Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyInteraktivní

Momentálně se v této nabídce nachází 27 titulů

1.
 ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Zahraj si známé a oblíbené písničky o zvířátkách! Děti písničky o zvířátkách milují. A když si je můžou i samy zahrát, znamená to pro ně mnoho hodin veselé zábavy a... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 16.10.2017
2.
Oldřich Růžička a Silvie Sanža  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Začneme v roce 3500 před naším letopočtem, abychom si řekli něco o klínovém písmu a vynálezu papíru, kola nebo počítadla. Vynálezů, které dnes vypadají samozřejmě, ale v době, kdy vznikly, bylo k jejich objevu třeba větší fantazie, než k... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
3.
Pavla Hanáčková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Umíš se chovat ohleduplně k ostatním lidem? Dáváš pozor na to, abys neohrozil sebe ani ostatní? Že ano?! Tak schválně…Otevři knížku, vezmi papír a zkus si odpovědět na jednoduché kvízové věty. Potom zatáhni za táhlo a zkontroluj své odpovědi. K tomu si... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
4.
Štěpánka Sekaninová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Umíš se chovat? Co to je za otázku? Dobře, ještě jednou! Umíš se chovat správně, slušně, zkrátka tak, aby měli rodiče i okolí z tebe jenom samou radost? Že ano?! Tak schválně…Otevři knížku, vezmi papír a zkus si odpovědět na jednoduché kvízové... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
5.
Pavla Hanáčková  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vieš sa správať ohľaduplne k ostatným ľuďom? Dávaš pozor na to, aby si neohrozil seba ani ostatných? Že áno?! Tak schválne... Otvor knižku, vezmi si papier, prečítaj si jednoduché kvízové vety a rozhodni, či sú... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.11.2017
6.
Štěpánka Sekaninová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vieš sa správať? Čo je to za otázku? Dobre, tak ešte raz! Vieš sa správať správne, slušne, skrátka tak, aby mali rodičia aj okolie z teba iba samú radosť? Že áno?! Tak schválne... Otvor knižku, vezmi si papier, prečítaj si jednoduché kvízové vety a... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
7.
Nakladatelství Junior (2013)
NA SKLADĚ
V tomto úžasném zpěvníku s elektrickým pianem najdete dvanáct oblíbených dětských písniček, které se vaše dítě snadno naučí hrát a zpívat podle světýlka: stačí, když bude tisknout klávesy, které označí světýlko a postupně zahraje celou písničku... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Jana Sedláčková  ·  B4U (2017)
Boj a bojovníci provázejí člověka už od nepaměti. Začalo to v dávném pravěku, přes všechny nejrůznější války a končí třeba rvačkou na hřišti. Jak a čím se v jednotlivých etapách dějin bojovalo? Co všechno museli bojovníci umět, dokázat a které... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 6.11.2017
9.
Nakladatelství Fragment (2017)
Vstup do kouzelného světa draků! Sestav si působivý 3D model draka, natáhni motorek a dívej se, jak ožívá! Bohatě ilustrovaný průvodce tě seznámí se vším, co musíš o těchto legendárních zvířatech vědět. Najdeš v něm mýty a pověsti ze... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.10.2017
10.
NA SKLADĚ
Klíčky, zelenina, bylinky, kaktusy, citrusy, bonsaje a mäsožravé rastliny. Nauč sa ich pestovať! Urob si džungľu pre zvieratká alebo bábiky doma na parapet. V knihe ilustrovanej Anetou Žabkovou nájdeš to najdôležitejšie - zistíš, kde si zaobstarať... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Andrea Brázdová  ·  Albatros (2017)
Žiješ dobrodružstvím, máš odvahu a chuť ukázat, co v tobě vězí? Chceš se zúčastnit přísně tajných misí, odhalit zločince, získat plány na výrobu nové superzbraně a svést bitvu papírovými granáty? Pak je tato kniha právě pro tebe! Otevři ji a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Jedno vyzerá ako pochodujúci konárik, druhé ako plyšová guľa. Tretie je najšťastnejšie vo vode, štvrté na vetvičke a piatemu je dobre v parku, kde môže behať opreteky. Strašilka, morča, rybička, leguán a pes. Už vieš, o ktoré zvieratko sa chceš... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Nakladatelství Fragment (2017)
Poznávání tajů lidského těla nikdy nebylo zábavnější! Sestav si úžasný 3D model kostry včetně všech vnitřních orgánů a prozkoumej bohatě ... srdce stáhne 70krát za minutu? Jak fungují... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.10.2017
14.
Nakladatelství Fragment (2016)
Také jste si vždycky přáli knihu, ve které budou obrázky jako živé a budou se doopravdy hýbat? Díky moderním technologiím a této skvělé encyklopedii se teď vaše přání splní! K tomuto kouzlu potřebujete jenom smartphone nebo tablet a internetové... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Svojtka&Co. (2017)
Interaktivní knížka s veselými obrázky je určena tem nejmenším čtenářům, kteří se díky ní naučí správně pojmenovávat barvy a užívat si pestrobarevný život. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Eva Obůrková a Petra Bartíková  ·  Albatros (2017)
Baví tě vymýšlet si vlastní příběhy a chceš napsat knihu? Čteš raději pod lavicí komiksy než učebnice a pořád si kreslíš fantastické postavičky? Zajímá tě vše, co se kolem tebe děje, a chceš o tom dát vědět ostatním? V tom případě je tato kniha právě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Eva Obůrková a Petra Bartíková  ·  Albatros (2017)
Chceš zpívat, založit kapelu a pobláznit davy fanoušků? Chceš si od rána do večera hrát, nosit senzační kostýmy a získat sošku pro nejlepšího herce na světě? Chceš kreslit nebo malovat, stát se slavným výtvarníkem a zapsat se do... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Svojtka&Co. (2017)
NA SKLADĚ
Knížka pro malé zvídavé deti objevující svet, který je obklopuje a je plný zábavy. Obsahuje plno interaktivních prvku, ruzné materiály a pohyblivé cásti. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Klíčky, zelenina, bylinky, kaktusy, citrusy, bonsaje a masožravé rostliny. Nauč se je pěstovat! V knize ilustrované českou výtvarnicí Anetou Žabkovou najdeš to nejdůležitější: zjistíš, kde si pořídit rostliny a jak se o ně starat, aby dobře... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Nick Arnold a Allan Sanders  ·  Mladá fronta (2012)
Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje s principy fungování a vývojem jednoduchých strojů a mechanismů – od pák, ozubených převodů a kladek až k západkám, vačkám a klikovým hřídelím... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička