Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyAtlasy

Momentálně se v této nabídce nachází 349 titulů

1.
Kartografie Praha (2016)
NA SKLADĚ
Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Anne Möller  ·  Albatros (2017)
Říše zvířat, to je jedno tajemství za druhým. Věděli jste třeba, že lední medvěd má sice bílé chlupy, ale černou kůži? Jak je to možné? A jak funguje takový potravní řetězec? To i mnoho dalšího se zábavnou formou dozvíte z přehledného obrázkového... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Jana Drnková a Marta Knauerová  ·  Edika (2017)
NA SKLADĚ
V knize neleznete více než 100 planě rostoucích druhů, které můžete najít v naší přírodě od časného jara až do pozdního podzimu. Rostliny jsou řazeny v knize abecedně, vždy podle barvy květů. Jednoduché určující znaky a... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
(1)
Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa! Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Svojtka&Co. (2015)
Najdete s touto encyklopedickou knížkou pro děti s více než 60 otevíracími okénky odpovědi na nejčastější otázky týkající se zvířat a jejich života... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
John Woodward  ·  Nakladatelství Universum (2015)
Pozoruhodná encyklopedie dinosaurů zachycuje tato ohromující prehistorická zvířata na prostorových vyobrazeních, doprovázených přehledným informativním textem. V knize Dinosauři v kostce ožívají tyranosauři, ptakoještěři... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Nick Arnold  ·  Mladá fronta (2014)
Kniha velice přehledně a srozumitelně seznamuje se základními principy fungování automobilů. Popisuje mechanické součástky, které uvádějí do chodu převodovku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Oldřich Růžička a Iva Šišperová  ·  B4U Publishing (2014)
Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Knižní klub (2013)
Kosti a kostry: živočichové je originální nová encyklopedie o zvířatech pro děti mladšího školního věku. Kniha nabízí široký výběr živočichů, obrázky jejich koster a informativní texty, z nichž děti načerpají spoustu vědomostí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Jiří Dušek a Jan Píšala  ·  Albatros (2015)
Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru. Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Josef Schrötter  ·  CPRESS (2015)
Ilustrovaná knížka s obrázky akademického malíře Jiřího Boudy pro všechny, kdo se zajímají o lokomotivy, vlaková nádraží, zabezpečení dopravy a další zajímavosti spojené s řízením provozu na železnici. Kniha je určená zejména pro mladší čtenáře, železničn (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Mária Nerádová  ·  Albatros (2014)
(6)
Velbloud alebo ťava? Lienka alebo beruška? Čeština a slovenčina skrývajú množstvo zákerností, na ktoré môžu deti pri rozhovore s kamarátmi naraziť... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Martin Poláček  ·  Edice ČT (2014)
Wifina je pořad, který se na obrazovce České televize objevil spolu se startem jejího dětského kanálu Déčko v září 2013. Dnes ho sledují již desetitisíce diváků a nejoblíbenější je mezi dětmi ve věku 9 až 10 let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Svojtka&Co. (2015)
V tomto školním atlase světa jsou použity nejnovější mapy s cílem stát se co nejnovějším pomocníkem při hledání informací. Atlas je uspořádaný podle světadílů, popisuje krajinu každé země, její architekturu, kulturu, náboženství a hospodářství. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
INFOA (2016)
Môj atlas sveta obsahuje ilustrované mapy, krásne kresby, vzrušujúce fotografie a zaujímavé informácie, vďaka ktorým objavíte kus úchvatného a očarujúceho sveta. Množstvo zábavy si užijete pri ... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Josef Schrötter a Bohuslav Fultner  ·  CPRESS (2015)
Vývoj železnice a železničních stejnokrojů je velmi zajímavá tématika a věříme, že tato kniha potěší všechny nadšence do vlaků a vláčků z řad dětských i dospělých čtenářů. Poutavou formou popisuje vše, co souvisí s více než 180letou historií železnic, map (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
CPRESS (2014)
Pokračování úspěšné dětské encyklopedie, která i tentokrát podává odpovědi na ty nejzvídavější a nejzáludnější otázky. Chcete například vědět, jak vznikl Vesmír?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Jiří Dušek a Jan Píšala  ·  Albatros (2015)
Nádherne ilustrovaný atlas so šiestimi veľkými rozkladacími mapami odhalí všetkým malým záujemcom skryté tajomstvá blízkeho aj vzdialeného vesmíru. Čaká ťa prechádzka po našej slnečnej sústave, navštíviš kométy a planétky, podnikneš výlet na... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Ben Gilliland a Philip Parker  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Přijměte pozvání do vybrané společnosti a seznamte se s těmi, kteří změnili svět! Vydejte se na vzrušující cestu historií a poznejte životní osudy osobností, jejichž práce, nadání a skutky se zapsaly do dějin a posunuly lidstvo o několik kroků dopředu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Birgit Kuhn  ·  Edika
Tato praktická knížka o přírodě předává zábavnou formou malým objevitelům informace o světě motýlů. Naučí vás motýly nejen určovat, ale prozradí i mnoho zajímavého o jejich vlastnostech a stanovištích... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička