Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adultDobrodružná

Momentálně se v této nabídce nachází 46 titulů

1.
Sara Raasch  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA (1)
Dívka se zlomeným srdcem a nelítostná bojovnice. Před šestnácti lety bylo zničeno Zimní království a jeho území dobylo Jaro. Pobili královskou rodinu a obyvatele uvěznili. A v tu chvíli vyprchala ze Zimy všechna magie… (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 28.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
2.
S. Jae-Jones  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA
Dávej si pozor na skřety a zboží, které prodávají. Liesl celé své dětství poslouchala krásné a tajemné příběhy o Králi skřetů – o nezbedném panovníkovi, který vládne podzemí, o Králi duchů, který ji inspiroval ke skládání hudby. Když ale... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 11.9.2017
3.
Elly Blake  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #71 AKCE
Říká se, že protiklady se přitahují. Někdy to ale neplatí! Ruby, která vládne ohni, žije v krutém ledovém světě. Když je její matka zavražděna, přidá se k rebelům, aby jim pomohla zastavit šíleného Krále ledu. Než se zapojí do boje, je zajata a... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
4.
Ally Carter  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Cammie Morganová – stejně jako její spolužačky ze školy pro budoucí tajné agentky – není obyčejná holka. Její nadání splynout s davem je neuvěřitelné. Přesto si ji minulý semestr někdo všiml. Josh obrátil její svět vzhůru noh (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(7)
Seth se topí, zoufalý a osamělý v posledních okamžicích svého zápasu s rozběsněným mořem. Pak ale procitne. Nahý, hladový a žíznivý, ale při vědomí. Jak je to možné? Vybavuje si přece, jak se mu lámaly kosti, jak mu pukla lebka při nárazu o skalisko... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Genevieve Cogman  ·  Omega (2017)
(1)
Irene je profesionální špionka záhadné knihovny, stínové organizace, která sbírá důležitá beletristická díla ze všech časových období. Nyní byla ona a její tajemný asistent Kai vysláni do Londýna. Jejich mise: získání zvláště nebezpečné knihy... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
7.
Petra Stehlíková  ·  Host (2016)
(5)
Po Velké válce je svět rozdělen na dvě části, jedna je obyvatelná a druhá je zamořená jedovatými plyny. Obyvatelnou polovinu chrání štít, který čerpá energii ze zvláštního nerostu zvaného sklenit. V blízkosti štítu žije národ sklenařů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Ally Carter  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Cammie Morganová není obyčejná patnáctiletá holka. Umí čtrnáct jazyků, nepřítele dokáže sprovodit ze světa pěti různými způsoby (třeba jen kusem syrové špagety), a škola, do které chodí, je stejně pozoruhodná jako ona. Akademie Gillian Gallagherové se... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Marie Lu  ·  CooBoo (2013)
(1)
June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností – Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Gavriel Savit  ·  Paseka (2016)
Píše se rok 1939. Sedmiletá Anna, dcera profesora krakovské univerzity, se poté, co otce zatkne gestapo, náhle ocitá na světě sama. Pak se ale setká s tajemným mužem, který rozumí vlaštovčí řeči a dokáže si poradit s nepřátelskými vojáky i s celou řadou.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
(8)
Subor 11 exkluzívnych poviedok pre všetkých fanúšikov sérií "Nástroje smrteľníkov" a "Pekelné stroje" od najúspešnejšej autorky Cassandry Clare... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Alwyn Hamilton  ·  CooBoo (2017)
Před pouhými několika měsíci pistolnice Amání al’Hiza uprchla ze svého nudného městečka na hřbetě mytického koně s tajemným cizincem Jinem. Hledala tenkrát pouze svobodu, ale nyní se snaží osvobodit celý pouštní národ Mirádži z područí krvelačného... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
13.
Veronica Roth  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ AKCE (86)
Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia – Rezistencia – Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
14.
Kai Meyer  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Alcantarové a Carnevarové – dvě znepřátelené rodiny, dva mafiánské klany. Láska a nenávist, intriky a loajalita, něha a násilí. Po násilném úmrtí své sestry a tety se Rosa Alcantarová takřka přes noc stává hlavou klanu. I když je jí pouhých osmnáct let, n (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Kristen Orlando  ·  Mystery Press (2017)
Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu... Reagan je o (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Zuzana Pospíšilová a Zuzana Osako  ·  Grada (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Ve srovnání s pátou ZŠ na kraji města jsou všechny školy ráj na zemi. Do téhle školy se nikdo netěší. Učitelé tu mají v popisu práce jen rozdávat pětky a poznámky a tvářit se kysele. Jednoho dne ale ve školních dveřích stojí Valerie – krásná mladá... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
17.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ AKCE (1)
Exkluzívna novela k sérii Trón zo skla, ktorá odhaľuje zaujímavé epizódy z tajnej minulosti Celaeny Sardothien, hrdinky šesťdielnej série Trón zo skla... (více o knize)
Naše cena: 86 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
18.
Dina L. Sleiman  ·  i527.net (2016)
(4)
Po neúspešnom pokuse zavraždiť kráľa je lady Merry Ellisonová – pôvodom dcéra baróna – v nemilosti trónu. Svojou odvahou a schopnosťami je ochotná urobiť všetko, aby ochránila osirelé deti z jej panstva. (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Patrick Ness  ·  Slovart (2017)
(7)
Patrick Ness patrí k najtalentovanejším autorom súčasnosti. V románe Niečo viac búra hranice medzi žánrami a otvára tínedžerskú literatúru všetkým vekovým kategóriám... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Ashley Elston  ·  Fragment (2017)
Nikto nevie, čo presne sa stalo v to ráno v River Pointe. Päť chlapcov šlo po noci bujarej zábavy na poľovačku. Vrátili sa len štyria. Chlapci držia spolu a nepriznajú, kto vystrelil guľku, ktorá zabila ich kamaráta Granta. Podľa dôkazov to mohol... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.9.2017
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička