Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 438 titulů

1.
kolektiv autorů/autorek  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Nejúžasnější vydání ze všech!... (více o knize)
Naše cena: 509 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Guido van Genechten  ·  Barrister & Principal (2017)
NOVINKA
Půvabná kreslená knížka známého belgického spisovatele a ilustrátora Guido van Genechtena, která se brzy stala světovým bestsellerem. S textem básníka Hynka Viléma pobaví jemným humorem a navíc naučí vaše dítě chodit na nočníček... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
3.
Jan Saturka  ·  Marwin (2017)
NOVINKA
Rozjeďte se s námi severoamerickou prérií v sedle toho nejdivočejšího mustanga... V knize Prérijní indiáni se ocitnete doslova uprostřed tábora původních obyvatel Severní Ameriky. Poznáte jejich všední život, tradice a kulturu... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
4.
Kateřina Gančarčíková  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Honzík často a rád navštěvuje na vesnici babičku a dědečka, kteří si vždycky najdou čas na zodpovězení jeho všetečných otázek. Tentokrát se Honzík zamýšlí nad tím, co jí, co mu chutná, co méně, a zjišťuje, které... (více o knize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.11.2017
5.
Pavlína Šamalíková  ·  INFOA (2017)
NOVINKA
Kniha plná pútavých farebných obrázkov, ktoré zachytávajú slová z každodenného života. Slová sú usporiadané do tém, v ktorých rodičia prirodzeným spôsobom zoznámia svoje deti s novými slovami. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Pikola (2017)
NOVINKA
S tímto pracovním sešitem si mohou děti vyrobit semafor, postavit závodní dráhu pro svá autíčka nebo si s kamarády zahrát různé hry! V bohatě ilustrované knížce najdou víc než stovku barevných samolepek s obrázky rychlých... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
7.
Milan Teslevič  ·  Marwin (2017)
NOVINKA
Vánoční svátky jsou vždy spojené s očekáváním na něco krásného, mimořádného. Právě takový je lidový Betlém výtvarníka Milana Tesleviče, známého mj. jako ilustrátora Foglarových děl. Stačí pouze otevřít obálku a dýchne... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Tomáš Němeček  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Nejslavnější česká spisovatelka je dnes postrachem lecjakého školáka, kterého nebaví povinná četba. Ale věděli jste, že na Boženu Němcovou nasadila rakouská císařská policie tajné agenty, aby ji hlídali jako nebezpečně bystrou... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 20.10.2017) obvykle posíláme do 18 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
9.
CPRESS (2017)
NOVINKA
Kvízové stolní hry, hospodské kvízové večery i televizní vědomostní soutěže – vše v jedné jediné knize. Patříte k lidem, kteří si rádi poměřují s?ostatními (nebo koneckonců i sami se sebou) vědomosti z nejrůznějších oborů a jsou milovníky chytré zábavy? P (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
10.
Brett Juilly  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA
Chcete natáčet zajímavá videa? Chcete být na YouTube vidět a sbírat subscribery? Tak v tom případě držíte v ruce tu správnou knihu, která vás naučí, jak točit a stříhat kvalitní a zajímavá videa. Slavným youtuberem se může stát kdokoliv, tak proč... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
11.
Hana Vašková a Petra Bartíková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Představ si svět bez řemeslníků, kteří pracují rukama. Kde bychom byli, kdyby nebyli? Chyběla by nám spousta věcí, které každý den používáme a svůj život si bez nich neumíme představit. A co kdyby nám... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
12.
Pavlína Šamalíková  ·  INFOA (2017)
NOVINKA
Kniha plná pútavých farebných obrázkov, ktoré zachytávajú slová z každodenného života. Slová sú usporiadané do tém, v ktorých rodičia prirodzeným spôsobom zoznámia svoje deti s novými slovami. (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Miro Jaroš  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
V tejto knižke budeme spolu s Mirom oslavovať NARODENINY, naučíme sa, ako sa postarať o ŠTENIATKO, a keď Miro zavelí POĎ CVIČIŤ!, dáme všetci ruky nad hlavu. Popritom si spolu zaspievame pesničky... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 24.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
14.
Kateřina Gančarčíková  ·  Edika (2017)
NOVINKA
Kniha pre najmladších čitateľov, ktorá jednoducho a zrozumiteľne odpovie na ich najčastejšie otázky týkajúce sa vody... (více o knize)
Naše cena: 173 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Matys (2017)
NOVINKA
Vedel si, že kožušina medveď bieleho nie je biela? A že najväčší spachtoš z cicavcov je koala? Toto a ešte omnoho viac zaujímavostí ťa čaká v tejto zábavnej knižke... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 5 dnů
16.
Monika Baudišová  ·  Labyrint (2017)
NOVINKA
Ilustrovaná kniha o Japonsku, určená pro děti i pro dospělé. Je to sbírka vzpomínek a kuriozit z pohledu mladé české grafické designérky a studentky japonštiny, která pobývala v místní rodině a kreslila vše, co během svých cest poznala... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
17.
Mapa Slovakia (2017)
NOVINKA
Obsahuje vybrané témy z jednotlivých kontinentov i Vesmíru, doplnené pútavými fotografiami, historickými ilustráciami a mapami, ako napríklad Kilimandžáro – strecha Afriky, Dve delty Dunaja, Generál na Mt. Blancu, Poslovia praveku a ďalšie... (více o knize)
Naše cena: 73 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Další fascinující kniha autorů bestsellerových Map. Po obrázkovém putování kolem světa přichází čas na pozoruhodnou výpravu do nitra země a hlubin oceánů... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
19.
Slovart CZ (2016)
(4)
Připravit, pozor… teď! V nejnovějším vydání Guinness World Records najdete nejsenzačnější rekordy v celém vesmíru a dosud nevídané fotografie. Navíc je tu speciální kosmická rubrika a také exkluzivní rozhovory s astronauty Buzzem Aldrinem a Chrisem Hadfie (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
20.
Hiro Kamigaki  ·  Grada (2017)
Tajemný zloděj pan X je zpět a má další nebezpečný plán! Chce ukrást největší poklad Nového města - zářící bludišťovou kostku z vrcholu Zlaté věže. Vlastník věže povolá do města několik nejlepších detektivů včetně... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 22

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička