Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 1333 titulů

1.
Jan Pohunek  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Turistický průvodce či hra? Obojí! Výlety za šiframi představují úplně nový koncept průvodce, který propojuje knihu s online herním systémem. Autoři pro vás naplánovali tři výlety s příběhem, ale jejich konkrétní trasu vám... (více o knize)
Naše cena: 425 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Pavla Soletka Krátká  ·  Elmavia (2016)
TOP #57
Úspěšná kniha pro malé i velké ožívá ve své AUDIO podobě. Slova se rozeznějí. Obrázky se rozpohybují. Autorská hudba Vás přenese do barevných světů... S originálním bookletem a chytře zakompon (více o audioknize)
Naše cena: 442 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Tomáš Gális  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Čo robiť na cestách v aute, keď zo zadného sedadla zaznie otázka: Kedy tam už budeme? Táto knižka je príležitosťou pre rodičov a deti, ako sa spolu zabaviť pri čítaní evidenčných čísel vozidiel (EČV) či po starom ešpézetiek... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 27.6.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
4.
Rebo (2014)
NA SKLADĚ
Chcete vědět, jak to bylo doopravdy se třemi malými prasátky? Pak nahlédněte do tajného deníčku toho nejchytřejšího, třetího, v němž nejen zachytilo pravdivý příběh o stavění domečků a o hrozném vlkovi, ale archivuje v něm i řadu... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Svojtka&Co. (2017)
Přridrž si stránky knihy proti světlu nebo je prosviť zespodu baterkou… nahlédneš přímo dovnitř lidského těla! Posviť si na to, jak to v lidském těle funguje. (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Pavla Soletka Krátka  ·  Elmavia (2015)
Třináct pohádkových příběhů vás zavede na různá místa naší překrásné a pestré planety Země. Průvodcem vám bude kouzelný pavouček Vincek, jehož velkým... (více o knize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Patricia Mennenová  ·  Albatros (2016)
S edicí Už vím proč? se tentokrát vypravíte s dětmi na stavbu, kde žádný úraz nehrozí. Otevíracími okénky nahlédnete do stěn i základů domů, podíváte se pod ruce zedníkům, topenářům i pokrývačům. Naleznete odpovědi na všetečné dětské otázky a ještě se... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Jiřina Bednářová  ·  Edika (2012)
Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji časové orientace a prevenci potíží ve čtení, psaní, matematice a obtíží v získávání studijních dovedností plynoucích z nedostatečně rozvinuté časové orientace, vnímání posloupnosti a následnosti dějů... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
9.
Sylva Vespalcová  ·  Šulc - Švarc (2015)
NA SKLADĚ (8)
Děti z mateřské školy kroutí hlavou nad světem dospělých, kteří ztratili smysl pro legraci, a tak běžné situace řeší zcela neadekvátním způsobem. Sylva Vespalcová se svým kolektivem odborníků vypracovala rady, jak se v obtížné situaci povznést... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Computer Press (2016)
Všechny tipy, triky, fakta a rekordy k Pokémon GO na jednom místě. S kompletním seznamem všech Pokémonů získáš perfektní přehled o svých úspěších ve hře, která dokázala zvednout celý svět ze židlí. V první části najdeš rady a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Andrea Erne a Wolfgang Metzger  ·  Albatros (2015)
Jak funguje motor? Kdy vzniklo první auto? A jak se auto vlastně vyrábí? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky, se kterými si rodiče často nevědí rady, se děti dovědí z obrázkové knihy Vše o autech z oblíbené edice Už vím proč?. Auta jsou nedílnou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Andrea Erne  ·  Albatros (2017)
Den za dnem, stránku za stránkou a obrázek za obrázkem poznáváme a objevujeme svět. Tentokrát se děti v naučné řadě pro nejmenší seznámí s vozidly, která mohou potkat na silnici, dovědí se, kdy musí auto k čerpací stanici nebo kdo pomáhá při... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Gunilla Woldová  ·  Albatros (2017)
Ema chodí do školky ráda. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka musí počkat, než si Ema dohraje. Děti mají ve školce strom, na který... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Aksjomat (2014)
Nejlepší přípravou, jak naučit děti psát první písmenka, je kreslení a psaní po stopě. Když děti kreslí, učí se správně držet tužku, kreslí první čáry, oblouky, a tím si rozvíjejí trpělivost a přesnost. Čím šikovnější ručičky si vycvičí, tím snadněji se.. (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Tomislav Senćanski  ·  Edika (2013)
Tato kniha je určena pro všechny, kteří si chtějí ověřit fyzikální a chemické zákony jednoduchými experimenty – ať už ve škole, nebo doma. Najdete v ní pokusy přehledně rozčleněné do... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Svojtka&Co. (2016)
Zveme všechny malé průzkumníky k objevování - otevřete více než 50 okének a prozkoumejte svět zvířat skrz naskrz! Je toho spousta k objevování!... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
 ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Nejznámější české lidovky, které si rády zazpívají děti i dospělí. Notový záznam doprovázejí půvabné ilustrace Edity Plickové. Skákal pes, Kočka leze dírou, Holka modrooká, Pásla ovečky, Já do lesa nepojedu, Jede, jede, poštovský panáček, Běží liška k... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Olga Elmanová  ·  Knižní klub (2016)
Knížka určená starším dětem, mládeži i dospělým zábavnou formou doplňuje celkový rozhled. První oddíl Rčení popisuje význam a původ okřídlených výroků z kulturní historie, např. Achillova pata, A přece se točí!... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Svojtka&Co. (2017)
Od octových raket po stolní katapulty, od mumifikovaných jablek po skákající vejce - tato kniha je plná skvělých pokusu pro budoucí vědce a vědkyně. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Rebo
Knížka s více než 1500 samolepkami koní všeho druhu a v každém prostředí - na ranči, na dostizích či v cirkuse… (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 67

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička