Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežKnížky pro nejmenší, Walt DisneyWalt DisneyUnisex

Momentálně se v této nabídce nachází 183 titulů

1.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Chtěli byste zažít vzrušující dobrodružství za svitu polární záře? Vezměte si pastelky a vydejte se na cestu s královnou Elsou, princeznou Annou a jejich kamarády! Seznamte se s přátelskými obyvateli Trollího údolí, zažijte vzrušující i zábavné... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Don Rosa  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Komiksová série Zlatá klasika představuje výběr nejlepších příběhů z Kačerova od nejslavnějších disneyovských autorů, s jejichž přispěním vznikl unikátní svět, který dodnes dokáže bavit komiksové fanoušky po celém světě. Don Rosa je jedním z nejznámějších (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Chceli by ste zažiť dobrodružstvo pri svite polárnej žiary? Vezmite si farbičky a spolu s kráľovnou Elsou, princeznou Annou a ich priateľmi sa vydajte na cestu. Prečítajte si pútavý príbeh o tajuplnej Kryštálovej slávnosti a zoznámte sa s kamarátskymi... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
4.
Egmont ČR (2014)
Vydejte se s námi do světa Disneyovských pohádek! V této knize najdete hned čtyři, které si můžete přečíst před spaním. S Mickeym se vydáte na Donaldovu farmu, navštívíte butik myšky Minnie, setkáte se s doktorkou Daisy a pomůžete Minnie a jejím... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Jennifer Donnelly  ·  Egmont ČR (2017)
NA SKLADĚ
Zakleta v knize, originální příspěvek k novému hranému filmu studia Walt Disney Kráska a zvíře, vypráví příběh osamělé milovnice knih Belle. Ta najde v knihovně svého věznitele zvířete očarovanou knihu, která ji zanese do zcela nového světa. Zde se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Egmont ČR (2016)
Přečtěte si veselé říkanky o tom, jak si Mickey, Donald a Daisy hrají v Mickeyho klubíku. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Egmont ČR (2015)
Vydejte se s námi na magický výlet za pohádkami ze světa Disney Junior. Budeme vám vyprávět o tom, jak princezna Sofie hledala ztracený Amulet Avaloru a jak si vedla při zkoušce princezen, co dělala Doktorka Plyšáková, aby vyléčila Méďu svého brášky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Egmont ČR (2017)
NA SKLADĚ (1)
Nejkrásnější příběh podle stejnojmenného velkofilmu společnosti Disney s Emmou Watson v hlavní roli! Krásná, chytrá a nezávislá dívka jménem Belle se řízením osudu stane zajatkyní hrozivého zvířete. Záhy však zjistí, že na tajuplném hradě není nic, jak... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Egmont ČR (2017)
NA SKLADĚ (1)
Román podle stejnojmenného velkofilmu společnosti Disney s Emmou Watson v hlavní roli! Příběh starý jako čas sám… Belle chce od života víc, než jí může malé venkovské městečko Villeneuve nabídnout. Svými neobvyklými názory, zarputilou nezávislostí a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Egmont ČR (2016)
Na Korálovém útesu mezi chapadly sasanky žijí malé oranžové rybky s černo-bílými proužky. Jsou to klauni očkatí – táta Marlin a synek jménem Nemo. Nemo má od narození zakrnělou jednu ploutvičku. Proto je Marlin přehnaně úzkostliv (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
CPRESS (2017)
Gru a Lucy sú špiónsky tím pracujúci pre AZL. Ich život je šťastný…, až kým sa neobjaví na scéne nový zloduch Balthazar Bratt. Je na Gruovi a Lucy, aby zabránili Balthazarovi Brattovi ukradnúť najväčší diamant na svete, ktorý... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 28.7.2017
12.
Egmont ČR (2016)
Poznej hrdiny nejnovějšího seriálu Lví hlídka televizní stanice Disney Channel! Slož si s nimi puzzle a užij si při tom spoustu zábavy. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Egmont ČR (2016)
Každý den, co je svět světem, vychází nad africkou savanou horké, žhavé slunce. Jednoho rána ozáří jeho první paprsky nevšední podívanou: přes rozlehlé pláně Lvího království se táhne nekonečný průvod zvířat. Sloni, antilopy, žirafy, zebry, gepardi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Egmont ČR (2016)
NA SKLADĚ
Zootropolis je moderní velkoměsto jako žádné jiné. Je to místo, kde vedle sebe žijí a pracují všechny druhy zvířat, od obřího slona až po maličkého rejska. Ale když do města přijede horlivá mladá policistka Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Egmont ČR (2016)
Jsou tu nové příhody malé uličnice a jejího kamaráda, dobráckého medvěda. V této knížce si přečtete, jakou svízel medvěd prožíval, když ho trápily dvě holčičky místo jedné, jak se Máša pletla medvědovi s tygrem do šachové partie a o tom, co... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Egmont ČR (2015)
Album vzpomínek pro nejmenší a jejich rodiče Když se narodí miminko, je každý den něčím neobyčejný. Miminko roste, poznává svět a neustále se kolem něj děje něco nového, co stojí za zvěčnění. (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Jiří Models (2016)
Vymaľovanka obsahuje 24 perokresieb na vyfarbenie a viac než 20 farebných samolepiek. Ideálna kombinácia vymaľovaniek, zábavných aktivít a samolepiek pre každé dieťa. (více o knize)
Naše cena: 82 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Egmont SK (2016)
NA SKLADĚ (1)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Egmont SK (2016)
NA SKLADĚ
V starodávnom svete Oceánia sa dievča menom Vaiana vydáva na more, aby našla bájny ostrov. Počas svojej neuveriteľnej cesty sa stretne s legendárnym polobohom Mauim, s ktorým precestujú nebezpečný... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Egmont ČR (2017)
Vstupte do světa Mickeyho a jeho přátel a připojte se k nim při jejich dalších dobrodružstvích! Prostřednictvím příběhů o jeho kamarádech se naučíte čísla, barvy, tvary a protiklady - a ještě se skvěle pobavíte! (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička