Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adultRomantická

Momentálně se v této nabídce nachází 213 titulů

1.
Stephen Chbosky  ·  Brio (2016)
NA SKLADĚ TOP #70 (82)
Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
2.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #40 (16)
Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (5)
Štvrté pokračovanie najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla. Prečítaj a podľahni – séria Trón zo skla je aj tvoja nová závislosť. Celaena sa vracia do nenávideného impéria... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
4.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ
Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
John Green a David Levithan  ·  YOLi CZ (2016)
(3)
Chicago je dost velké město a dva středoškoláky z jeho opačných konců může dohromady svést leda náhoda. A aby se navíc ti dva jmenovali úplně stejně, totiž Will Grayson, musí ta náhoda být hodně veliká. Jenže opravdový spád věci naberou teprve tehdy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (6)
Feyre přežila střet s Amaranthou a vrátila se na Jarní dvůr. Avšak ani zde nemá klidu, protože ji neustále pronásledují vzpomínky na to, co musela udělat, aby osvobodila Tamlina i jeho lid. A stejně tak nemůže zapomenout ani na... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Nicola Yoon  ·  Jota (2015)
(7)
Tato originální prvotina vypráví o dívce, která je doslova a do písmene alergická na celý svět. Je zavřená doma, nikam nesmí a skoro nikdo nesmí k ní. Když se ale do sousedního domu přistěhuje nová rodina a s ní i kluk jménem Olly, začíná se odvíjet... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jennifer Niven  ·  YOLi CZ (2017)
AKCE
Neobyčejná love story, která vás dostane. Neobyčejní hrdinové, které si zamilujete. Každý si myslí, že zná dobře Libby Stroutovou. Tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Cassandra Clare  ·  YOLi CZ (2015)
(42)
1. díl nové trilogie od autorky Nástrojů smrti. Poté, co osiřelé Tesse Grayové zemře teta, která se o ni starala, vyplouvá dívka v dubnu roku 1878 z New Yorku do Londýna za svým bratrem Nathanielem. V přístavu na ni však nečeká Nate... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
Jestliže jste si zamilovali sérii Selekce, jsou tyto krásné omalovánky to pravé pro vás. Půvabné ilustrace jednotlivých postav z tohoto světa stejně jako úžasné ručně psané citáty ze všech knih této fantastické série vás naprosto uchvátí a přenesou váa... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Krystal Sutherland  ·  YOLi CZ (2017)
NA SKLADĚ
Henry Page ještě nikdy nebyl zamilovaný. Je beznadějným romantikem, který stále čeká, že se jeho první velká láska objeví na scéně ve zpomaleném pohybu, srdce vynechá úder, vše bude podkreslovat instrumentální hudba... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Sarah J. Maas  ·  CooBoo (2016)
NA SKLADĚ (25)
Úžasný a mrazivý příběh na motivy příběhu Krásky a Zvířete. Když devatenáctiletá lovkyně Feyre zabije v lese vlka, odvleče ji podivný tvor do svého doupěte, které se ukáže být jiným světem. Tam zjišťuje, že únosce není zvíře, ale Tamlin – jedna z... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Estelle Maskame  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ
Na léto v Kalifornii se Eden vůbec netěší. Strávit ho má totiž v nové rodině svého otce, kterého už tři roky neviděla. Prázdniny by měla prožít s třemi nevlastními bratry a novou „matkou“ – lidmi, které... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2015)
(28)
Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je již jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
J. Lynn a Jennifer L. Armentrout  ·  Baronet (2017)
Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (4)
Oceán zachránil Kahlen před smrtí. Je to už dávno, co ji nenechal utonout, a od té doby mu slouží jako siréna. Svým zpěvem láká bezpočet neznámých do hlubin moře, aby tak splatila dluh. Může se pohybovat také na zemi mezi lidmi, ale protože by i... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
17.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2016)
(29)
Princezna Eadlyn od malička stále dokola poslouchala vyprávění o tom, jak se potkali její rodiče. Ona ovšem ani náhodou netouží opakovat jejich romantický příběh! O svém životě však nerozhoduje sama. Její protesty jsou naprosto zbytečné, i ona si musí... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
18.
Jenny Han  ·  CooBoo (2016)
(2)
Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat. A pak se do jejího života vrátí jeden kluk, co se... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
19.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2016)
(4)
Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
20.
Sophia Lowellová  ·  CooBoo (2011)
Glee: Studentská výměna je druhou knihou inspirovanou stejnojmenným muzikálovým seriálem. A tak potom, co jste se v prvním díle seznámili se všemi důležitými postavami na McKinleyově střední, v tomto pokračování se do ohijské Limy v rámci multikulturního (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička