Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyTvořivé knihy, šikovné ruce

Momentálně se v této nabídce nachází 699 titulů

1.
Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Knižka pro všechny od 7 do 107 let přináší řadu návodů na skvělé výrobky, které jsou vyzkoušené i v praxi. Tentokrát všichni šikulové slaví Vánoce a přinesou vám originální náměty na vánoční dárky pro kamarády i rodiče a také spoustu nápadů, jak si... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.10.2017
2.
Karol Krčmár  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Určitě znáte origami – je to umění skládání papíru podle návodu. Také při kirigami je základním materiálem papír. Na to, aby z něj vznikly pěkné věci, ale potřebujete nůžky, takže je to vlastně papírová vystřihovánka... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
3.
Corinna Harder, Jens Schumacher a Charlotte Wagner  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Oblafni své okolí bombastickými efekty jako jsou podomácku vyrobené blesky nebo explodující bomba z koláče. Nauč se, jak překvapit sněhovou bitvou v nejparnějším létě, jak uvařit špagety z březové kůry nebo jak se podívat na dno louže. Odhal skrytá... (více o knize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.10.2017
4.
Radka Folprechtová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Milé děti, tohle nejsou omalovánky, nebojte se barev a přetahování, vymýšlejte příběhy, dotvořte si svůj svět po svém. Nechybí rybě řeka a ptákům oblaka? A když dokreslíte kočce pruhy, stane se z ní tygr? Knížka je tak malá, aby se vešla do dětských... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.10.2017
5.
Simona Burešová  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Čím se vyznačuje český les? A má své ochránce? Zkuste zákoutí českého lesa objevit pomocí tužky a našich spojovaček. Hravou formou tak poznáte jeho typické zástupce nebo třeba druhy, které z našich lesů (málem) vymizely. Pokud nalistujete poslední... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Alena Isabella Grimmichová  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Dejte si pauzu od uspěchaného světa a ponořte se do rukodělných aktivit. Návody v této knížce jsou vhodné pro malé i velké, pro začátečníky i pokročilé, pro ty, kteří rádi tvoří s barvami, textilem, papírem i méně tradičními materiály. Stačí jen... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.10.2017
7.
Lucie Dvořáková  ·  CPRESS (2016)
Výběr nejlepších nápadů a projektů od autorky bestsellerů Lucie Dvořákové! Chcete se naučit vytvářet originální výrobky, které zaujaly tisíce lidí v časopisech a na internetu? S touto knihou žádný problém. Všechny postupy a techniky hravě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Keri Smith  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Zbrusu nová knížka od autorky Destrukčního deníku, kterou si můžete sami dodělat a dotáhnout do konce! Milí čtenáři, jedné temné a bouřlivé noci našla Keri Smithová v parku několik podivně rozházených papírů. Posbírala je a seřadila a pokusila se... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 2 dnů
9.
Tomislav Senćanski  ·  Edika (2013)
Tato kniha je určena pro všechny, kteří si chtějí ověřit fyzikální a chemické zákony jednoduchými experimenty – ať už ve škole, nebo doma. Najdete v ní pokusy přehledně rozčleněné do... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Edika (2014)
Jste začínající pedagog nebo vám docházejí nápady? Hledáte inspiraci pro výuku? Chcete své hodiny zpestřit, obohatit, motivovat děti hravou formou?... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Martin Sodomka  ·  MS studio (2013)
V knize se čtenář dozví, jak je možné, že se letadlo udrží ve vzduchu, jakým způsobem se ovládá, jaké přístroje potřebuje mít pilot v kokpitu, jak vypadá motor a další. Hrdinové našeho příběhu se nepotýkají jen s technickými potížemi... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Christiane Brüning  ·  Bookmedia (2015)
V knize najdete pohádková korálková zvířátka a mytické bytosti vytvořené oblíbenou japonskou technikou navlékání. Podrobné návody jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým, jsou vysvětleny krok za krokem a díky barevným schématům... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Mladá fronta (2013)
NA SKLADĚ
Tuhle knihu by měl mít v knihovničce každý kluk, velký i malý. Poradí mu totiž se spoustou věcí, naučí ho řadu dovedností a rozhodně se s ní nikdy nebude nudit. A proč si ji rovnou nevzít do batohu, aby byla stále po ruce? (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
14.
Sylva Šporková  ·  Grada (2015)
Velikonoční dekorace nejsou příliš složité na výrobu, proto většinu projektů zvládnou vytvořit i děti. A zdaleka se nejedná pouze o ozdobení vajíček, o Velikonocích si můžete krásně jarně vyzdobit i dům, byt, okno nebo zahrádku. V knížce najdete.... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2015)
Ovládnout paměť může být zábavné a jednoduché, když víte jak na to! Myšlenkové mapy pro děti světově uznávaného autora Tonyho Buzana navedou každého mladého čtenáře na cestu snadného a zábavného učení, představivosti a kreativity. Názorně ukážou, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Nakladatelství Fragment (2015)
Míváš občas dlouhou chvíli a nevíš jak se zabavit? Tak sáhni po této knížce plné humoru a luštění. V knize nalezneš hádanky, bludiště, obrázková a číselná sudoku, hledání rozdílů, klíč se správným řešením úkolů a spousta vtipů, kterými... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Kdo jednou přijde na chuť luštění, už nemůže přestat. Na školáčky proto čeká nový díl oblíbené knížky s další velkou porcí křížovek, osmisměrek a veselých obrázků, které si mohou vymalovat podle své fantazie. Díky... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
18.
Anagram (2012)
Dva tisíce let stará japonská technika splétání, kterou se rychle a snadno naučíte. Díky v knize obsaženým šablonám a pomocí pletacího kolečka MOBIDAI vzniknou nádherné ozdobné řetízky, náramky, přívěsky a mnoho dalších výrobků... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Martin Sodomka  ·  MS studio (2012)
(1)
Dva kamarádi, krysák Arny a vrabčák Zíla, se rozhodnou, že si postaví auto. Získají důležitého spojence, žabáka Kristiána, který má možnost obstarat vše potřebné a práce může zvesela začít. Naši hrdinové nejsou žádní svatouškové... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Martin Sodomka  ·  MS studio (2015)
Ptáci si taky berou hypotéku na stavbu hnízda?“ zeptá se krysák Arny svého starého kamaráda vrabčáka Zíly. Bezstarostné mládí Arnymu skončilo, oženil se a staví dům. Stavba sama o sobě není nic jednoduchého, ale vytvoření projektu, vyřízení stavebního... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
123456789 … 35

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička