Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieYoung adult

Momentálně se v této nabídce nachází 531 titulů

1.
Cassandra Clare  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #13 AKCE
Los Angeles, 2012. Je tomu již pět let, co dvanáctiletá lovkyně stínů Emma Carstairsová přišla za Temné války o oba rodiče. Dnes už Emma dávno není dítě, ale mladá žena odhodlaná k... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
2.
Colleen Hoover  ·  YOLi CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Stephanie Oakes  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Keviniáni připravili sedmnáctiletou Minnow o všechno: o dvanáct let života, o její rodinu, o schopnost důvěřovat. A když se vzepřela, vzali jí i ruce. Teď je jejich Prorok mrtvý a celá keviniánská osada spálená na popel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Kristen Orlando  ·  Mystery Press (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
BOJOVNICE. LHÁŘKA. STUDENTKA. ŠPIONKA. Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
5.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #8 AKCE
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
6.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #4 AKCE
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich.. (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
7.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #35 (12)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Stephanie Garber  ·  Egmont SK (2017)
NOVINKA (1)
Ak ste o Caravale počuli čokoľvek, nevyrovná sa to skutočnosti. Je to viac ako hra. Je to mágia! Scarlett ho chcela vždy zažiť a tento rok konečne dostala pozvánku. Lenže vzápätí jej sestru Tellu unesie tajomný režisér celého predstavenia. Niet sa čoho... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.6.2017) posíláme do 18 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
9.
Cassandra Clare  ·  Slovart CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #83 (8)
Los Angeles, 2012. Je tomu již pět let, co dvanáctiletá lovkyně stínů Emma Carstairsová přišla za Temné války o oba rodiče. Dnes už Emma dávno není dítě, ale mladá žena odhodlaná k... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
Ransom Riggs  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #90 AKCE (6)
Podivným dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se čas rychle krátí. Nebezpečný šílenec je na svobodě a milované slečně Peregrinové stále hrozí nebezpečí. Jacob Portman a Emma Bloomová jsou tedy nuceni zorganizovat... (více o eknize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 68%) ihned ke stažení
11.
Marta Hlušíková  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Gymnazistka Petra si v novom kolektíve začne rýchlo uvedomovať, ako ľahko sa dá skĺznuť k povrchnosti a ako ľahko sa dá ublížiť druhému, len preto, že je iný. Petra prežíva... (více o eknize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
J.K. Rowling  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Ak ste si niekedy kládli otázku, kde sa vzala ohnivá strela alebo prečo majú Wigtownskí tuláci na habitoch sekáčik na mäso, musíte si prečítať Metlobal v priebehu vekov... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 11.7.2017
13.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (25)
Nová fantasy séria od autorky megaúspešnej série Trón zo skla! Keď devätnásťročná lovkyňa Feyre zabije v lese vlka, na prah jej domu dorazí nebezpečný netvor, ktorý sa dožaduje odplaty... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
14.
Miroslava Varáčková  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Táňa kráča v ústrety bezútešnej budúcnosti - doštudovať s odretými ušami, nájsť si najpodradnejšiu prácu v meste a dúfať, že ju už nechytia policajti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
15.
Stephen Chbosky  ·  Brio (2016)
NA SKLADĚ TOP #65 (82)
Když člověk stojí v koutě, může si všimnout spousty úžasných věcí. Ale pak přijde chvíle, kdy je třeba vykročit na parket a začít opravdu žít. Strhujícímu románu Stephena Chboskeho o dilematu mezi... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
16.
Siri Pettersen  ·  Host (2017)
NA SKLADĚ TOP #34 AKCE
Představ si, že jsi lovnou zvěří v neznámém světě. Ve světě lidí, který pomalu umírá. Ve světě, který je místem tvého narození a který se měl konečně stát tvým domovem. Jenže to je zásadní omyl... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
17.
Kiera Cass  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ TOP #41 (16)
Když byla Eadlyn přinucena zúčastnit se Selekce, netušila, že by se mohla zamilovat do jednoho z 35 nápadníků. Ji prostě žádná pohádka nečekala! Jen počítala dny, až bude moct poslat všechny domů. Po událostech, které se odehrály v paláci, si ale... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
18.
Terry Pratchett  ·  Talpress (2017)
NA SKLADĚ TOP #58 (1)
Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta. Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby. Uzavřou se tu dobrodružství Toničky Bolavé, jejích... (více o knize)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Vladimíra Šebová  ·  Citadella (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Počas dvadsiatich piatich rokov bez spánku ma len tak niečo nevystrašilo. Vyraďovala som alarmy, prestrkovala som sa cez pootvorené okná, rozdýchavala som tie najkritickejšie recenzie svojich kníh pre deti. Potom sa to stalo. Tisícky kilometrov od... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
20.
Sarah J. Maas  ·  Slovart (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (5)
Štvrté pokračovanie najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla. Prečítaj a podľahni – séria Trón zo skla je aj tvoja nová závislosť. Celaena sa vracia do nenávideného impéria... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
123456789 … 27

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička