Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežEncyklopedie, naučné knihyAtlasy

Momentálně se v této nabídce nachází 352 titulů

1.
NOVINKA
Nová kniha od tvorcov fenomenálneho atlasu Mapy manželov Mizielinskich! (více o knize)
Naše cena: 463 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání posíláme do 4 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 30.9.2017
2.
Svojtka&Co. (2017)
NOVINKA
Tento atlas sveta je určený deťom. Malých čitateľov naučí aktívne študovať a používať najrôznejšie typy máp... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 30.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
3.
Oldřich Růžička  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Európa je síce druhým najmenším svetadielom, ale pokiaľ ide o objavovanie zaujímavostí, je priam nevyčerpateľným zdrojom. V Európe žije vyše sedemsto miliónov obyvateľov, ktorí hovoria viac ako dvesto jazykmi a tvoria vyše... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
4.
Kartografie Praha (2016)
Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 4 dnů
5.
Anne Möller  ·  Albatros (2017)
Říše zvířat, to je jedno tajemství za druhým. Věděli jste třeba, že lední medvěd má sice bílé chlupy, ale černou kůži? Jak je to možné? A jak funguje takový potravní řetězec? To i mnoho dalšího se zábavnou formou dozvíte z přehledného obrázkového... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
(1)
Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa! Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví... (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Svojtka&Co. (2015)
Najdete s touto encyklopedickou knížkou pro děti s více než 60 otevíracími okénky odpovědi na nejčastější otázky týkající se zvířat a jejich života... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jana Drnková a Marta Knauerová  ·  Edika (2017)
NA SKLADĚ AKCE
V knize neleznete více než 100 planě rostoucích druhů, které můžete najít v naší přírodě od časného jara až do pozdního podzimu. Rostliny jsou řazeny v knize abecedně, vždy podle barvy květů. Jednoduché určující znaky a... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
9.
Knižní klub (2013)
Kosti a kostry: živočichové je originální nová encyklopedie o zvířatech pro děti mladšího školního věku. Kniha nabízí široký výběr živočichů, obrázky jejich koster a informativní texty, z nichž děti načerpají spoustu vědomostí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Slovart CZ (2015)
Vydejte se s touto knihou na úžasnou výpravu světovou historií. Tento unikátní průvodce vám na víc než 65 mapách přiblíží nejdůležitější události dějin. Dozvíte se třeba o... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola a především velká rozkládací mapa, na které... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Jiří Dušek a Jan Píšala  ·  Albatros (2015)
Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru. Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Martin Poláček  ·  Edice ČT (2014)
Wifina je pořad, který se na obrazovce České televize objevil spolu se startem jejího dětského kanálu Déčko v září 2013. Dnes ho sledují již desetitisíce diváků a nejoblíbenější je mezi dětmi ve věku 9 až 10 let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Svojtka&Co. (2015)
V tomto školním atlase světa jsou použity nejnovější mapy s cílem stát se co nejnovějším pomocníkem při hledání informací. Atlas je uspořádaný podle světadílů, popisuje krajinu každé země, její architekturu, kulturu, náboženství a hospodářství. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
CPRESS (2014)
Pokračování úspěšné dětské encyklopedie, která i tentokrát podává odpovědi na ty nejzvídavější a nejzáludnější otázky. Chcete například vědět, jak vznikl Vesmír?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Svojtka&Co. (2013)
Podívejte se s touto dětskou encyklopedickou knížkou s odklápěcími okénky do vesmíru! Pod každým z více než 70 okének najdete odpovědi na nejčastější otázky, které se tohoto tématu týkají - například jak vznikl Měsíc, proč hvězdy svítí nebo jak je možné (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Ben Gilliland a Philip Parker  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Přijměte pozvání do vybrané společnosti a seznamte se s těmi, kteří změnili svět! Vydejte se na vzrušující cestu historií a poznejte životní osudy osobností, jejichž práce, nadání a skutky se zapsaly do dějin a posunuly lidstvo o několik kroků dopředu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Birgit Kuhn  ·  Edika
Tato praktická knížka o přírodě předává zábavnou formou malým objevitelům informace o světě motýlů. Naučí vás motýly nejen určovat, ale prozradí i mnoho zajímavého o jejich vlastnostech a stanovištích... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Philip Steele  ·  Nakladatelství Junior (2011)
NA SKLADĚ AKCE
Vysouvací stránky a otvírací okénka umožňují nahlédnout do vnitra vlaků, kde můžete vidět proslulé cestující, jako byli Robert Stephenson nebo Agatha Christie a její románový detektiv Hercule Poirot... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
20.
Bohunka Trelová  ·  Rubico (2014)
Na světě žijí tisíce druhů zvířat a v této knize jsou ty nejzajímavější. Kniha spojuje encyklopedii o přírodě a první čtení pro nejmenší čtenáře. Je psána pro děti... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička