Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyEncyklopedie

Momentálně se v této nabídce nachází 327 titulů

1.
Helena Haraštová a Pavla Hanáčková  ·  Albatros (2016)
Oslavy svátků si všichni užíváme – dobrá společnost, jídlo i pití a hlavně, spousta zábavy! Přemýšlel jsi však někdy o tom, jak se lidé veselí v jiných zemích? Tak hurá do víru oslav! Společně se zúčastníme mnoha rozmanitých svátků. Uvidíš, jak... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
2.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(2)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Peter Goes  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ
Příběh světových dějin pro malé i velké čtenáře, který vás vezme na cestu časem od okamžiku velkého třesku přes období dinosaurů, prvních velkých civilizací, středověku až k turbulentnímu dvacátému století, vesmírným objevům a... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
4.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2013)
Bohatě ilustrovaný almanach pravěkých živočichů, který zahrnuje více než 500 milionů let evoluce života na Zemi a představuje více než 600 druhů, uspořádaných podle časové posloupnosti – od dravých dinosaurů po primitivní obojživelníky,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Svojtka&Co. (2010)
Chcete rychle, a přitom dobře připravit své dítě na školní výuku? Nevíte jak to udělat a čím začít? V tom vám pomůže právě tato knížka! Obsahuje praktické rady nejlepších specialistů. Poradí s jednoduchými, a přitom... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Knižní klub (2012)
Poutavá knížka s nápaditou grafickou úpravou nabízí zvídavým dětem ve věku 3-6 let odpovědi na řadu otázek, pomáhá jim poznávat svět a rozvíjet jejich zájmy. Každý ze sedmi tematických oddílů začíná velkým rozkládacím obrázkem a obsahuje zábavné... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Knižní klub (2013)
NA SKLADĚ (1)
Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky je rozdělena do sedmi tematických okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda, zvířata, svět a vesmír, a každé z nich představuje srozumitelným... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Slovart CZ (2017)
Tato encyklopedie odhaluje prostřednictvím fascinujících ilustrací a průřezových nákresů celou řadu přírodních divů a tajemství naší planety. Čtenáře všech věkových kategorií zve na fascinující poznávací cestu... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
John Norris Wood  ·  Albatros (2010)
Ve vodách světových moří a oceánů žije mnoho neuvěřitelně zajímavých živočichů. V této knížce se mnozí ukryli na barevných rozkládacích dvoustranách, které věrně zachycují rozmanitý „svět ticha“. Ponořte se pod hladinu a hledejte tvory skryté mezi... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 20 dnů
10.
Helena Haraštová a Pavla Hanáčková  ·  Albatros (2016)
Přemýšlel jsi někdy o tom, jak bydlí děti v jiných zemích? Díky této knize máš skvělou příležitost nahlédnout do příbytků ze všech kontinentů a poznat, jak se od sebe mohou životy dětí lišit. Lidé si staví své domy tak, aby... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
11.
Nakladatelství Universum (2012)
NA SKLADĚ
Nová dětská encyklopedie je rozdělena do několika tematických okruhů: vesmír, Země, životní prostředí, živočichové a rostliny, země světa, kultura, historie, věda a technika a lidské tělo. (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Stanislava Jarolímková  ·  Motto (2011)
Méně známé zajímavosti o poměrně známých věcech, osobnostech i událostech. Tentokrát jde o informace, na které nezbývá místo ve většině klasických encyklopedií .Dozvíte se například, že hráčské karty byly dříve i kovové... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 20 dnů
13.
Slovart CZ (2016)
NA SKLADĚ (2)
Poprvé i v češtině! Nahlédněte do hráčské edice Guinness World Records, kde najdete:Nové i aktualizované rekordy ve vašich oblíbených hrách, Nejvyšší skóre, Články plné faktů... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Piotr Socha  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ (2)
Nádherná bohato ilustrovaná kniha zo sveta včiel a včelárov vám ukáže, ako si náš najväčší symbol usilovnosti nažíva vo svojom magickom kráľovstve. Naučíte sa všetko o stavbe... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Knižní klub (2015)
Knížka z řady oblíbených dětských encyklopedií se zabývá všemožnými dopravními prostředky a je rozdělena do šesti velkých, barevně odlišených tematických celků. Pomocí hravých ilustrací a stručných srozumitelných textů seznamuje děti s minulostí... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
V turistických bedekrech jsou návštěvníci Prahy informováni, že město je díky svým stavebním a uměleckým památkám vedeno v seznamu světového kulturního dědictví. Záštita UNESCO však pomíjí jeden naprosto výjimečný fakt... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Nakladatelství Fragment (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Nahlédněte s námi pod povrch dokonale fungujícího stroje – do lidského těla. Dozvíme se, jak fungují všechny důležité orgány, prozkoumáme žíly a tepny, kterými v těle koluje krev, navštívíme zákoutí lidského mozku, odhalíme tajemství... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 3 dnů
18.
Milan Bárta  ·  Edika (2017)
NA SKLADĚ
Na okolitý svet sme sa tentoraz pozreli prostredníctvom niekoľkých desiatok anorganických zlúčenín, s ktorými sa bežne stretávame v domácnosti, v obchodoch, v dopravných prostriedkoch, ale aj... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Ottovo nakladatelství (1998)
Kniha obsahuje řadu faktů a zajímavostí pro malé i větší školáky. Může se stát užitečným pomocníkem do školy i zábavným přítelem pro chvíle volna. Odpoví dětem na řadu otázek o vesmíru, Zemi a jejích obyvatelích i o světě, který nás obklopuje. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Nakladatelství Universum (2017)
Nechejte děti dívat se na přírodu jinýma očima! Každý z nás si pamatuje, s jakým okouzlením sbíral mušle na pláži, žasl nad barvami podzimního listí, obdivoval let motýla a radoval se z objevu záhadné houby... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 25.8.2017
123456789 … 17

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička