Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežPohádky, básničky

Momentálně se v této nabídce nachází 4705 titulů

1.
Ondřej Sekora  ·  Pikola (2017)
NOVINKA
Malý modroušek, exotický ptáček, který v našich podmínkách přežívá jen těžko, uletí chovateli z klece a je zachráněn ptáčky z ptačího stromu, kteří tam pod dohledem starého laskavého papouška Kubíka žijí jako jedna velká... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Pavel Žalman Lohonka  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Drei tschechische Märchen. Sie haben einen romantischen Blick auf die Welt und der menschlichen Beziehungen. Illustriert von Pavel Čech. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Jiří Kahoun  ·  Pikola (2017)
NOVINKA
Myšáček Kousek a myška Bavlnka jsou dva nerozluční kamarádi, kteří spolu běhají po lukách a stráních, pomáhají mamince a občas něco většího či menšího vyvedou. V osmnácti laskavých povídáních se zrcadlí autorova láska k prosté české přírodě a stále se... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
4.
Příšerné zlobilky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Martina Drijverová  ·  Albatros Media (2017)
Poslechněte si příběhy holčiček, které moc a moc zlobily. A to se jim vážně nevyplatilo! Všechny se proměnily v opravdová strašidla a příšerky. Z jedné se stala bludička, z druhé mátoha, další se převtělily v jeskyňku, ohnivou ko (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
5.
Richard Skolek  ·  Nakladatelství Viking (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kniha obsahuje autorské pohádky, které jsou vždy svázány s nějakým příslovím. Pohádky jsou veselé i smutné, krátké i delší, ale především vysvětlují lidová moudra, na něž bychom neměli zapomínat. Celou knihou čtenáře... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
6.
Proč má Janička velrybu  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Milena Durková  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Co se stane, když se v úplně normální rodině ocitne velryba? Janička chodí do druhé třídy a ví si rady skoro se vším. Jednoho dne se stane fůra divných věcí, a tou nejpodivnější je to, že dostane velrybu. (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
7.
Kouzelný měsíc  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Helena Beránková  ·  Kristián (2017)
Audiokniha zachycuje dobrodružství malého autíčka, jeho kouzelné proměny, ale i touhu být užitečným a vůli překonávat překážky. (více o audioknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
8.
Štěpánka a její televizní kamarádi  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Otmar Mácha  ·  Supraphon (2017)
NOVINKA
Štěpánka a její televizní kamarádi - audiokniha obsahuje pohádku, jejímž autorem je Štěpánka Haničincová, Pavel Cmíral, Otmar Mácha a Anna Jurásková. (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
9.
Petr Šulc  ·  Pierot (2017)
NOVINKA
Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme Obrázkové čtení. Publikace vypráví o trampotách pejska Toma. Půvabné ilustrace doplňují krátké a zábavné příběhy ze psího života, které jsou psány velkým písmem... (více o knize)
Naše cena: 72 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
10.
Zahrada  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jiří Trnka  ·  Supraphon (2017)
NOVINKA
Zahrada - audiokniha obsahuje fantazijní pohádku, jejímž autorem je Jiří Trnka. Fantazijní příběh má pět dětských hrdinů, dále pět slonů, jednoho zlomyslného kocoura, jednoho trpaslíka a spoustu psů, kteří si do tajemné zahrady, kd (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
11.
Jan Kosek  ·  VR ATELIER (2017)
NOVINKA
Hravý veršovaný příběh o chlapci, který procestuje celý svět na kouzelném létajícím kanapi. Netradičně graficky řešenou knihu doprovodili půvabnými ilustracemi žáci ZUŠ v Kladně... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
12.
Astrid Lindgren  ·  Radioservis (2013)
TOP #68
Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
13.
Skřítek Nils (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Astrid Lindgren a Linda rybová  ·  Albatros (2015)
TOP #76
Poslechněte si soubor dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od Astrid Lindgrenové – osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. O skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Cikánské pohádky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Marie Voříšková  ·  AudioStory (2016)
TOP #54
Romské pohádky jsou prastarého původu. Vznikly z mýtů romského kmene, který kdysi opustil snad úpatí nebetyčného Himaláje, snad břeh posvátného Gangu, či dolního Indu... (více o audioknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
15.
Hurvínkovo trápení se školou  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Helena Štáchová  ·  Supraphon (2016)
TOP #17
Ano, Hurvínek má trápení se školou, což není nic divného, protože to školáci občas mívají. Ale Hurvínek má těch trápení víc. Třeba s taťuldou Spejblem a to nejen kvůli škole, někdy s Máničkou a dokonce i sám se sebou (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
16.
Branislav Jobus  ·  Slovart (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
V nezvyčajnom prostredí zámočníckej dielne sa vyliahnu žubrienky. Všade naokolo sú len stroje a nástroje a tak niet divu, že sa tu začne ich inštalatérska kariéra plná vtipných príbehov a rozprávkových... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Sára - Kniha první  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jerry Hicks a Esther Hicks  ·  Synergie (2016)
TOP #69
Když se zaposloucháte do příběhu v jedinečné dramatizaci Petry Výtvarové Krausové, zjistíte, že zdaleka není určen jen pro děti. Připomíná nám důležitost oceňování, vnímání přítomného okamžiku a srozumitelnou, hravou formou (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
18.
Pavla Soletka Krátká  ·  Elmavia (2016)
TOP #60
Úspěšná kniha pro malé i velké ožívá ve své AUDIO podobě. Slova se rozeznějí. Obrázky se rozpohybují. Autorská hudba Vás přenese do barevných světů... S originálním bookletem a chytře zakompon (více o audioknize)
Naše cena: 442 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Chceli by ste zažiť dobrodružstvo pri svite polárnej žiary? Vezmite si farbičky a spolu s kráľovnou Elsou, princeznou Annou a ich priateľmi sa vydajte na cestu. Prečítajte si pútavý príbeh o tajuplnej Kryštálovej slávnosti a zoznámte sa s kamarátskymi... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
20.
Vladimír Leksa  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zvieratká su veľmi múdre. Múdrejšie ako my. Je to pravda, lebo zvieratká boli na svete skôr. Zvieratká majú preto oveľa viac skúseností a my sa od nich veru môžeme kadečomu... (více o eknize)
Naše cena: 92 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
123456789 … 236

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička