ·  Edika (2016)
Pojeďte s námi objevovat nové kraje! S knihou Zeměpisné hrátky můžete procestovat krásná a zajímavá místa Evropy včetně naší České republiky. Nebude to ale cesta jednoduchá… Každá země je schovaná v básničce a vy musíte podle indicií a fotografií poznat, (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Auta: Vybarvuj, čti si, nalepuj
Egmont ČR (2014)
Přečti si příběh o Bleskovi McQeenovi a jeho kamarádech. Pak své oblíbené hrdiny vybarvi, najdi jejich samolepky a nalep je na správná místa. (více o titulu)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
První slova - Samolepky
Svojtka&Co. (2017)
Zábavná samolepková "učebnice" prvních slovíček a jejich významů určená nejmenším dětem. Více než 500 samolepek, obrázky a celá řada různorodých aktivit. (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička