Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adultRomantická

Momentálně se v této nabídce nachází 260 titulů

1.
Cynthia Hand, Brodi Ashton a Jodi Meadows  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Jana Greyová má za sebou totéž, co řada šlechtičen před ní: svatbu s naprosto cizím mužem. Navíc má tu smůlu, že sňatkem se ocitla přímo uprostřed politického komplotu, který svrhl z trůnu jejího bratrance, krále Eduarda, a z ní udělal... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Julie Kagawa  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Amber je na útěku. Spolu s Cobaltem opouští supertajnou dračí organizaci Talon a vydává se do neznáma. Stále přitom nepřestává myslet na Garretta – člověka, který jí zachránil život, i když si tím podepsal rozsudek vlastní... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
3.
Catherine Doyle  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Sofie si není jistá, co vlastně k Nicolimu cítí. O to víc ji to táhne k Lucovi, jenž jí podle všeho rozumí. A když Sofie odhalí tajemství vlastní rodiny, upne se právě k staršímu z bratrů. Dokáže jí ale Luca skutečně pomoct? Nebo se postaví na stranu své. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
4.
Catherine Rider  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA
„Může to být ještě horší?“ S Charlotte se rozešel přítel, a teď měla být na cestě do Londýna za svojí rodinou, ale protože byl její let zrušený, trčí sama v New Yorku. Čeká ji ten nejhorší Štědrý den! Pak potká Anthonyho. Kluka, který přijel na... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
5.
Lenka Kyselicová  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA
Osemnásťročná Zoja má skvelých kamarátov, milujúcu rodinu, srdce plné ideálov a pred sebou sľubnú kariéru tanečníčky. Cez ružové okuliare sa pozerá na dokonalý svet okolo seba. Osud je ale neúprosný a jej rozprávkový... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 2 dnů
6.
Jenny Han  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA
Ľúbostné listy majú mnoho podôb. Lara Jeanová síce žiaden nedostala, ale pár ich už napísala – na rozlúčku. Svoje city pred chalanmi vždy tajila, a keď sa chcela zamilovanosti konečne zbaviť, napísala list o tom, ako sa cíti. Starostlivo ho... (více o knize)
Naše cena: 858 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.11.2017
7.
Jana Šulková  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA
Veronika, mladé a ešte trochu naivné dievča, prichádza do mesta študovať, hľadať slobodu a dobrodružstvo. Osud jej však do cesty postaví sympatického Šimona, ktorý jej život a pohľad naň od základov zmení. Ich vzájomná láska sa stále stupňuje, no... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 10 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
8.
Jenny Han  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA (1)
Lepší maturitný ročník si Lara Jean ani nemohla priať. Je bláznivo zamilovaná do svojho priateľa Petra, jej otec sa znovu žení a Margot sa na leto vracia domov. Hotová idylka. Nič však netrvá večne a Lara stojí pred veľkým rozhodnutím: Kam pôjde na... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 3.11.2017
9.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #11 (13)
Dlouhá cesta k trůnu teprve začala, ale už nyní je jasné, že bude plná zrady, nepřátelství a nevraživosti. Pokud si chce Aelin udržet korunu a ochránit své království, musí se spojit s lidmi, kteří až do teď byli nepřáteli, a musí bojovat proti... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Jennifer Niven  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ (2)
Neobyčejná love story, která vás dostane. Neobyčejní hrdinové, které si zamilujete. Každý si myslí, že zná dobře Libby Stroutovou. Tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Jenny Han  ·  CooBoo (2015)
NA SKLADĚ (16)
Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Estelle Maskame  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ (2)
Na léto v Kalifornii se Eden vůbec netěší. Strávit ho má totiž v nové rodině svého otce, kterého už tři roky neviděla. Prázdniny by měla prožít s třemi nevlastními bratry a novou „matkou“ – lidmi, které... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ (55)
Úžasný a mrazivý příběh na motivy příběhu Krásky a Zvířete. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Tillie Cole  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ
Jeden polibek trvá okamžik. Tisíc polibků však může vydržet na celý život. Jeden chlapec, jedna dívka. Pouto mezi nimi je ukováno v jediném okamžiku a střeženo v srdci celou dekádu. Jejich pouto vydrží navždy. Nebo tomu alespoň věří... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
(40)
Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Catherine Doyle  ·  Baronet (2017)
(3)
Pro Sofii to mělo být jen další léto v Cedar Hill, kde pracuje v rodinném bistru a vídá se s kamarádkou Millie. Jenže potom se do opuštěného sídla nastěhuje italská rodina s pěti přitažlivými bratry. Jednomu z nich Sofie nedokáže odolat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Zoe Sugg  ·  Jota (2017)
(3)
Život Penny Porterové se po létě plném zážitků a nečekaných zvratů pomalu vrací do zaběhaných kolejí. Školní rok začal a  Penny je připravená vzít život do svých rukou a být na (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
18.
Jennifer Niven  ·  YOLi CZ (2015)
(88)
Strhující příběh o hledání a (ne)nalézání, o lidských předsudcích a první lásce. Theodora Finche fascinuje smrt. Violet Markeyová zase žije pro budoucnost – těší se na den, kdy dokončí střední školu a bude moct opustit rodné městečko... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
19.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ AKCE (32)
Ztratila všechny, které milovala. Celaena Sardothien se vrací zpátky do říše a jediné, po čem touží, je pomsta. Brzy si ovšem uvědomí, že ve hře je mnohem víc – musí osvobodit prince Doriana, kterého... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Courtney Cole  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Pravda tě osvobodí. Jmenuji se Calla Priceová a topím se. Můj nový svět je temný, temný oceán a všechna tajemství mě tlačí ke dnu. Můžu vůbec někomu věřit? Už nevím. Lži jsou jako spirály. Točí se a kroutí, oslepují mě svými trny a hadími... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička