Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežKnížky pro nejmenší, Walt DisneyWalt Disney

Momentálně se v této nabídce nachází 1105 titulů

1.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Připojte se k legendárnímu závoďákovi Blesku McQueenovi při jeho dalším dobrodružství! Seznamte se se všemi důležitými postavami, které vystupují v novém filmu Auta 3, a přečtěte si o závodnících nové generace! Naučte se tréninkové triky a poznejte... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
2.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Chtěli byste zažít vzrušující dobrodružství za svitu polární záře? Vezměte si pastelky a vydejte se na cestu s královnou Elsou, princeznou Annou a jejich kamarády! Seznamte se s přátelskými obyvateli Trollího údolí, zažijte vzrušující i zábavné... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
3.
Kiki Thorpe  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Gábi věří na víly víc než... (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
4.
Don Rosa  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Komiksová série Zlatá klasika představuje výběr nejlepších příběhů z Kačerova od nejslavnějších disneyovských autorů, s jejichž přispěním vznikl unikátní svět, který dodnes dokáže bavit komiksové fanoušky po celém světě. Don Rosa je jedním z nejznámějších (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
5.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Chceli by ste zažiť dobrodružstvo pri svite polárnej žiary? Vezmite si farbičky a spolu s kráľovnou Elsou, princeznou Annou a ich priateľmi sa vydajte na cestu. Prečítajte si pútavý príbeh o tajuplnej Kryštálovej slávnosti a zoznámte sa s kamarátskymi... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Pripojte sa k legendárnemu Bleskovi McQueenovi pri jeho ďalšom dobrodružstve! Zoznámte sa so všetkými dôležitými postavami, ktoré vystupujú v novom filme Autá 3. Prečítajte si o pretekároch novej generácie! Naučte sa tréningové triky a spoznajte... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Egmont ČR (2017)
Henry coby mladý lodník v britském námořnictvu zasvětil svůj život moři a chce poznat všechny jeho poklady a legendy. Doufá, že jednoho dne nalezne Poseidonův trojzubec, magický předmět, který údajně dává svému nositeli moc ovládat všechny... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
8.
Elizabeth Rudnick  ·  Disney (2017)
(1)
Belle has dreamt of adventures like the ones she reads in her books, of traveling the world outside her small town. But when Belle's father is taken prisoner by a beast in an enchanted castle, her path is forever changed.... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 12%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Walt Disney  ·  Egmont ČR (2014)
Vydejte se s námi do světa disneyovských pohádek! V této knize najdete hned čtyři, které si můžete přečíst před spaním. Setkáte se v nich s dobráckým raubířem Ralfem, princeznou Locikou a jejím ochráncem Flynnem Rychlíkem,... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Egmont ČR (2015)
Horké a slunečné letní dny je nejlepší trávit s kamarády u vody! Doktorka Plyšáková už uzdravila spoustu hraček, ale bude umět pomoci mořské víle Melindě, která neumí plavat?... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Egmont ČR (2014)
Vydejte se s námi do světa Disneyovských pohádek! V této knize najdete hned čtyři, které si můžete přečíst před spaním. S Mickeym se vydáte na Donaldovu farmu, navštívíte butik myšky Minnie, setkáte se s doktorkou Daisy a pomůžete Minnie a jejím... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Egmont ČR (2015)
NA SKLADĚ
Přečtěte si společně, jak Anna s Elsou prožily společnou noc, jak Kristoff pátral po ledové příšeře, jak Olaf oslavoval narozeniny a mnoho dalších zábavných příběhů. Každá z kapitol v této knize zabere zhruba pět minut hlasitého čtení... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Egmont ČR (2016)
Napínavý příběh, spousta zajímavostí, úžasné ilustrace a obrovský oboustranný plakát – tohle je ta pravá knížka pro každou fanynku filmu Barbie tajná agentka. Nech se vtáhnout vzrušujícím dějem a vydej se na cestu plnou neuvěřitelných dobrodružství... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Jennifer Donnelly  ·  Egmont ČR (2017)
NA SKLADĚ
Zakleta v knize, originální příspěvek k novému hranému filmu studia Walt Disney Kráska a zvíře, vypráví příběh osamělé milovnice knih Belle. Ta najde v knihovně svého věznitele zvířete očarovanou knihu, která ji zanese do zcela nového světa. Zde se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Jiří Models (2015)
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Jiří Models (2015)
NA SKLADĚ
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Egmont ČR (2016)
Přečtěte si veselé říkanky o tom, jak si Mickey, Donald a Daisy hrají v Mickeyho klubíku. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Pablo Hidalgo  ·  CPRESS (2017)
Star Wars: Rogue One – Velký obrazový průvodce představuje detailním způsobem dychtivě očekávaný nejnovější film z galaxie Star Wars. Obsahuje podrobné profily jednotlivých postav, komentované průřezy vozidel i jednotlivých prostředí, ve kterých se... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Egmont ČR (2012)
V souboru pěti příběhů zažívají Tomáš a jeho přátelé nová dobrodružství. Nechybí v nich tentokrát ani jejich noví kamarádi ze záchranářského týmu Flynn a Belle. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Egmont ČR (2016)
Zábavná kniha z Ledového království se samolepkami a vybarvováním. Veselý příběh o tom, co nového přinesly Anně a Else přípravy na první královský ples. Vybarvi si oblíbené hrdiny a nelepuj samolepky do obrázků. (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 56

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička