Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežKnížky pro nejmenší, Walt DisneyOmalovánky

Momentálně se v této nabídce nachází 706 titulů

1.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Zažijte zábavu při vybarvování s Mášou, medvědem a jejich legračními kamarády z lesa. Použijte svoje oblíbené voskovky nebo pastelky a všechny úžasné obrázky oživte veselými barvami! (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Cestování má určitě každý rád! Ať už se chystáte na prázdniny, ven, anebo na návštěvu kamarádů, můžete si knížku vzít s sebou do ruky! (více o knize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
3.
Egmont ČR (2017)
NOVINKA
Zábavné omalovánky se zvířátky z Littlest Pet Shop. Pusťe se do úžasné zábavy s Blythe a jejími zvířecími kamarády. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
4.
Matys (2017)
NOVINKA
Naučiť sa kresliť a písať nie je pre malé deti vôbec jednoduché. K tejto knižke však patrí aj zotierateľná fixka, vďaka ktorej deti môžu donekonečna trénovať na zábavných predlohách. Stačí jeden ťah handričkou a začína sa nanovo... (více o knize)
Naše cena: 117 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Zábavné maľovanky so zvieratkami z Litllest Pet Shop. Pustite sa do úžasnej zábavy s Blythe a jej zvieracími kamarátmi. (více o knize)
Naše cena: 98 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Zabavte sa pri maľovaní s Mášou a jej chlpatým kamarátom Miškom. Pripravte si pastelky alebo fixky a vyfarbite obrázky veselými farbami. (více o knize)
Naše cena: 74 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Nakladatelství Fragment (2017)
Originální omalovánky od velkých umělců pro malé umělce! S touhle Čmárací knihou, ve které je dovolené úplně všechno, zažijí vaše děti spoustu zábavy. Nechte je tvořit, vymýšlet si, dokončovat obrázky, vytvářet příběhy. Nechte je zkrátka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
(1)
Ponořte se do podivuhodného světa Skleněné trůnu autorky Sarah J. Maasové. Calaena na střechách Zlomuvalu, Chaol v královských zahradách, Manon na hřbetě svého wyverna a mnoho... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Jiří Models (2014)
Omalovánka A4 o rozsahu 16 stran. Obsahuje 16 černobílých perokreseb určených k vybarvení... (více o knize)
Naše cena: 38 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Jiří Models (2017)
NA SKLADĚ
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 9 černobílých obrázků k vybarvení a 9 barevných předloh. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku a kreativitu. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými kamarády!... (více o knize)
Naše cena: 25 Kč posíláme ihned
11.
HarperCollins Publishers (2016)
NA SKLADĚ
Autorizovaná doprovodná kniha k filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Vybarvěte si svoji cestu za dobrodružstvím s Mlokem Scamanderem, který přijíždí do New Yorku v roce 1926 s otlučeným koženým kufříkem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Egmont ČR (2015)
Prožij znovu dvě dobrodružství neposedné Máši a jejího kamaráda medvěda a zapoj se do nich! Vybarvuj obrázky a nalepuj k nim samolepky. Se svými oblíbenými hrdiny si tak užiješ spoustu zábavy! (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Camille de Montmorillon  ·  Edika (2015)
V této knize se skrývá přes 30 živočichů ze všech koutů naší planety. Abyste je našli, stačí vzít do rukou různobarevné pastelky či fixy a řídit se instrukcemi. Každý obrázek je rozdělen do několika políček s označeným číslem. Číslo označuje... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Jiří Models (2015)
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Jiří Models (2015)
NA SKLADĚ
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme ihned
16.
Millennium Films (2014)
Základní barvy a tvary by měl znát každý předškolák. Procvičujte jejich poznávání s tímto sešitem plným zábavných úkolů a omalovánek. (více o knize)
Naše cena: 28 Kč  (tedy ušetříte 59%) posíláme do 7 dnů
17.
Aneta Žabková  ·  Axióma (2015)
256 stran vybarvování a úkolů. Malování, vystřihování, písmena, čísla, loutky, hry, básničky, hádanky... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Egmont ČR (2014)
Moje první vybarvování. Stačí vzít jen štětec a vodu a obrázky autíček a dalších dopravních prostředků ožijí jako mávnutím kouzelného proutku veselými barvami. (více o knize)
Naše cena: 37 Kč  (tedy ušetříte 63%) posíláme do 7 dnů
19.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2016)
Domácí skřítci a mořští lidé, Cornwallští rarachové a draci – kouzelnický svět je zalidněn přepestrou směsicí kouzelných bytostí a neobyčejných stvoření. Naše omalovánky, plné propracovaných ilustrací na motivy filmů o Harrym Potterovi, představují... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Egmont ČR (2016)
Zábavná kniha z Ledového království se samolepkami a vybarvováním. Veselý příběh o tom, co nového přinesly Anně a Else přípravy na první královský ples. Vybarvi si oblíbené hrdiny a nelepuj samolepky do obrázků. (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 36

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička