popis
Walt Disney

Knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney Walt Disney


Prinášame vám aktuálny rebríček - najpredávanejšie knihy z kategórie Walt Disney na Martinus.cz za posledné obdobie.

1.
Star Wars: Rogue One
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
2.
LEGO Friends: Ahoj, městečko Heartlake!
Computer Press (2017)
NOVINKA  
Městečko Heartlake skrývá spoustu míst, kde se Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia mohou věnovat svým koníčkům, hrát si s mazlíčky a trávit společně čas. Přečti si o tom, co holky baví, mrkni na roztomilý komiks, vyřeš úkoly a... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Ledové království: Omalovánka
Jiří Models (2015)
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dní
4.
Ledové království: Kreativní blok se samolepkami
Jiří Models (2016)
Kreativní blok formátu A4, 24 listů k vymalování + 1 strana plná skvělých barevných samolepek. Perforace jednotlivých listů a tvarovaný výsek udělá z tohoto výrobku hezký dárek nejen na cesty. Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Soy Luna: Rady a tipy pro aktivní holky
Egmont ČR (2016)
Otevírá se před tebou úplně nový svět! Seznam se s Lunou a jejími kamarády. Poznej fascinující svět bruslařů na čtyřech kolečkách! Dozvíš se vše potřebené o tomhle zajímavém sportu Třeba jaké si vybrat brusle a chrániče, co všechno musíš znát před... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Star Wars: Planety, místa a bitvy
CPRESS (2016)
Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa z... (více o titulu)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Star Wars: Od tečky k tečce
Computer Press (2016)
Vítejte na vesmírné misi! Vaším cílem je proměnit stránky této knihy na ilustrace z kultovního světa Star Wars®. Spojováním teček vytvoříte ilustrace svých známých postav, droidů, strojů nebo dokonce celých výjevů. A to je výzva... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Pohádky na dobrou noc 2
Walt Disney  ·  Egmont ČR (2014)
Vydejte se s námi do světa disneyovských pohádek! V této knize najdete hned čtyři, které si můžete přečíst před spaním. Setkáte se v nich s dobráckým raubířem Ralfem, princeznou Locikou a jejím ochráncem Flynnem Rychlíkem,... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Mickey Mouse - Mickey má narozeniny
Egmont ČR (2014)
Myšák Mickey slaví narozeniny! Vzpomenou si na něj kamarádi? Dočká se Mickey narozeninové oslavy? Nebo čeká marně? Řada Začínáme číst je určená nejmenším dětem... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
Anna a Elsa - Žhavé dobrodružství
Egmont ČR (2016)
Olaf má pro Elsu báječnou novinku! Doslechl se, že v Letním království žije královna, která má podobnou moc jako ona. Ovšem místo ledu a sněhu dokáže ovládat horko a oheň. Letní zemi hrozí, že zůstane uvězněná ve věčném létě! (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dníKniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička