Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyTvořivé knihy, šikovné ruce

Momentálně se v této nabídce nachází 957 titulů

1.
Jory John  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Stát se pirátem není taková hračka, jak by se zdálo. Obnáší to například drhnutí paluby, broušení háků, lakování dřevěných noh, chůzi po prkně a spoustu dalších věcí, které je třeba se naučit. Naštěstí je tady naše... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Keri Smith  ·  CooBoo (2014)
NA SKLADĚ TOP #78 (13)
Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Jana Šebová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Knižka je určená všetkým dievčatám a chlapcom, ktorí majú chuť zažiť veľké tvorivé dobrodružstvo. Janka a Tomáš zo Zázračného ateliéru v nej vyrábajú hračky, bábky, mňamkové dobrôtky, skrátka, všelijaké krásne veci, ktoré môžu poslúžiť aj ako milý... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
4.
Keri Smith  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kreativní destrukce není nikdy dost! Proto vydáváme speciální Destrukční deníček do kapsy! Jak název napovídá, má kapesní formát a najdete v něm oblíbené úkoly z klasického Destrukčního deníku, ale taky celou spoustu nových, takže... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
Anna Weltmanová  ·  Computer Press (2015)
Projdi si postupy a vytvoř ohromné množství matematických vzorů a tvarů. Všimni si, jak se pyramidy a spirály skládají z různých vzorů, nauč se kreslit dokonalý kruh, ďábelské paraboly, nekonečný trojúhelník atd. V knížce najdeš spoustu místa pro... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Keri Smith  ·  CooBoo (2015)
(2)
Chystá se na vás další dávka destrukce! Totiž pardon, tvoření… Jste zvědaví, čím vším může kniha být? Keri Smithová vás to na stránkách téhle knihy, co není kniha, nechá mnohokrát přehodnotit! Ale když to není kniha, co to tedy je? To je jen a jen na... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Anagram
Navíjení papírových proužků zvané quilling se poprvé objevilo již před několika stoletími. Nejprve lidé vyráběli quillingové filigrány z pozlacených proužků pergamenu jako imitaci drahocenného zdobení oltářů v kostelích... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Nakladatelství Fragment (2012)
Pusť se do přípravy skvělých dobrot ze všech koutů světa a připrav opravdu světovou party pro svoje kamarády. Podle receptů z dostupných surovin to hravě zvládneš. S vařením ti opět pomůže čarodějka Borůfka a společně budete doslova... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Pavla Šmikmátorová a Adolf Dudek  ·  CPRESS (2016)
Pokud si rádi hrajete na detektivy a sníte o tom, že byste spolu se skutečným kriminalistou pracovali na vyřešení složitých detektivních případů, je tento netradiční pracovní sešit určen přímo pro vás. Mazaný detektiv Fox vás požádá o pomoc při... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Eva Chupíková  ·  Albatros (2017)
Vydejte se na fascinující pouť Prahou po stopách hlavních architektonických slohů! Přeneste se na chvíli do historie a staňte se staviteli a architekty! Hravý interaktivní průvodce Evy Chupíkové vám představí hlavní rysy jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Aksjomat (2015)
NA SKLADĚ
Knížka s několika modely je ideálním dárkem pro každé dítě, protože nejenom baví- každý vlastnoručně vyrobený model je zdrojem satisfakce, ale především rozvíjí schopnosti - děti cvičí představivost a manuální dovednosti. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme ihned
12.
Armin Täubner  ·  Bookmedia (2015)
Fascinace technikou origami je nekonečná. V naší knize najdete mnoho tradičních i nových modelů – čerty, hvězdy, lodě, zajíce, tučňáky, želvy, pelikány, dinosaury a mnoho dalších. Můžete je použít k různým účelům – jako obrazy na stěny, dovedností hry... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Nakladatelství Junior (2015)
V sérii Vytlač a slož vychází kniha s modely letadel. Všech 18 modelů letadel je snadné vyrobit - a opravdu létají. Vytlač a slep jednotlivé díly a uvidíš, kam tvé letadlo doletí. Předlohou každého z modelů je... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Markéta Vítková  ·  Rubico
Kniha plná inspirace obsahuje 55 tvořivých nápadů pro všechny, kteří chtějí vyrobit originální dárky pro své blízké, kamarády a známé. U každého výrobku jsou uvedeny tipy na obměny, což přináší další varianty tvoření... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Martin Sodomka  ·  MS studio (2014)
Jak si postavit motorku je nová dětská kniha z úspěšné Edice technických pohádek, která kombinuje zábavný příběh malých zvířecích hrdinů s názornými ilustracemi, ze kterých je možné pochopit, nejen jak je motorka sestrojena, ale také funkci motoru... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
16.
Mladá fronta (2013)
NA SKLADĚ
Tuhle knihu by měl mít v knihovničce každý kluk, velký i malý. Poradí mu totiž se spoustou věcí, naučí ho řadu dovedností a rozhodně se s ní nikdy nebude nudit. A proč si ji rovnou nevzít do batohu, aby byla stále po ruce? (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Megan Miller  ·  Computer Press (2015)
Naučte se od mistra Minecraftu spoustu nových triků, technik a postupů, díky nimž bude váš svět bez chybičky s více než sto miliony registrovaných hráčů je Minecraft jednou z nejpopulárnějších her současnosti. S tajnými triky dokážete rychle ovládnout... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Albatros (2015)
Knížka plná nápadů! Více než 100 nápadů a návodů, receptů a her. Od pěstování jahod až po přípravu dokonalé narozeninové oslavy. Dozvíš se v ní, jak přichystat pro kamarádky letní piknik, zkrášlit si pokojíček, vyrobit si originální šperky... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Tony Buzan  ·  BIZBOOKS (2015)
Ovládnout paměť může být zábavné a jednoduché, když víte jak na to! Myšlenkové mapy pro děti světově uznávaného autora Tonyho Buzana navedou každého mladého čtenáře na cestu snadného a zábavného učení, představivosti a kreativity. Názorně ukážou, jak... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Megan Miller  ·  Computer Press (2015)
Naučte se od mistra Minecraftu spoustu nových triků, odhalte tajemství nejlepších stavitelů a popusťte uzdu své fantazii! S více než sto miliony registrovaných hráčů je Minecraft jednou z nejpopulárnějších her současnosti. S příručkou mistra stavitele... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 48

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička