popis
Volný čas, samolepky

Knihy Děti a mládež Volný čas, samolepky

V podkategorii Volný čas, samolepky se nachází 1321 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Hravé úkoly pro školáky
EX book (2017)
Nabízím Vám soubor samostatných prací pro opakování učiva po prvním ročníku základní školy. Pracovní sešit obsahuje úkoly z matematiky, přírodovědy a anglického jazyka. Hravě si tak lze zopakovat učivo první třídy. Děti (více o titulu)
Naše cena: 97 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
2.
Počítání soba Boba 1
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2014)
Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji matematických schopností a prevenci potíží v matematice po zahájení školní docházky, zároveň rozvíjí matematické nadání, přemýšlení... (více o titulu)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Zvířátka
Andrea Popprová  ·  Axióma (2016)
Vyrob si zvířátka z farmy, žirafí metr, masku kočky a myši, kousek moře... Papírové hračky zvířátka na farmě, žirafí metr, tančící hadi, želví závody, netopýr, sovička, housenka, kousek moře, maska kočky, maska myši... (více o titulu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dní
4.
V autoservisu
Svojtka&Co. (2014)
V autoservisu - tato knížka obsahuje 20 snadno složitelných vytlačovacích modelů, sadu plastových brček pro jejich "oživení" a více než 100 samolepek. (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Hravé úkoly pro školáky
EX book (2017)
Nabízím Vám soubor samostatných prací pro opakování učiva po druhím ročníku základní školy. Pracovní sešit obsahuje úkoly z matematiky, přírodovědy a anglického jazyka. Hravě si tak lze zopakovat učivo první třídy. Děti (více o titulu)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Čmárací kniha pro nadějné umělce
Nakladatelství Fragment (2017)
Originální omalovánky od velkých umělců pro malé umělce! S touhle Čmárací knihou, ve které je dovolené úplně všechno, zažijí vaše děti spoustu zábavy. Nechte je tvořit, vymýšlet si, dokončovat obrázky, vytvářet příběhy. Nechte je zkrátka... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Hravé samolepky - Zvířata
Slovart CZ (2013)
Knížka se samolepkami je plná dobrých nápadů, zajímavostí a více než 250 barevných, opakovaně použitelných samolepek. Seznámíš se s 10 nejobávanějšími predátory, sestavíš si... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Hry, úkoly, otazníky - Výprava do pravěku
Lisa Reganová, Trudi Webbová, Barry Green  ·  CPRESS (2014)
Výprava do pravěku začíná a s ní mamutí porce zábavy! Pojď s námi lovit šavlozubé tygry, luštit nástěnné malby, hádanky a šifrované zprávy, kreslit pravěké tvory, probíhat nebezpečnými bludišti nebo luštit praosmisměrky. Dozvíš se mnoho zajímavých... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Příprava na zápis do školy
Miroslav Růžek  ·  CooBoo (2013)
Máte doma budoucího prvňáčka? Víte, co vaše dítě potřebuje umět a znát? Pomozte mu s přípravou! Zábavné úkoly jsou sestaveny na základě aktuálních požadavků u zápisu a v prvním ročníku základní školy. Procvičí dovednosti a schopnosti, které... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Zeměpisné hrátky pro děti
Jana Mlýnková  ·  Edika (2016)
Pojeďte s námi objevovat nové kraje! S knihou Zeměpisné hrátky můžete procestovat krásná a zajímavá místa Evropy včetně naší České republiky. Nebude to ale cesta jednoduchá… Každá země je schovaná v básničce a vy musíte podle indicií a fotografií poznat, (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
Hravé úkoly pro předškoláky
Nakladatelství Fragment (2011)
Všichni předškoláci se mohou připravit na školu a užít spoustu zábavy! Čeká na ně mnoho zábavných úkolů a procvičování. Vybarvovováním obrázků rozvíjí fantazii, soustředění a představivost a zároveň uvolní svou ruku, čímž se... připraví na psaní... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dní
12.
Šikulka Vendy – Zábavné psaní
Jiří Nevěčný, Alena Nevěčná  ·  Grada (2012)
Pracovní sešit je určen především malým školákům ve věku 6 až 8 let, tedy z prvního a druhého ročníku základní školy. Děti si společně s novým kamarádem Vendym nejdříve procvičí jednoduché tvary, které předcházejí psaní samotných písmen. Tím si... (více o titulu)
Naše cena: 72 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
13.
Rozstříhej si knihu!
Emily Hogarthová  ·  Metafora (2012)
Tajemství papírových vystřihovánek, překrásných uměleckých děl z nejlevnějšího materiálu… Tato krásná kniha vás provede světem vystřihovánek a ukáže vám, jak můžete s minimálním vybavením a téměř bez zkušeností začít hned tvořit... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Hravé samolepky - Dinosauři
Slovart CZ (2013)
Sešit nabitý spoustou her, úžasných informací a víc než 250 barevnými samolepkami na vícero použití. Vypátrej deset nejstrašlivějších dinosaurů, najdi cestu skrz paleontologické... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Bludiště pro šikovné děti
Nakladatelství Fragment (2014)
Připrav se, čekají tě zapeklité úkoly! Vydáš se na noční bojovku a budeš hledat správnou cestu do tábora. Provedeš Jeníčka a Mařenku hlubokým lesem a dovedeš je k perníkové chaloupce. Pomůžeš zatoulanému kuřátku projít polem a najít maminku kvočnu... (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Počítání soba Boba 2
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2014)
Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji matematických schopností a prevenci potíží v matematice po zahájení školní docházky, zároveň rozvíjí matematické nadání, přemýšlení... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Šmoulové: Další bezva hry
Albatros (2014)
Šmoulové jsou opět tady a přinášejí spoustu zábavných hříček, rébusů a úkolů. (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Historické lokomotivy
Betexa (2014)
Jednoduché vystřihovánky 2 parních lokomotiv s vagóny. U vystřihovánky je použito měřítko 1:87 (H0) a tyto papírové modely mohou být vhodným doplňkem modelové železnice. Vystřihovánky jsou určeny mírně pokročilým modelářům. (více o titulu)
Naše cena: 55 Kč posíláme do 6 dní
19.
Pohádky
Andrea Popprová  ·  Axióma (2016)
Papírové hračky kašpárek, hradní hodiny, prstové divadélko s Jeníčkem a Mařenkou, domek pro skřítky, oblékací princezna, drak, pohádkový Černý Petr. (více o titulu)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dní
20.
Pipin, Týna a …
Iva Mrkvičková  ·  Rubico (2016)
Tato brožurka novým způsobem přibližuje dětem knihy, protože knihu dokončí dítě podle vlastní fantazie. Dítě si doplní v knize vlastní jména, situace, děje, obrázky a tím vznikne originální kniha – jediná na světě, kterou mů (více o titulu)
Naše cena: 45 Kč posíláme do 5 dní
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička