Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Děti a mládežBeletrieSci-fi, fantasySci-fi

Momentálně se v této nabídce nachází 82 titulů

1.
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(3)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(4)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou st (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Tulák  E-KNIHA
Peter Newman  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Po více než tisíc let střežili Andělští rytíři Trhlinu, avšak jak generace míjely a žádné nebezpečí se neobjevilo, jejich pozornost ochabovala. Nakonec se nechali ukolébat. Když se jednoho dne z Trhliny vyvalilo mračno démonických stvoření... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Jana Rečková  ·  Epocha (2015)
V ponurém světě, sešněrovaném přebujelými předpisy a zákazy, dává mnoho lidí přednost pobytu ve virtuální realitě. Mladí tvůrci světů, bratři Gezové, se tak řízením... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Sabaa Tahir  ·  Host (2016)
(5)
Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Samantha Shannon  ·  Host (2014)
(6)
Kniha začíná v roce 2059. Devatenáctiletá Paige Mahoneyová pracuje v londýnském kriminálním podsvětí. Paige působí jako jakási „spojka“ či „posel“: díky svým jasnovidným schopnostem se dokáže vnořit do mysli jiného člověka... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Peter Newman  ·  Host (2016)
(1)
Po více než tisíc let střežili Andělští rytíři Trhlinu, avšak jak generace míjely a žádné nebezpečí se neobjevilo, jejich pozornost ochabovala. Nakonec se nechali ukolébat. Když se jednoho dne z Trhliny vyvalilo mračno démonických stvoření... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  BB/art (2016)
Čtyři povídky poodhalí další tajemství ze světa virátů a fanoušci se v nich setkají i s Toryinou pratetou, slavnou soudní antropoložkou Temperance Brennanovou. Společně s ní budou naši hrdinové Tory, Ben, Hiram i Shelton řešit další záhady... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Cecelia Ahern  ·  Omega (2016)
Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem. Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Donald F. Glut a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Lois Lowryová  ·  Argo (2016)
Význačná a mnoha cenami ověnčená americká spisovatelka Lois Lowryová, podobně jako v prvním svazku své světoznámé tetralogie, který vyšel česky pod názvem Dárce, stvořila v Hledání modré tajuplný svět budoucnosti: Lidské společnosti vládne krutost a klam. (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
James Kahn a George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Poslední rytíř řádu Jedi Luke Skywalker se vrací na rodnou planetu, aby zachránil svého přítele Hana Sola ze spárů zločince Jabba Hutta. Tam se ale dozvídá velmi zlé zprávy. Proradný Jabba uvěznil také princeznu Leiu a... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Série Dobrodružství Minecraftu nyní vychází pod novým názvem Povstání Herobrina! Sledujte osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(14)
Jak nejlíp potrestat boha?Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! – a z nesmrtelného boha je šestnáctiletý kluk. Bez božských schopností a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Cia Valeová byla vládou vybrána do elitní skupiny nejlepších a nejnadanějších studentů ze všech kolonií. Na Univerzitě v Tosu se z ní má stát jeden z vůdců válkou zničené země. Kvůli tomu musela podstoupit brutální testování… Vzpomínky na něj se jí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.10.2017
18.
Albatros (2016)
Vráť sa s nami do veľmi, veľmi vzdialenej galaxie! Preži vzrušenie z filmu Star Wars: Sila sa Prebúdza! Uplynulo veľa rokov, čo rytier Jedi Luke Skywalker a Povstalecká Aliancia zvíťazili nad zlovestným Impériom a v galaxii nastal... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Michal Březina  ·  CPRESS (2016)
(2)
Právě se vám dostává do ruky naprosto autentický deník, zachráněný součinem těch nejabsurdnějších okolností, ve kterých hraje svou nezastupitelnou úlohu obyčejný rohlík. Celé dílo sestává z vyprávění bývalého žoldáka Marcela Šebesty, toho času... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička