Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyAtlasy

Momentálně se v této nabídce nachází 353 titulů

1.
Svojtka&Co. (2015)
V tomto školním atlase světa jsou použity nejnovější mapy s cílem stát se co nejnovějším pomocníkem při hledání informací. Atlas je uspořádaný podle světadílů, popisuje krajinu každé země, její architekturu, kulturu, náboženství a hospodářství. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
NA SKLADĚ (1)
Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa! Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
INFOA (2014)
NA SKLADĚ
Jak funguje mozek? Co pohání krev v cévách? Jak vzájemně fungují svaly, orgány, soustavy? Složité se stane jednoduchým a pochopitelným díky této neobyčejné knize. Najdeš v ní totiž model lidského těla. (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Radomír Socha  ·  Portál (2012)
Knížka hravou formou přibližuje známé i neznámé, jedlé i velmi nebezpečné houby. Její čtenáři se tak už nebudou muset hub bát, poznají totiž dobře, že jen některé z nich jsou ty zhoubné... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Svojtka&Co. (2015)
Najdete s touto encyklopedickou knížkou pro děti s více než 60 otevíracími okénky odpovědi na nejčastější otázky týkající se zvířat a jejich života... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jiří Martínek  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Věděli jste, že když Johanka s Arku stanula v čele francouzských vojsk, zuřily v Čechách husitské války? Napadlo vás, že když v Anglii psal Shakespeare své hry, hostil v Praze Rudolf II. slavné astronomy Johanna Keplera a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
CPRESS (2014)
Pokračování úspěšné dětské encyklopedie, která i tentokrát podává odpovědi na ty nejzvídavější a nejzáludnější otázky. Chcete například vědět, jak vznikl Vesmír?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Jana Drnková a Marta Knauerová  ·  Edika (2017)
V knize neleznete více než 100 planě rostoucích druhů, které můžete najít v naší přírodě od časného jara až do pozdního podzimu. Rostliny jsou řazeny v knize abecedně, vždy podle barvy květů. Jednoduché určující znaky a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Nakladatelství Fragment (2015)
Vydej se zpátky v čase o miliony let, do doby, kdy na Zemi vládli dinosauři! Zjisti víc o mírných jurských býložravých obrech i strašlivém masožravci Tyrannosaurovi. Obdivuj smrtící smečky Velociraptorů s drápy jako nože. Vydej se za... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Nakladatelství Fragment (2014)
NA SKLADĚ
Výpravná publikace plná životopisných medailonků významných osobností z dávné i novodobé historie. Jejich jména se nesmazatelně zapsala do českých dějin a odkaz jejich díla, myšlenek a činů zůstává zajímavý a inspirující až do dnešní doby. Panovníci, král (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Jiří Martínek  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Vydej se na poznávací cestu kolem světa! Kterému státu se přezdívá "Země bílého slona"? Jakou řečí se mluví v latinské Americe? Který světadíl je nejmenší? Bohatě ilustrovaný atlas tě postupně provede po všech kontinentech. Poznáš jejich... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Knižní klub (2014)
(1)
Další z úspěšných encyklopedií pro nejmenší obsahuje odpovědi na více než 200 běžných dětských otázek. Jsou seřazené podle témat do čtyř velkých oblastí: lidské tělo, každodenní život, kultura, zvířata a příroda... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Martina Drijverová  ·  Albatros (2013)
Máte rádi dějepis, zajímá vás, co se u nás v běhu času přihodilo? A chcete se to dozvědět trochu jinak? Pak držíte v ruce tu správnou knížku. A v ní na vás čeká čtyřnohý průvodce, který vesele štěká nebo smutně věší uši, podle toho, jak dějiny plynuly... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Slovart CZ (2015)
Vydejte se s touto knihou na úžasnou výpravu světovou historií. Tento unikátní průvodce vám na víc než 65 mapách přiblíží nejdůležitější události dějin. Dozvíte se třeba o... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Tomáš Tůma  ·  B4U (2015)
Ta nejzajímavější zvířata všech sedmi světadílů přináší atlas zvířat pro malé čtenáře od šesti let. Sedm světadílů na sedmi rozkládacích mapách spolu s třinácti přiloženými knížečkami představuje téměř dvě stě těch nejatraktivnějších zvířat z celého... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Jiří Dušek a Jan Píšala  ·  Albatros (2015)
Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru. Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Martin Poláček  ·  Edice ČT (2014)
Wifina je pořad, který se na obrazovce České televize objevil spolu se startem jejího dětského kanálu Déčko v září 2013. Dnes ho sledují již desetitisíce diváků a nejoblíbenější je mezi dětmi ve věku 9 až 10 let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Anne Möller  ·  Albatros (2017)
Říše zvířat, to je jedno tajemství za druhým. Věděli jste třeba, že lední medvěd má sice bílé chlupy, ale černou kůži? Jak je to možné? A jak funguje takový potravní řetězec? To i mnoho dalšího se zábavnou formou dozvíte z přehledného obrázkového... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Svojtka&Co. (2013)
Podívejte se s touto dětskou encyklopedickou knížkou s odklápěcími okénky do vesmíru! Pod každým z více než 70 okének najdete odpovědi na nejčastější otázky, které se tohoto tématu týkají - například jak vznikl Měsíc, proč hvězdy svítí nebo jak je možné (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička