popis
Sci-fi

Knihy Děti a mládež Beletrie Sci-fi, fantasy Sci-fi

V podkategorii Sci-fi se nachází 76 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Star Wars: Darth Bane 1 - Cesta zkázy
Drew Karpyshyn  ·  Egmont ČR (2017)
NOVINKA  
První svazek trilogie o legendární postavě řádu Sithů. Bývalý horník Dessel prchá před republikovými vojáky a vstoupí do řad sithské armády. V ní zažije tvrdý křest ohněm v krutých bojích proti Jediům. Později přijme nové... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 7 dní
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 22.5.2017
2.
Měsíční deník
Michal Březina  ·  CPRESS (2016)
(2)
Právě se vám dostává do ruky naprosto autentický deník, zachráněný součinem těch nejabsurdnějších okolností, ve kterých hraje svou nezastupitelnou úlohu obyčejný rohlík. Celé dílo sestává z vyprávění bývalého žoldáka Marcela Šebesty, toho času... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Pekelný Minecraft
René Balický  ·  FANTOM Print (2015)
Po zkáze Chrámového města a záchraně Cub-peže se zdálo, že svět se zase vrátí do své nedávné podoby. Jenže lidské plány nikdy nevydrží. Spiklenci se chtějí zmocnit artefaktu, který jim umožní ovládnout celý Minecraft. Když se zlí kněží objevují každý den, (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
4.
Stopa
Stopa  
Kathy Reichs, Brendan Reichs  ·  BB/art (2016)
Čtyři povídky poodhalí další tajemství ze světa virátů a fanoušci se v nich setkají i s Toryinou pratetou, slavnou soudní antropoložkou Temperance Brennanovou. Společně s ní budou naši hrdinové Tory, Ben, Hiram i Shelton řešit další záhady... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
5.
Jiskra v popelu
Sabaa Tahir  ·  Host (2016)
(5)
Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
6.
Univerzita výjimečných: Zkouška
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(4)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou st (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Kostičas
Samantha Shannon  ·  Host (2014)
(6)
Kniha začíná v roce 2059. Devatenáctiletá Paige Mahoneyová pracuje v londýnském kriminálním podsvětí. Paige působí jako jakási „spojka“ či „posel“: díky svým jasnovidným schopnostem se dokáže vnořit do mysli jiného člověka... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
8.
Apollónův pád: Utajené Orákulum
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Jak nejlíp potrestat boha?Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! – a z nesmrtelného boha je šestnáctiletý kluk. Bez božských schopností a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
9.
Vidořád
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(3)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
10.
Vadná
Vadná  
Cecelia Ahern  ·  Omega (2016)
Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem. Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
11.
Poslední hvězda
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
12.
Hledání modré
Lois Lowryová  ·  Argo (2016)
Význačná a mnoha cenami ověnčená americká spisovatelka Lois Lowryová, podobně jako v prvním svazku své světoznámé tetralogie, který vyšel česky pod názvem Dárce, stvořila v Hledání modré tajuplný svět budoucnosti: Lidské společnosti vládne krutost a klam. (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
13.
Pán světla
Roger Zelazny  ·  Straky na vrbě (2012)
(1)
Autorovo nejslavnější dílo oceněné Hugem i Nebulou v novém překladu! Jeden muž. Jeden muž nad zákon. Jeden muž nad zákon bohů. "Ostatní jsou dávno mrtví - nebo se z nich stali bohové - dei ex machinis... I já měl tu možnost, leč zřekl... (více o titulu)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
14.
Povstání Herobrina 8: Zapomenutý restart
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Sledujte další osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Josh, André a Suzy jsou v osmém dílu série Povstání Herobrina stále uvíznutí v replice skutečného světa uvnitř Minecraftu. Na Larisu čeká... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Příběhy Minecraftu (BOX)
Petr Heteša  ·  CPRESS (2015)
Kluci a holky dobrovolně otevírají knihu, místo aby strávili další odpoledne u počítače. Myslíte si, že je to sci-fi ? Nikoliv. To jsou Zajatci Minecraftu a Vetřelci z Minecraftu! Napínavé a dechberoucí... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Star Wars: Nová naděje
George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době. Stará Republika byla legendou, vzdálenou v čase i v prostoru. Za moudré vlády senátu a pod ochranou rytířů Jedi, Republika vzkvétala a rostla. Ale pak se vlády v galaxii zmocnili nelítostní zloduši. Rytíři Jedi byli... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Povstání Herobrina 1: Povstání Herobrina
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Série Dobrodružství Minecraftu nyní vychází pod novým názvem Povstání Herobrina! Sledujte osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Povstání Herobrina (BOX)
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Kompletní první řada oblíbené knižní série Povstání Herobrina (původním názvem Dobrodružství Minecraftu)! Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale... (více o titulu)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
19.
Star Wars: Impérium vrací úder
George Lucas, Donald F. Glut  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi
Tony DiTerlizzi  ·  CooBoo (2015)
Tento klasický příběh o boji dobra a zla, odehrávající se v předaleké galaxii, se ve své době stal okamžitě kulturním fenoménem a inspiroval celou generaci milovníků příběhů i jejich vypravěčů. Původní trilogie Star Wars nyní znovu ožívá v této... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dníNemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička