Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyKnihy s dárkem

Momentálně se v této nabídce nachází 237 titulů

1.
Svojtka&Co. (2013)
Čti, poznávej svět, sestavuj modely! V této knížce najdeš veselé celostránkové ilustrace a hlavně vyprávění o klukovi Matějovi, který miluje dinosaury, a o dinosaurech, kteří díky jeho představivosti ožívají... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Nakladatelství Fragment (2016)
Staň se detektivem a vyřeš záhady, které tě zavedou do hlubin minulosti! Pátrej po zmizelé aztécké sošce, vystopuj mumii, která ukradla zlatou masku faraóna a zachraň farmáře, kterého pronásleduje obrovský tyranosaurus. Používej... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Nick Arnold  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje se základními principy fungování automobilů. Popisuje mechanické součástky, které uvádějí do chodu převodovku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Rebo (2014)
Knížka s piánkem obsahuje jednoduchý záznam písniček pro nejmenší. Pásla ovečky, Kočka leze dírou, Utíkej Káčo utíkej, Skákal pes, Prší, prší, jen se leje, Běží liška k Táboru, Když jsem husy pásala, Maličká su, Běžela ovečka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Computer Press (2016)
NA SKLADĚ
Když zlý džin Nadakhan, který překroutí každé přání, a jeho družina Pirátů nebes napadnou svět Ninjago, mohou se mu postavit jedině Mistři Spinjitzu! Jak ale mohou chrabří nindžové zachránit svět, když je většina z nich uvězněna v... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Ladybird Books (2015)
Practise your handwriting and first words with Peppa. Add a word to a sentence and match pictures to words. Perfect for young readers who are starting school and developing their writing skills and pencil control. Children can wipe the page ... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
INFOA (2015)
Čti si, vymalovávej a hraj si s autíčky na setrvačník. Sada obsahuje: sešit s omalovánkami a 6 skvělých autíček ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
8.
kolektiv autorů/autorek  ·  Príroda (2013)
Štyri zábavné zošity zo série Hraj sa... s množstvom aktivít a peknými nálepkami, ktoré budú kľúčom ku všetkým hádankám. Deti uplatnia svoju bystrosť... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Slovart Print (2014)
Zábavné leporelo s krásnymi ilustráciami pre najmenšie deti zo série Medvedíkovo. Zoznámte sa s medvedíkom Miškom, spoznajte jeho prácu... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Computer Press (2016)
Holky z party Friends rozhodně vědí, co je to zábava! Postav si s nimi svůj vlastní LEGO® Friends kolotoč, přečti si o nehodě, která se stala Mie, když byla na procházce s pejskem, a pak se připoj k průzkumu zábavního parku. Vyřeš úkoly, které na tebe... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
CPRESS (2015)
V davu lidí v LEGO® City se skrývá zloděj s červeným šátkem. Tvým úkolem je ho najít! Staň se detektivem a na obrázcích plných drobných detailů pátrej po různých lidech a věcech. Odhal i ty nejmenší rozdíly a z dílků LEGO připevněných k obalu si postav... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Egmont ČR (2014)
Prášek Skočdopole, malé práškovací letadlo, měl velký sen - zúčastnit se leteckého závodu Letem světem. Zprvu jen málokdo věřil, že malé venkovské letadélko závod dokončí. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Príroda (2013)
Výborné zošity pre deti predškolského veku aj prváčikov, v ktorých cez rôzne hry a aktivity budú tvorivo objavovať svoje obľúbené rozprávky a naučia sa aj logicky uvažovať... (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Vydavateľstvo Fragment (2013)
Pohraj sa s plastelínou a doplň príbeh o šteniatku Bobim svojimi výtvormi! Knižka podporuje tvorivosť a šikovnosť vášho dieťaťa. Ako knihu používať? Prečítajte vášmu dieťaťu na každej strane, čo má z plastelíny vytvoriť. Vždy je tam uvedený príklad... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Computer Press (2014)
Kamarádky z LEGO® Friends pro tebe v této knížce připravily spoustu senzačních historek, tipů a úkolů. Poradí ti, jak psát vlastní deníček, vytvářet jedinečná fotoalba, pečovat o svůj zevnějšek, uspořádat báječnou párty nebo jak objevit nové zájmy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Slovart CZ (2014)
NA SKLADĚ
Za devatero horami a devatero řekami žila krásná princezna, která si vedla přísně tajný deník.. Pod zámkem jsou v něm bezpečně ukryty její příhody, hry, kresby a moudré myšlenky... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Príroda (2013)
Kolekcia dvoch zošitov pre deti predškolského veku aj prváčikov, v ktorých cez rôzne hry a aktivity budú tvorivo objavovať svoje obľúbené rozprávky a naučia sa aj logicky uvažovať... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 17 dnů
18.
Brenda Apsley  ·  Fortuna Libri (2015)
Postav si modely slona, opice, leva a zebry a potom si prečítaj, ako sa dostali k jazierku. Použi modely ako figúrky v zábavnej hre na konci knihy! (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Jiří Models (2013)
Neváhaj a vydaj sa do sveta za dobrodružstvom s úžasným Bleskovým McQueenom a ďalšími obľúbenými hrdinami filmu Autá 2 od spoločnosti Disney/Pixar. Pomocou magnetiek... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Slovart (2015)
V knihe aktivít s nálepkami nájdete viac ako 150 nálepiek z animovaného filmu Shrek, kopec hier, bludísk a farebných obrázkov svojich obľúbených filmových hrdinov... (více o knize)
Naše cena: 82 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička