popis
Sci-fi

Knihy Děti a mládež Beletrie Sci-fi, fantasy Sci-fi

V podkategorii Sci-fi se nachází 69 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Poslední hvězda
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
2.
Hledání modré
Lois Lowryová  ·  Argo (2016)
SKLADEM  
Význačná a mnoha cenami ověnčená americká spisovatelka Lois Lowryová, podobně jako v prvním svazku své světoznámé tetralogie, který vyšel česky pod názvem Dárce, stvořila v Hledání modré tajuplný svět budoucnosti: Lidské společnosti vládne krutost a klam. (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Star Wars: Nový úsvit
John Jackson Miller  ·  Egmont ČR (2016)
Román z období počátků povstalecké Aliance. Od té doby, co byli Jediové odsouzeni k smrti a museli uprchnout z Coruscantu, se Kanan Jarrus místo o službu Síle staral spíše o to, aby přežil. Osaměle putuje galaxií, střídá... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi
Tony DiTerlizzi, Ralph McQuarrie  ·  CooBoo (2015)
Tento klasický příběh o boji dobra a zla, odehrávající se v předaleké galaxii, se ve své době stal okamžitě kulturním fenoménem a inspiroval celou generaci milovníků příběhů i jejich vypravěčů. Původní trilogie Star Wars nyní znovu ožívá v této... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Star Wars: Nová naděje
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Star Wars: Návrat Jediho
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Závěrečné dobrodružství Luka Skywalkera! Lukovi se konečně podaří zachránit Hana Sola a znovu i princeznu Leiu. Ale ta nejtěžší zkouška ho teprve čeká… Darth Vader spolu s Císařem chtějí Luka přetáhnout na... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Apollónův pád: Utajené Orákulum
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Jak nejlíp potrestat boha?Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! – a z nesmrtelného boha je šestnáctiletý kluk. Bez božských schopností a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Univerzita výjimečných: Zkouška
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(4)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou st (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
9.
Jiskra v popelu
Sabaa Tahir  ·  Host (2016)
(5)
Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
10.
Star Wars: Nová naděje
George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době. Stará Republika byla legendou, vzdálenou v čase i v prostoru. Za moudré vlády senátu a pod ochranou rytířů Jedi, Republika vzkvétala a rostla. Ale pak se vlády v galaxii zmocnili nelítostní zloduši. Rytíři Jedi byli... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Star Wars: Návrat Jediho
James Kahn, George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Vadná
Vadná  
Cecelia Ahern  ·  Omega (2016)
Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem. Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Projekt Alfa
Lenka Dostálová  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila… Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Stopa
Stopa  
Kathy Reichs, Brendan Reichs  ·  BB/art (2016)
Čtyři povídky poodhalí další tajemství ze světa virátů a fanoušci se v nich setkají i s Toryinou pratetou, slavnou soudní antropoložkou Temperance Brennanovou. Společně s ní budou naši hrdinové Tory, Ben, Hiram i Shelton řešit další záhady... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
William & Meriwether - Podivuhodná robotí expedice
Taťána Rubášová, Jindřich Janíček  ·  Labyrint (2016)
Lidská populace dávno neexistuje a roboti o ní nemají ani tušení. Přesto se nenápadně vydávají v jejích stopách. Vysílají dva cestovatele, Williama a Meriwethera, aby zmapovali zdroje a prozkoumali nová území. Začíná tak fantastická... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
16.
Star Wars: Impérium vrací úder
Donald F. Glut, George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Rudý úsvit
Pierce Brown  ·  Triton (2016)
Darrow je Rudý, člen nejnižší kasty v barevně rozdělené společnosti budoucnosti. Stejně jako ostatní Rudí celé dny pracuje a věří, že povrch Marsu mění v obyvatelný pro příští generace. Ale Darrow a jeho lid byli podvedeni – lidstvo se na povrch dostalo.. (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
18.
Halo Mythos
Egmont ČR (2016)
Zažijte velkolepý příběh univerza Halo, od vlády majestátních Předchůdců před bezpočtem milénií až po souboj lidstva s mimozemskými nepřáteli Smečkou a Potopou. Halo Mythos: Průvodce příběhem obsahuje ilustrace, nákresy, lodní... (více o titulu)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Ema a jednorožec
Oldřiška Ciprová, Lenka Němcová  ·  Grada (2016)
Kouzelný příběh o velkém kamarádství! Ema je úplně normální holka, která má stejné starosti jako její vrstevnice. Keira je bájný jednorožec z jiného světa a je zakletá, protože byla velmi namyšlená a pyšná. Jediná Ema může její kletbu zlomit, ale... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
20.
Star Wars: Učeň temnoty
Christie Golden  ·  Egmont ČR (2016)
Brutalita ve válce o vládu nad galaxií mezi temnou stranou a Republikou se stupňuje. Když hrabě Dooku nechá zmasakrovat flotilu bezmocných uprchlíků, Rada Jediů přistoupí k drastickému opatření: zameří se přímo na Dookua. Avšak nepola (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dníKnihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička