popis
Dívky

Knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney Walt Disney Dívky

V podkategorii Dívky se nachází 344 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Ledové království: Omalovánka
Jiří Models (2015)
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dní
2.
Princezna - omalovánka
Jiří Models (2015)
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dní
3.
Minnie: Knížka do ruky
Egmont ČR (2015)
Minnie pořádá ve svém butiku výstavu a pozvala na ni všechny kamarády. Tato knížka se spoustou vysovacích a odklápěcích okének tě určitě pobaví. A díky pevnému oušku si ji můžeš vzít s sebou, kamkoliv budeš chtít! (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
My Little Pony: Vybarvuj, čti si, nalepuj
Egmont ČR (2017)
Zažijte další dobrodružství s veselými poníky a jejich novými známými, malými a křehkými tvorečky - vánečky. Aby se dostali přes Ponyville domů, musí se o ně kamarádky v čele s Fluttershy postarat. Pomůžete jim i vy? Vybarvěte... (více o titulu)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Soy Luna: Rady a tipy pro aktivní holky
Egmont ČR (2016)
Otevírá se před tebou úplně nový svět! Seznam se s Lunou a jejími kamarády. Poznej fascinující svět bruslařů na čtyřech kolečkách! Dozvíš se vše potřebené o tomhle zajímavém sportu Třeba jaké si vybrat brusle a chrániče, co všechno musíš znát před... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Ledové království: Z pohádky do pohádky
Egmont ČR (2015)
Vydejte se s naší edicí krásně ilustrovaných knížek do kouzelné země, kde dobro vždycky vítězí nad zlem. Setkáte se v ní se známými postavami z animovaných filmů a televizních seriálů, které vám rády budou vyprávět své poutavé příběhy. (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Ledové království: Kreativní blok se samolepkami
Jiří Models (2016)
Kreativní blok formátu A4, 24 listů k vymalování + 1 strana plná skvělých barevných samolepek. Perforace jednotlivých listů a tvarovaný výsek udělá z tohoto výrobku hezký dárek nejen na cesty. Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
LEGO Friends: Ahoj, městečko Heartlake!
Computer Press (2017)
Městečko Heartlake skrývá spoustu míst, kde se Andrea, Mia, Ema, Stephanie a Olivia mohou věnovat svým koníčkům, hrát si s mazlíčky a trávit společně čas. Přečti si o tom, co holky baví, mrkni na roztomilý komiks, vyřeš úkoly a... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Ledové království: Omalovánka
Jiří Models (2017)
K vybarvení dětem stačí pouze štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásně barevné ilustrace! (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) obvykle posíláme do 8 dní
10.
Doktorka Plyšáková: Brontyho zoubky
Egmont ČR (2014)
Bronty si chce hrát s kamarády. Všichni ale před ním utíkají a zacpávají si nos! Pomůže mu Doktorka Plyšáková?... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Doktorka Plyšáková: Melinda se učí plavat
Egmont ČR (2015)
Horké a slunečné letní dny je nejlepší trávit s kamarády u vody! Doktorka Plyšáková už uzdravila spoustu hraček, ale bude umět pomoci mořské víle Melindě, která neumí plavat?... (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Nejmilejší pohádky o princeznách
Egmont ČR (2016)
Pohodlně se usaď a nech své oblíbené postavičky, aby tě vtáhly do kouzelného světa, kde je možné všechno a kde i ty nejpodivuhodnější příběhy mají dobrý konec. Čeká tě osm pohádek o Růžence, Sněhurce, Locice, Ariel... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Doktorka Plyšáková: Můj zápisník
Egmont ČR (2016)
Pojď si číst o Doky, nejmilejší doktorce hraček! V novém příběhu se dozvíš, jak to dopadlo s porouchanou havajskou tanečnicí. Pak ti Doky představí své pacienty, rodinu, ukáže ti, co skrývá v doktorském kufříku, nechá tě nahlédnout do... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Ledové království: BOX
Egmont ČR (2016)
SKLADEM  
Přinášíme výběr těch nejlepších příběhů z Ledového království! V pohádkových románech Vzpomínky a kouzla, Slava naší královně, Žhavé dobrodružství, Podivuhodný ledostroj si přečtěte o nových zážitcích a dobrodružstvích svých oblíbených hrdinů... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Ledové království: Srdce z ledu
Elizabeth Rudnick  ·  Egmont ČR (2016)
Anna je princezna z Arendelle. Léta ji drželi stranou okolního světa a teď nesmírně touží nechat osamělou minulost za sebou. Hans je princ z Jižních ostrovů. Je v pořadí třináctým dědicem královského trůnu a zoufale se snaží... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Ledové království: Razítkovánky
Jiří Models (2016)
Kombinace oblíbených dětských aktivit razítkování, sudoku a vymalovávání. Titul obsahuje 40 stran, 3 pěnová snadno uchopitelná razítka a barevnou podušku... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Víly Nevíly: V lesích za roklinkou
Kiki Thorpe, Jana Christy  ·  CPRESS (2016)
Linda nebyla v lesích Země Nezemě ještě nikdy sama. Nejdříve se jí zdá, že zaslechla rozhovor králíka s liškou. Potom narazí na podzemní úkryt. Jsou naše čtyři kamarádky opravdu jediné děti v Zemi Nezemi? (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Víly Nevíly: Špetka kouzla
Kiki Thorpe, Jana Christy  ·  CPRESS (2017)
Ve čtvrti se chystá velká letní slavnost s pekařským bazarem. Když Mie přijdou na pomoc víly, změní se původní pekařské plány v nápad vyrobit drobounké vílí dortíky. Víle pekařce Dulcii se návštěva u dívek líbí, ale dělá si starosti o své kamarádky v... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Ledové království: 2 nové příběhy
Egmont ČR (2017)
Buldin nejoblíbenější krystal bledne a Kristoff slíbí, že najde způsob, jak ho znovu rozzářit. S kamarády vyrazí do hor najít místo, kde se obloha zbarvená polární září dotýká země. Rozsvítí krystal včas? Blíží se velké... (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Violetta: Kniha módy
Egmont ČR (2014)
Užijte si módu s hlavními postavami s Violettou! Staňte se opravdovou stylistkou a oblékněte postavy svého oblíbeného seriálu. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dníKnihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička