popis
Leporela

Knihy Děti a mládež Knížky pro nejmenší, Walt Disney Leporela

V podkategorii Leporela se nachází 2289 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Lev a jeho kamarádi
Michal Černík, Rudolf Lukeš  ·  Albatros (2016)
Jedinečné prostorové leporelo Rudolfa Lukeše dětem pomocí krátkých vtipných básniček představí 4 zvířátka, jak domácí, tak exotická. Díky prostorovým ilustracím vám zvířátka ožijí přímo před očima! (více o titulu)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dní
2.
Moje knihovnička: Zvířata
Knižní klub (2014)
Dárková krabička pro nejmenší obsahuje 6 malých leporel s obrázky zvířat. Pevné, odolné knížečky s jasnými, zřetelnými fotografiemi poskytnou spoustu zábavy a pomůžou dětem zlepšovat koordinaci ruky a oka a rozšiřovat slovní zásobu... (více o titulu)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dní
3.
Říkadla pro nejmenší
Helena Zmatlíková  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Naučte své děti nejznámější lidová říkadla. Oblíbené ilustrace Heleny Zmatlíkové budou tím nejmilejším pomocníkem. (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
4.
Noční obloha od jara do zimy
Tomáš Gráf  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Není nic krásnějšího než zvednout oči k noční obloze a prohlížet si hvězdy. Ne každý však ví, že v průběhu roku se souhvězdí a planety, které jsou na nebi vidět, mění. Díky poloze Česka na zeměkouli můžeme totiž pozorovat... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
5.
4x Krtek (komplet v krabičce)
Zdeněk Miler  ·  Knižní klub (2012)
Sada čtyř leporel s příběhy Krtečka a jeho kamarádů je ideálním vánočním dárkem pro nejmenší děti. Každé výukové a poznávací leporelo se skládá ze čtrnácti barevných ilustrací... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
6.
Polámal se mraveneček
Josef Kožíšek, Ondřej Sekora  ·  Albatros (2015)
Dnes už klasické leporelo vypráví příběh o malém mravenečkovi, který je celý polámaný. Přijde ho léčit mravenčí doktor, ale nakonec mu pomůže přátelské pohlazení jeho... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 7 dní
7.
Zpívání
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř  ·  Nakladatelství Fragment (2009)
Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali to nejlepší ze své tvorby - písničky, které vám, jak říká Zdeněk Svěrák "vlezou do ucha". Máte je tu nejen s texty, notami, s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové, ... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
8.
O veselé mašince
Zdeněk Miler, Jan Čarek  ·  Albatros (2012)
(1)
O oblibě půvabného leporela pro nejmenší svědčí jeho opakované vydávání. Nejmenší děti jsou uchvácené obrázky Zdeňka Milera, ty o kousek větší mají stejně rády i veršované vyprávění klasika české poezie Jana Čarka... (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 7 dní
9.
Deskové hry: Procvičujeme vyjmenovaná slova B, L, M, P, S, V, Z
Chcete si se svými dětmi pohrát? Rádi byste je také něco naučili? Sada deskových her splní obě vaše přání! Prostřednictvím naší knihy můžete s dětmi netradiční a zábavnou formou, která nepochybně vzbudí jejich živý zájem, procvičovat všechna... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
10.
Vařila myška kašičku
Helena Zmatlíková  ·  Albatros (2011)
Leporelo s textem tří lidových říkadel – Vařila myška kašičku, Paci, paci, pacičky a Povídám, povídám pohádku – doprovázených půvabnými obrázky. (více o titulu)
Naše cena: 66 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 7 dní
11.
Malý pejsek
Richard Powell, Peter Curry  ·  CPRESS (2016)
Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zví (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 4%) posíláme do 7 dní
12.
Kočka leze dírou
Albatros (2012)
Malé rozkládací leporelo přináší lidovou písničku „Kočka leze dírou“ a známé verše Tancovala žížala“, které se děti snadno naučí zpaměti. Výrazné rytmické verše doprovázejí líbivé a názorné ilustrace a dítě si bude při jejich prohlížení rozvíjet paměť... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 7 dní
13.
Na dvorku
Svojtka&Co. (2002)
Podívej se pod okénko a najdi toho, kdo se tam schovává. Leporelo pro děti od 1-6 let, které je naučí zábavnou formou poznávat zvířátka, která mohou potkat na dvorku - krávu, slepici, kachnu, koně, psa, kozu, husu, prase, ovci... (více o titulu)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 4 dní
14.
První slova
Antonín Šplíchal  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Otevírací leporelo pro děti, které se učí pojmenovávat věci kolem sebe. Pomáhat dětem budou oblíbené ilustrace Antonína Šplíchala. (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
15.
Pes a jeho kamarádi
Michal Černík, Rudolf Lukeš  ·  Albatros (2016)
Jedinečné prostorové leporelo Rudolfa Lukeše dětem pomocí krátkých vtipných básniček představí 4 zvířátka, jak domácí, tak exotická. Díky prostorovým ilustracím vám zvířátka ožijí přímo před očima! (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
16.
Zvířátka: Kočka
Josef Lada  ·  Albatros (2011)
Malé rozkládací leporelo pro nejmenší: 12 stránek – 12 jednoduchých obrázků zvířat v barevných ilustracích Josefa Lady, s kterými se děti mohou setkat převážně na venkově (kůň, kráva, slepice, husa...), ale také domácí mazlíčci (kočka a pes). (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč posíláme do 7 dní
17.
Obrázková kniha: Zvířata
INFOA (2015)
Hravé knížkové leporelo pro děti s barevnými fotografiemi a otázkami k tématu, které učí děti poznávat zvířáta. Pomocí barevných záložek si snadno najdou stranu, která se jim líbí. O které zvířátko by ses rád staral? Napodob zvuky zvířat... (více o titulu)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
18.
Pohádky o vlkovi
Oldřich Růžička  ·  Albatros (2016)
Kdo by neznal Červenou karkulku, Neposlušná kůzlátka a Tři malá prasátka?! Kdo by neznal zlého mlsného vlka?! Upřímně, není se čemu divit… ! Vždyť tyhle vlčí pohádky si vyprávějí děti z celého světa. Nyní si ale můžou čtení svých oblíbených příběhů... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
19.
Veselá zahrádka
Jiří Suchý, Rudolf Lukeš  ·  Albatros (2013)
Leporelo Veselá zahrádka čekalo na své otištění více než čtyřicet let. Jím si připomínáme výtvarníka Rudolfa Lukeše, jehož tvorba pro děti byla u nás doposud opomíjena... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč posíláme do 7 dní
20.
Spojovačky – Zvířata
Romana Šíchová  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Oblíbené spojovačky děti baví, takže si ani nevšimnou, že procvičují důležité dovednosti: uvolnění ruky, pečlivost, počítání a soustředění. Sešit je výbornou pomůckou pro domácí práci s dětmi. Obrázky si mohou vybarvit a formou jednoduchých otázek... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dníKnihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička