Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyKnihy s dárkem

Momentálně se v této nabídce nachází 245 titulů

1.
Computer Press (2017)
NOVINKA
Ďábelské Impérium pročesává každičký kout vesmíru a hledá úlomky legendárního kyber meče. Mezitím mladá rodinka sběratelů vesmírného odpadu provozuje na odlehlé stanici opravnu vesmírných lodí. Zatím netuší, že brzy sehrají důležitou roli v opětovném sest (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 21.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Slovart CZ (2014)
(1)
Tento unikátní 3D průvodce, inspirovaný cenou Emmy ověnčeným seriálem HBO Hra o trůny, vezme čtenáře na vzrušující cestu do světa Západozemí. Naleznete zde (více o knize)
Naše cena: 999 Kč posíláme do 5 dnů
3.
Nakladatelství Fragment (2016)
Staň se detektivem a vyřeš záhady, které tě zavedou do hlubin minulosti! Pátrej po zmizelé aztécké sošce, vystopuj mumii, která ukradla zlatou masku faraóna a zachraň farmáře, kterého pronásleduje obrovský tyranosaurus. Používej... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Nick Arnold  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje se základními principy fungování automobilů. Popisuje mechanické součástky, které uvádějí do chodu převodovku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Jan Vodňanský a Magdalena Reifová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Tomu byste nevěřili! V každé básničce je schovaná písnička a v každé písničce je schovaná pohádka! Byl jeden básník... Jan Vodňanský se jmenoval. A protože to byl básník, tak psal básničky. Ty básničky měla ráda hudební skladatelka Hana Navarová a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Rebo (2014)
Knížka s piánkem obsahuje jednoduchý záznam písniček pro nejmenší. Pásla ovečky, Kočka leze dírou, Utíkej Káčo utíkej, Skákal pes, Prší, prší, jen se leje, Běží liška k Táboru, Když jsem husy pásala, Maličká su, Běžela ovečka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jiří Models (2013)
Neváhaj a vydaj sa do sveta za dobrodružstvom s úžasným Bleskovým McQueenom a ďalšími obľúbenými hrdinami filmu Autá 2 od spoločnosti Disney/Pixar. Pomocou magnetiek... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Computer Press (2016)
NA SKLADĚ AKCE
Když zlý džin Nadakhan, který překroutí každé přání, a jeho družina Pirátů nebes napadnou svět Ninjago, mohou se mu postavit jedině Mistři Spinjitzu! Jak ale mohou chrabří nindžové zachránit svět, když je většina z nich uvězněna v... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
9.
Ladybird Books (2015)
Practise your handwriting and first words with Peppa. Add a word to a sentence and match pictures to words. Perfect for young readers who are starting school and developing their writing skills and pencil control. Children can wipe the page ... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
INFOA (2015)
Čti si, vymalovávej a hraj si s autíčky na setrvačník. Sada obsahuje: sešit s omalovánkami a 6 skvělých autíček ... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
11.
kolektiv autorů/autorek  ·  Príroda (2013)
Štyri zábavné zošity zo série Hraj sa... s množstvom aktivít a peknými nálepkami, ktoré budú kľúčom ku všetkým hádankám. Deti uplatnia svoju bystrosť... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč posíláme do 4 dnů
12.
Computer Press (2016)
Holky z party Friends rozhodně vědí, co je to zábava! Postav si s nimi svůj vlastní LEGO® Friends kolotoč, přečti si o nehodě, která se stala Mie, když byla na procházce s pejskem, a pak se připoj k průzkumu zábavního parku. Vyřeš úkoly, které na tebe... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
CPRESS (2015)
V davu lidí v LEGO® City se skrývá zloděj s červeným šátkem. Tvým úkolem je ho najít! Staň se detektivem a na obrázcích plných drobných detailů pátrej po různých lidech a věcech. Odhal i ty nejmenší rozdíly a z dílků LEGO připevněných k obalu si postav... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Egmont ČR (2014)
Prášek Skočdopole, malé práškovací letadlo, měl velký sen - zúčastnit se leteckého závodu Letem světem. Zprvu jen málokdo věřil, že malé venkovské letadélko závod dokončí. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Príroda (2013)
Výborné zošity pre deti predškolského veku aj prváčikov, v ktorých cez rôzne hry a aktivity budú tvorivo objavovať svoje obľúbené rozprávky a naučia sa aj logicky uvažovať... (více o knize)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Slovart (2015)
V knihe aktivít s nálepkami nájdete viac ako 150 nálepiek z animovaného filmu Shrek, kopec hier, bludísk a farebných obrázkov svojich obľúbených filmových hrdinov... (více o knize)
Naše cena: 82 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Slovart Print (2014)
Zábavné leporelo s krásnymi ilustráciami pre najmenšie deti zo série Medvedíkovo. Zoznámte sa s medvedíkom Miškom, spoznajte jeho prácu... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Computer Press (2014)
Kamarádky z LEGO® Friends pro tebe v této knížce připravily spoustu senzačních historek, tipů a úkolů. Poradí ti, jak psát vlastní deníček, vytvářet jedinečná fotoalba, pečovat o svůj zevnějšek, uspořádat báječnou párty nebo jak objevit nové zájmy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Brenda Apsley  ·  Fortuna Libri (2015)
Postav si modely slona, opice, leva a zebry a potom si prečítaj, ako sa dostali k jazierku. Použi modely ako figúrky v zábavnej hre na konci knihy! (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Georgie Adams  ·  Slovart (2012)
Čarohľadačka Sisa Hradná už našla štyri prívesky, ale deväť ich ešte stále chýba. Stratili sa a v Karizme zavládol chaos. Pri hľadaní prívesku v tvare motýľa musí Sisa bojovať s obrovským chlpatým pavúkom i s rastlinami, ktoré sa živia... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička