Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adultDobrodružná

Momentálně se v této nabídce nachází 51 titulů

1.
Kiran Millwood-Hargrave  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Od chvíle, kdy na ostrov dorazil generál Adori, nikdo nesmí překročit hranici mezi Gromerou a zbytkem ostrova. To ale Isabelle nezabraňuje v tom, aby snila o tom, že jednou prozkoumá každičký centimetr Zapomenutého území, které leží hned za... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 16.11.2017
2.
Tom Llewellyn  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Třináctiletý Marcus a jeho rodina si už pomalu zvykli, že žijí bez táty. Ten před lety záhadně zmizel během archeologického výzkumu na Krétě. Pak ale přijde podivný balíček a v něm klubko černého provázku. K němu je připojený... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
3.
Rachel Caine  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA
Alexandrijská knihovna – největší a nejslavnější knihovna starověku – uchovávala tisíce vzácných knih a dokumentů. Pak ale přišel ničivý požár, který vše pohltil. Co by se však stalo, kdyby k jejímu zničení nedošlo? Jess Brightwell je... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
4.
Robin Hawdon  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Rovinatá krajina sa vo vlahom povetrí vlní pokojne a nerušene, ďaleko od vojen a všetkých strastí ľudstva. Keď sa však prizrieme bližšie, čo to šuští v tráve, odhalíme mravčiu ríšu plnú chaosu a zmätkov. Kolónia čiernych mravcov sa práve prebúdza po... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
5.
S. Jae-Jones  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (1)
Dávej si pozor na skřety a zboží, které prodávají. Liesl celé své dětství poslouchala krásné a tajemné příběhy o Králi skřetů – o nezbedném panovníkovi, který vládne podzemí, o Králi duchů, který ji inspiroval ke skládání hudby. Když ale... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Sara Raasch  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (2)
Dívka se zlomeným srdcem a nelítostná bojovnice. Před šestnácti lety bylo zničeno Zimní království a jeho území dobylo Jaro. Pobili královskou rodinu a obyvatele uvěznili. A v tu chvíli vyprchala ze Zimy všechna magie… (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Elly Blake  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ (1)
Říká se, že protiklady se přitahují. Někdy to ale neplatí! Ruby, která vládne ohni, žije v krutém ledovém světě. Když je její matka zavražděna, přidá se k rebelům, aby jim pomohla zastavit šíleného Krále ledu. Než se zapojí do boje, je zajata a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Petra Stehlíková  ·  Host (2016)
(7)
Po Velké válce je svět rozdělen na dvě části, jedna je obyvatelná a druhá je zamořená jedovatými plyny. Obyvatelnou polovinu chrání štít, který čerpá energii ze zvláštního nerostu zvaného sklenit. V blízkosti štítu žije národ sklenařů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Ally Carter  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Cammie Morganová – stejně jako její spolužačky ze školy pro budoucí tajné agentky – není obyčejná holka. Její nadání splynout s davem je neuvěřitelné. Přesto si ji minulý semestr někdo všiml. Josh obrátil její svět vzhůru noh (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(12)
Seth se topí, zoufalý a osamělý v posledních okamžicích svého zápasu s rozběsněným mořem. Pak ale procitne. Nahý, hladový a žíznivý, ale při vědomí. Jak je to možné? Vybavuje si přece, jak se mu lámaly kosti, jak mu pukla lebka při nárazu o skalisko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Kristen Orlando  ·  Mystery Press (2017)
Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu... Reagan je o (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Marie Lu  ·  CooBoo (2013)
(21)
June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností – Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Gavriel Savit  ·  Paseka (2016)
Píše se rok 1939. Sedmiletá Anna, dcera profesora krakovské univerzity, se poté, co otce zatkne gestapo, náhle ocitá na světě sama. Pak se ale setká s tajemným mužem, který rozumí vlaštovčí řeči a dokáže si poradit s nepřátelskými vojáky i s celou řadou.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Genevieve Cogman  ·  Omega (2017)
(1)
Irene je profesionální špionka záhadné knihovny, stínové organizace, která sbírá důležitá beletristická díla ze všech časových období. Nyní byla ona a její tajemný asistent Kai vysláni do Londýna. Jejich mise: získání zvláště nebezpečné knihy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
NA SKLADĚ (29)
Subor 11 exkluzívnych poviedok pre všetkých fanúšikov sérií "Nástroje smrteľníkov" a "Pekelné stroje" od najúspešnejšej autorky Cassandry Clare... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (27)
Exkluzívna novela k sérii Trón zo skla, ktorá odhaľuje zaujímavé epizódy z tajnej minulosti Celaeny Sardothien, hrdinky šesťdielnej série Trón zo skla... (více o knize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Ally Carter  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Cammie Morganová není obyčejná patnáctiletá holka. Umí čtrnáct jazyků, nepřítele dokáže sprovodit ze světa pěti různými způsoby (třeba jen kusem syrové špagety), a škola, do které chodí, je stejně pozoruhodná jako ona. Akademie Gillian Gallagherové se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Alwyn Hamilton  ·  CooBoo (2017)
Před pouhými několika měsíci pistolnice Amání al’Hiza uprchla ze svého nudného městečka na hřbetě mytického koně s tajemným cizincem Jinem. Hledala tenkrát pouze svobodu, ale nyní se snaží osvobodit celý pouštní národ Mirádži z područí krvelačného... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
19.
Ivan Kaspa  ·  Klika (2017)
Napínavý a tajemný příběh Sáry začíná v den jejích třináctiletých narozenin. Dosud veselou a šťastnou dívku najednou pronásleduje jedna zneklidňující událost za druhou. Nebyla by to ale ona, aby se nechala jen tak zastrašit, a s kam (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Veronica Roth  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (208)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie... (více o knize)
Naše cena: 549 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička