popis
Kluci

Knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney Walt Disney Kluci

V podkategorii Kluci se nachází 168 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Star Wars: Velká encyklopedie postav
Simon Beecroft, Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
SKLADEM  
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (více o titulu)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 2 dní
2.
Auta: Čti a hraj si
Egmont ČR (2016)
Burák vyráží do Paříže na pomoc špionážní agentuře s tajným úkolem. Ke knize je jako dárek zdarma praktický kapsář do auta i na doma. (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Star Wars: Planety, místa a bitvy
CPRESS (2016)
(1)
Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa z... (více o titulu)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
4.
Star Wars: Od tečky k tečce
Computer Press (2016)
Vítejte na vesmírné misi! Vaším cílem je proměnit stránky této knihy na ilustrace z kultovního světa Star Wars®. Spojováním teček vytvoříte ilustrace svých známých postav, droidů, strojů nebo dokonce celých výjevů. A to je výzva... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
5.
Star Wars: Rogue One
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Star Wars: Nový úsvit
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Román z období počátků povstalecké Aliance. Od té doby, co byli Jediové odsouzeni k smrti a museli uprchnout z Coruscantu, se Kanan Jarrus místo o službu Síle staral spíše o to, aby přežil. Osaměle putuje galaxií, střídá... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Auta: Z pohádky do pohádky
Egmont ČR (2015)
Vydejte se s naší edicí krásně ilustrovaných knížek do kouzelné země, kde dobro vždycky vítězí nad zlem. Setkáte se v ní se známými postavami z animovaných filmů a televizních seriálů, které vám rády budou vyprávět své poutavé příběhy. (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Tomáš a jeho přátelé: Knížka na celý rok 2016
Egmont ČR (2015)
Užitečné mašinky z ostrova Sodor za vámi přijíždějí s další várkou svých příběhů a zábavných her a úkolů. Můžete si v ní přečíst o Regovi, Marion, Emily a Timothym a pak se společně s jejich kamarády pustit do řešení kvízů, které si pro vás připravili... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex
Computer Press (2016)
Rytířský kodex je základním kamenem celého světa LEGO® NEXO KNIGHTS™. Je v něm sepsané vše, co správný rytíř potřebuje vědět. Dočteš se v něm o povinnostech a právech rytíře, o vyučování na Rytířské akademii a o skvělých nových vychytávkách digitální... (více o titulu)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
10.
LEGO Star Wars: Síla Sithů
Computer Press (2016)
Převzít kontrolu nad celou galaxií není zrovna lehký úkol. A to ani pro super silné stoupence temné strany Síly. Seznam se s těmi nejděsivějšími sithskými lordy, vyřeš vzrušující úkoly a přečti si akcí nabité komiksy a napínavý (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
11.
Star Wars: Dědic rytířů Jedi
Kevin Hearne  ·  Egmont ČR (2017)
Vzrušující nové dobrodružství, které se odehrává mezi epizodami Nová naděje a Impérium vrací úder. Zničení Hvězdy smrti učinilo z Luka Skywalkera nejen hrdinu, ale také cennou posilu povstalců v boji proti Impériu. Ačkoli ke zvládání Síly má ještě... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Letadla: Kamarádi na křídlech
Egmont ČR (2014)
Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře. Přečti si pohádku a poskládej si obrázky Práška a dalších veselých kamarádů z filmu Letadla!... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Letadla: Zábava s hodinami!
Walt Disney  ·  Egmont ČR (2014)
Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře. Přečti si pohádku a poskládej si obrázky Práška a dalších veselých kamarádů z filmu Letadla!... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Auta: Auta a agenti
Egmont ČR (2014)
Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře. Přečti si pohádku a poskládej si obrázky Buráka a dalších veselých kamarádů z filmu Auta 2!... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Auta: Burákovy báchorky
Egmont ČR (2014)
Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře. Přečti si pohádku a poskládej si Bleska, Buráka a jejich kamarády!.. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Letadla: Změř se s Letadly
Egmont ČR (2013)
Přečtěte si se svými nejmilejšími toto krásné leporelo o hrdinech filmu Letadla! Zdruhé strany leporela je metr, kterým můžete vyzdobit dětský pokojíček... (více o titulu)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dní
17.
Letadla: Velká kniha zábavy
Egmont ČR (2015)
Ahoj, kamarádi! Prášek Skočdopole je malé práškovací letadlo, které má však velký sen: zúčastnit se závodu letem světem. Přečtěte si Práškův příběh, vybarvěte spoustu obrázku Práška i jeho přátel a vyřešte hádanky, které pro vás Prášek... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Auta 2: Připravit ke startu!
Egmont ČR (2015)
Stateční závoďáci z vašeho oblíbeného příběhu Auta 2 vám vysvětlí, co se děje na ciferníku hodin. Uvidíte, kolik toho můžete stihnout za hodinu, půl hodiny, pět minut, nebo dokonce za jedinou minutu! Naučíte se měřit čas a využít každý okamžik! (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
Star Wars: Ať tě provází Síla!
CPRESS (2015)
Vítej v úžasném světě Star Wars! Vydej se do boje za svobodu spolu s rytíři Jedi a pomoz zachránit galaxii před zákeřnými Sithy. Budeš řešit úkoly, vybarvovat fantastické obrázky a přiložené samolepky můžeš využívat na stránkách knížky nebo jakýmkoliv jin (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Star Wars: Povstalci - Přidej se k povstání!
CPRESS (2015)
Povstalci se vrhají do boje, aby setřásli jho temného Impéria a obnovili v galaxii demokracii. Přispěje mladý rebel Ezra a jeho přátelé k vítězství? Podaří se mu pokořit moc temných Sithů? I ty můžeš Povstalcům pomoci prováděním... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dníKvětiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička