popis
Knížky pro nejmenší, Walt Disney

Knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie knihy z kategórie Knížky pro nejmenší, Walt Disney na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Léto – Obrázkové příběhy
Rotraut Susanne Berner  ·  Paseka (2012)
(1)
Po knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
2.
Jaro – Obrázkové příběhy
Rotraut Susanne Berner  ·  Paseka (2012)
(3)
Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. "Malý čtenář" může v knížce hledat postavičky a zvířátka... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
3.
Polámal se mraveneček
Josef Kožíšek, Ondřej Sekora  ·  Albatros (2015)
Dnes už klasické leporelo vypráví příběh o malém mravenečkovi, který je celý polámaný. Přijde ho léčit mravenčí doktor, ale nakonec mu pomůže přátelské pohlazení jeho... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dní
4.
V lese - Podívej se, kdo se schovává
Svojtka&Co. (2002)
Podívej se pod okénko a najdi toho, kdo se tam schovává. Leporelo pro děti od 1-6 let, které je naučí zábavnou formou poznávat zvířátka, která mohou potkat v lese - ježka, žábu, sovu, srnku, divokou kachnu, ptáčka, veverku, netopýry, divokého králíčka. (více o titulu)
Naše cena: 52 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
5.
Mezi námi předškoláky pro děti od 3 do 5 let
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2015)
Publikace obsahuje: pracovní listy vytvářející ucelený systém předškolní průpravy pro děti ve věku 3 až 5 let a metodický návod pro dospělé... (více o titulu)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
6.
Mezi námi pastelkami
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2015)
Publikace Mezi námi pastelkami obsahuje grafomotorická cvičení pro děti ve věku od 3 do 5 let, pomocí kterých se rozvine jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní a grafomotorické dovednosti a... (více o titulu)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dní
7.
Kráska a zvíře
Egmont ČR (2017)
SKLADEM  
Román podle stejnojmenného velkofilmu společnosti Disney s Emmou Watson v hlavní roli! Příběh starý jako čas sám… Belle chce od života víc, než jí může malé venkovské městečko Villeneuve nabídnout. Svými neobvyklými názory, zarputilou nezávislostí a... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
O veselé mašince
Zdeněk Miler, Jan Čarek  ·  Albatros (2012)
(1)
O oblibě půvabného leporela pro nejmenší svědčí jeho opakované vydávání. Nejmenší děti jsou uchvácené obrázky Zdeňka Milera, ty o kousek větší mají stejně rády i veršované vyprávění klasika české poezie Jana Čarka... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 6 dní
9.
Kráska a zvíře
Egmont ČR (2017)
(1)
Nejkrásnější příběh podle stejnojmenného velkofilmu společnosti Disney s Emmou Watson v hlavní roli! Krásná, chytrá a nezávislá dívka jménem Belle se řízením osudu stane zajatkyní hrozivého zvířete. Záhy však zjistí, že na tajuplném hradě není nic, jak... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 8.5.2017) posíláme do 7 dní
10.
Pro nejmenší - Zábava pro chlapečky
Svojtka&Co. (2014)
Kniha pro chlapečky od 2 do 3 let. Najdou v ní množství zábavných úkolů a ještě zjistí svou šikovnost při výběru a nalepování samolepek. (více o titulu)
Naše cena: 56 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička