Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 391 titulů

1.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha tvarov nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.9.2017
2.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha čísel nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú kognitívne schopnosti detí, ktoré... (více o knize)
Naše cena: 196 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.9.2017
3.
Chiara Piroddi  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
V knihe Moja prvá kniha farieb nájdete cvičenia a hry pre našich najmenších vychádzajúce z princípu svetoznámej pedagogiky Marie Montessori. Úlohy v tejto knihe rozvíjajú... (více o knize)
Naše cena: 196 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.9.2017
4.
Oldřich Růžička  ·  B4U (2017)
Kniha obsahuje 15 rostlin, které rostou v tvém bezprostředním okolí. Udělej si výlet s rodiči nebo s kamarády, najdi si dle ilustrací bylinku, vylisuj ji a nalep do speciální kapsy. Vznikne tak tvůj první herbář! Navíc se dozvíš spoustu zajímavostí o... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Petra Bartíková  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Bzz bzz! Pestřenka odstartovala nálet na mšice, které škodí rostlinkám. „Do toho!“ fandí mušce slunéčko sedmitečné. Mezitím se v trávě mihla myška s dlouhým čumáčkem. Nebo že by to byl rejsek? No ovšem! Myšce se tolik podobá! Zajdi se za ním a... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
6.
E.VVIA (2016)
Do nášho sortimentu pribudla nová knižka Živá abeceda. Ide o knižku v anglickom jazyku - na každé písmenko anglickej abecedy je uvedená básnička, obsahuje aj samolepky a zvieratká ožívajú podobne ako v predošlých omaľovankách... (více o knize)
Naše cena: 385 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Patricia Mennenová  ·  Albatros (2016)
S edicí Už vím proč? se tentokrát vypravíte s dětmi na stavbu, kde žádný úraz nehrozí. Otevíracími okénky nahlédnete do stěn i základů domů, podíváte se pod ruce zedníkům, topenářům i pokrývačům. Naleznete odpovědi na všetečné dětské otázky a ještě se... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Rebo (2015)
Publikace Zelená knížka pro školáky je určena všem šikovným a zvídavým dětem, které rády řeší nejrůznější hádanky a úkoly, při nichž mohou zapojit své mozkové závity, a zároveň si občas s chutí procvičí kreslířské dovednosti a cit pro barvy... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
9.
Rebo (2015)
Publikace Modrá knížka pro školáky je určena všem šikovným a zvídavým dětem, které rády řeší nejrůznější hádanky a úkoly, při nichž mohou zapojit své mozkové závity, a zároveň si občas s chutí procvičí kreslířské dovednosti a cit pro barvy s pěknou... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Svojtka&Co. (2017)
Milujete YouTube? Máte své oblíbené youtubery, které sledujete pravidelně? Říkáte si, že to co oni, byste zvládli taky? Tak to zkuste! Uvidíte, že i za nejjednodušším videem je velká práce. Díky této knížce konečně přesvědčíte rodiče, že sledování... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Svojtka&Co. (2016)
V této krásné ilustrované knížce se dozvíš spoustu zajímavých informací o jídle. A nejen to, najdeš tu i zábavné hádanky a kvízy... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Nakladatelství Junior (2016)
(1)
Víte, co dělá myšáček ze všeho nejraději? Nic. Opravdu! Nejraději nedělá nic. Má v hlavě jenom samé písničky. Popadne kytaru, vyskočí na pařez a zpívá. Jak to s líným myšákem nakonec dopadlo se dozvíš z téhle knížky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Gunilla Woldová  ·  Albatros (2017)
Ema chodí do školky ráda. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka musí počkat, než si Ema dohraje. Děti mají ve školce strom, na který... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2014)
Publikace obsahuje 1) cvičení pro děti ve věku od 3 do 5 let, která napomohou rozvinout: - rozlišování a pojmenování barev - orientaci v ploše – odlišení figury a pozadí - schopnost rozlišit detaily - vedení očních pohybů zleva doprava... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Petra Bartíková a Aneta Žabková  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Bum! Bác! Ze stromů padají žaludy. Nebo že by to byly šišky? No jasně! Shodila je veverka, skočila ze stromu na strom a schovala se ve větvích. Uličnice! Zajdi se podívat za roztomilou akrobatkou i za jejími kamarády do... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
16.
Svojtka&Co. (2016)
V této krásné ilustrované knížce se dozvíš spoustu zajímavých informací o rostlinách. A nejen to, najdeš tu i zábavné hádanky a kvízy... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Katarína Macurová  ·  Albatros (2017)
Lily by si tak ráda hrála, ale nemá s kým. Jednoho dne dostane ohromný balík. Co v něm asi je? Něco… nebo někdo? Překvapení – Lily ještě nikdy nic takového neviděla. Rozhodla se to pojmenovat Momo. Třeba bude mít konečně kamaráda! (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Cyril Podolský  ·  Práh (2013)
Kniha Čarovná rolnička je hlavním předmětem televizního seriálu. V seriálu čte z knížky tajemná rolnička maminka Viktorie pohádky své malé Viktorce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Peter Nieländer  ·  Albatros (2013)
Jak popeláři pracují? Jak to vypadá uvnitř popelářského vozu? Kam se odpad odváží? Jak odpad vzniká a jaké druhy odpadu známe? Máte doma malého syna a chce být popelářem?... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Edika (2014)
Publikace obsahuje: 1) cvičení pro děti od 5 do 7 let, která se zaměřují mimo jiné na rozvoj: - rozlišování a pojmenování barev - rozlišení figury a pozadí - zrakové analýzy a syntézy - uvědomování si posloupnosti - pravo-levé a prostorové koordinace... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 20

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička