Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyEncyklopedieLidské tělo

Momentálně se v této nabídce nachází 46 titulů

1.
Svojtka&Co. (2017)
NA SKLADĚ
Přridrž si stránky knihy proti světlu nebo je prosviť zespodu baterkou… nahlédneš přímo dovnitř lidského těla! Posviť si na to, jak to v lidském těle funguje. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2013)
Další z řady výpravných, překrásných dětských obrazových encyklopedií pro čtenáře od deseti let. Z kratších, přehledně uspořádaných odstavců, názorných fotografií, anatomických ilustrací a schémat se malí i větší čtenáři dozví vše důležité... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Nakladatelství Fragment (2016)
Nahlédněte s námi pod povrch dokonale fungujícího stroje – do lidského těla. Dozvíme se, jak fungují všechny důležité orgány, prozkoumáme žíly a tepny, kterými v těle koluje krev, navštívíme zákoutí lidského mozku, odhalíme tajemství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Nakladatelství Junior (2014)
Lidské tělo je jeden z nejúžasnějších výtvorů přírody. Tato knížka tě seznámí s malými tajemstvími svého těla: objevíš různé funkce svých orgánů, zjistíš, kolik kostí má tvé tělo, kolikrát se za den nadechneš, dozvíš se, jakou hmotnost má mozek nebo... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Francesca Simon  ·  BB/art (2012)
Vítejte u Davidova ujetého i úžasného, darebného i důvtipného populárně-naučného průvodce vším, co jste kdy chtěli vědět o TĚLECH... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Nick Arnold  ·  Slovart (2015)
(2)
Kniha s podtitulom Veda o šťavnatých kúskoch tvojho tela ťa prevedie po miestach, cez ktoré prechádza tvoja potrava, dozvieš sa prečo mŕtvoly potrebujú holiča a aké zvery... (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
7.
Anna Claybourne  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ
Nová edícia jednoduchých a prehľadných encyklopédií. Čitatelia objavia na stránkach 30 tematických okruhov, o ktorých sa dozvedia to najdôležitejšie za 30 sekúnd. Súčasťou sú aj trojminútové výzvy, kde si môžu čitatelia vyskúšať... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Katie Daugnes a Colin King  ·  Svojtka&Co. (2012)
(2)
Sleduj potravu, ako putuje telom. Zhlboka sa nadýchni a preskúmaj si pľúca. Nechaj sa prekvapiť tým, čo dokáže mozog. Táto vzrušujúca kniha, plná pestrých ilustrácií, s viac než 50 záklopkami, ti odhalí úžasné tajomstvá tela... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Ottovo nakladateľstvo (2013)
(1)
Jedinečný pohľad na ľudské telo v širokom zábere vzájomných svislostí. Okrem podrobného opisu anatómie kniha oboznamuje s pravekými predkami človeka ako aj vývojom ľudského plodu, tehotenstvom a pôrodom... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
SUN (2017)
V rukou máš knihu, která tě vezme na vzrušující cestu lidským tělem, které je tím nejdokonalejším strojem, jaký známe. Poznej, jak fungují důležité orgány a jak probíhají vitální procesy, jako jsou pohyby, trávení nebo reprodukce... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Nakladatelství Universum (2016)
Poznávání světa může být dobrodružné a zábavné! Interaktivní knížky pro mladší školní věk z edice Poznávej svět kolem nás zvou na dobrodružnou výpravu za prvním poznáním do světa Dinosaurů, Vědy... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Svojtka&Co. (2015)
Jak funguje náš krevní oběh? Co znamená DNA? K čemu slouží pohlavní žlázy? Děti a dospívající mládež najdou v této knize odpovedi nejen na tyto, ale i na mnoho dalších otázek týkajících se lidského těla. Naleznou v ní názorně zobrazené (i v řezu)... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Petra Štarková  ·  Portál (2016)
Cílem knihy je zprostředkovat dětem co nejpřitažlivější formou základní povědomí o psychologii, a to tak, aby byly informace co nejsnáze pochopitelné i pro... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Iveta Výrašteková-Dalmádyová  ·  Fragment (2013)
Premýšľali ste niekedy, ako dýchajú pľúca? Prečo sa koža potí? Alebo, či je väčší mozog spojený s väčšou inteligenciou? (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Fragment (2014)
(1)
Pre malé deti je ľudské telo pomerne zlžitý "stroj". Táto obrázková encyklopédia bude pre ne ideálnym a zároveň veľmi pútavým sprievodcom na ich prvej ceste za spoznávaním záhad ľudského tela... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Fragment (2016)
NA SKLADĚ
Nazrite s nami pod povrch dokonale fungujúceho stroja – ľudského tela. Dozviete sa, ako fungujú všetky dôležité orgány, preskúmate žily a tepny, ktorými v tele koluje krv, navštívite zákutia ľudského mozgu, odhalíte tajomstvá piatich zmyslov a mnoho... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Ernst H. Gombrich  ·  Slovart (2016)
(7)
Ernstovi H. Gombrichovi, ktorý patril medzi najvýznamnejších vzdelancov 20. storočia, sa podarilo niečo, čo sa dnes zdá byť až neuveriteľné: na 300 stranách hutne a výstižne opísal dejiny ľudstva... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
18.
Scott Forbes  ·  Fortuna Libri (2013)
Táto milá knižka ti ukáže, ako vytvoriť ozajstného človeka úplne od základov. Možno to nebude také jednoduché, no po jej prečítaní budeš presne vedieť, z čoho sa skladáš... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
Pro malé děti je tělo složitým "strojem". Obrázková encyklopedie stručně, poutavě a krok za krokem ukáže jeho jednotlivé části a funkce. (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Svojtka&Co. (2016)
Táto prehľadne usporiadaná kniha vás prevedie ľudským telom a zoznámi vás s vývojom a súčasnou úrovňou poznatkov a znalostí ľudskej anatómie. Čo naozaj vieme o vnútorných systémoch a funkciách ľudského tela a ako môžeme lepšie porozumieť tomu, čo vie... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička