Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežKnížky pro nejmenší, Walt DisneyWalt DisneyKluci

Momentálně se v této nabídce nachází 200 titulů

1.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Připojte se k legendárnímu závoďákovi Blesku McQueenovi při jeho dalším dobrodružství! Seznamte se se všemi důležitými postavami, které vystupují v novém filmu Auta 3, a přečtěte si o závodnících nové generace! Naučte se tréninkové triky a poznejte... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.6.2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
2.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Tomáš, koľko je hodín? Chcete prežiť rušný deň na ostrove Sodor spolu s Tomášom a jeho kamarátmi? Môžete pritom pohybovať ručičkami Tomášových hodín. Tik-tak! Je najvyšší čas vyraziť! (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Pripojte sa k legendárnemu Bleskovi McQueenovi pri jeho ďalšom dobrodružstve! Zoznámte sa so všetkými dôležitými postavami, ktoré vystupujú v novom filme Autá 3. Prečítajte si o pretekároch novej generácie! Naučte sa tréningové triky a spoznajte... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
4.
Egmont ČR (2017)
Henry coby mladý lodník v britském námořnictvu zasvětil svůj život moři a chce poznat všechny jeho poklady a legendy. Doufá, že jednoho dne nalezne Poseidonův trojzubec, magický předmět, který údajně dává svému nositeli moc ovládat všechny... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Egmont ČR (2012)
V souboru pěti příběhů zažívají Tomáš a jeho přátelé nová dobrodružství. Nechybí v nich tentokrát ani jejich noví kamarádi ze záchranářského týmu Flynn a Belle. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Egmont ČR (2017)
Legendární závoďák Blesk McQueen jednoho dne zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo dráhu, kterou nade vše miluje. Zpět do hry mu může pomoct mladá automechanička Cruz Ramirezová. Blesk také nesmí zapomínat na... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Simon Beecroft a Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 3 dnů
9.
Egmont ČR (2017)
Rychlost, soustředění, odhodlání, píle a smysl pro sportovní chování - to je tajemství úspěchu Bleska McQueena. Krále závodních okruhů však čeká nová výzva - změří si síly s úchvatnými auty nové generace. Poprvé v životě se bude legendární šampion sám... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Egmont ČR (2014)
Užitečné mašinky z ostrova Sodor za vámi přijíždějí s nákladem zábavných úkolů, her, omalovánek a příběhů, které vás budou provázet po celý rok. Setkáte se v nich nejen se svými oblíbenými hrdiny, ale také se seznámíte s... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Egmont SK (2017)
Počítajte spolu s Tomášom 1,2,3 a viac! Vďaka obrázkom s odklápacími okienkami sa budete mať na čo pozerať a navyše sa s touto knihou naučíte aj počítať. (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
CPRESS (2016)
(1)
Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa z... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Egmont SK (2012)
Prečítajte si so svojimi najmilšími zábavný príbeh na motívy populárneho animovaného filmu Autá! Chladičové kúpele sužujú nájazdy neposlušných traktorov. Nikto ich nevie zastaviť, dokonca ani... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Egmont SK (2016)
Pohodlne sa usaď a nechaj sa vtiahnuť do dobrodružstiev, ktoré zažil tvoj obľúbený hrdina Mater! Môže sa v nich prihodiť čokoľvek, pretože fantázii sa tu nekladú medze. Smelo sa s Materom vydaj do vesmíru, do toreadorskej arény alebo založ novú kapelu! (více o knize)
Naše cena: 204 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Egmont ČR (2016)
Chcete zažít vzrušující akční zábavu plnou pálících se pneumatik a skřípění kol? Připojte se k oblíbeným postavičkám z filmu Auta, chopte se tužek a vyrazte na závodní okruh jako Blesk McQueen! S naším příběhem okusíte... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Walt Disney  ·  Egmont ČR (2014)
V hypermoderním velkoměstě budoucnosti San Fransokiu žije Hiro Hamada, čtrnáctiletý kluk, který má ze všeho nejradši robotí zápasy. Pak se však jeho život navždy změní a on musí dát dohromady Velkou šestku, tým bojovníků proti zlo (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Egmont ČR (2014)
Přečti si o Práškových dobrodružstvích, která prožil na závodě Letem světem, vybarvi známé postavičky a nalep jejich samolepky na správná místa! (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Slovart CZ (2016)
Po je zpátky a připraven postavit se novému protivníkovi! Před dávnými lety byl Kai vykázán do říše duchů - ale teď je zpět! Dokáožu ho Po a Pět postrachů porazit, nebo se stane všemocným mistem čchi? (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Computer Press (2016)
Vítej ve fascinujícím světě LEGO® Star Wars™! Tahle suprová knížka aktivit je plná obrázků, které si můžeš vybarvit, úkolů, které můžeš plnit, a obsahuje také 500 samolepek na více použití. Užij si řešení... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Egmont SK (2015)
Knižka s hodinami, v ktorej vám statoční pretekári z vášho obľúbeného príbehu Autá 2 vysvetlia, čo sa deje na ciferníku hodín. Uvidíte, koľko toho môžete stihnúť za hodinu, za polhodinu, päť minút alebo dokonca za jedinú minútu! (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička