popis
Sci-fi

Knihy Děti a mládež Beletrie Sci-fi, fantasy Sci-fi

V podkategorii Sci-fi se nachází 75 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Univerzita výjimečných: Zrada
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
Cia Valeová byla vládou vybrána do elitní skupiny nejlepších a nejnadanějších studentů ze všech kolonií. Na Univerzitě v Tosu se z ní má stát jeden z vůdců válkou zničené země. Kvůli tomu musela podstoupit brutální testování… Vzpomínky na něj se jí... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 14 dní
2.
Univerzita výjimečných: Zkouška
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
(4)
Hunger Games byly skvělé, tahle série je však výjimečná! New York Times Bestseller přeložený do 14 jazyků! Cia právě ukončila střední školu a napjatě očekává, jestli bude vybrána do celostátního programu pro nejnadanější studenty. Pouze oni totiž mohou st (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dní
3.
Jiskra v popelu
Sabaa Tahir  ·  Host (2016)
(5)
Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
4.
Kostičas
Samantha Shannon  ·  Host (2014)
(6)
Kniha začíná v roce 2059. Devatenáctiletá Paige Mahoneyová pracuje v londýnském kriminálním podsvětí. Paige působí jako jakási „spojka“ či „posel“: díky svým jasnovidným schopnostem se dokáže vnořit do mysli jiného člověka... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Vadná
Vadná  
Cecelia Ahern  ·  Omega (2016)
Celestine North má skvělý život. Je vzorná dcera i sestra, spolužáci i učitelé o ní mají jen dobré mínění a ona sama randí s okouzlujícím Artem Crevanem. Ale pak se Celestine dostane do situace, ve které musí udělat zásadní rozhodnutí... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
6.
Poslední hvězda
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás zničit. Konec nenastane... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
7.
Vidořád
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(3)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
8.
Star Wars: Dobrodružství Luka Skywalkera, rytíře Jedi
Tony DiTerlizzi, Ralph McQuarrie  ·  CooBoo (2015)
Tento klasický příběh o boji dobra a zla, odehrávající se v předaleké galaxii, se ve své době stal okamžitě kulturním fenoménem a inspiroval celou generaci milovníků příběhů i jejich vypravěčů. Původní trilogie Star Wars nyní znovu ožívá v této... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
9.
Star Wars: Nová naděje
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Darth Vader unesl princeznu Leiu! Dokáže ji mladý Luke Skywalker zachránit? Naštěstí na to není sám: může se spolehnout na pomoc hned dvou robotů i odvážného Hana Sola a... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
10.
Star Wars: Návrat Jediho
Ryder Windham  ·  Albatros (2016)
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii… Závěrečné dobrodružství Luka Skywalkera! Lukovi se konečně podaří zachránit Hana Sola a znovu i princeznu Leiu. Ale ta nejtěžší zkouška ho teprve čeká… Darth Vader spolu s Císařem chtějí Luka přetáhnout na... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
11.
Hledání modré
Lois Lowryová  ·  Argo (2016)
Význačná a mnoha cenami ověnčená americká spisovatelka Lois Lowryová, podobně jako v prvním svazku své světoznámé tetralogie, který vyšel česky pod názvem Dárce, stvořila v Hledání modré tajuplný svět budoucnosti: Lidské společnosti vládne krutost a klam. (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
12.
Měsíční deník
Michal Březina  ·  CPRESS (2016)
(2)
Právě se vám dostává do ruky naprosto autentický deník, zachráněný součinem těch nejabsurdnějších okolností, ve kterých hraje svou nezastupitelnou úlohu obyčejný rohlík. Celé dílo sestává z vyprávění bývalého žoldáka Marcela Šebesty, toho času... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
13.
Apollónův pád: Utajené Orákulum
Rick Riordan  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Jak nejlíp potrestat boha?Tím, že z něj uděláte smrtelníka! Přesně tak dopadl bůh slunce Apollón. LUP! – a z nesmrtelného boha je šestnáctiletý kluk. Bez božských schopností a se spoustou nepřátel za zády se válí ve smradlavé... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
14.
Pán světla
Roger Zelazny  ·  Straky na vrbě (2012)
(1)
Autorovo nejslavnější dílo oceněné Hugem i Nebulou v novém překladu! Jeden muž. Jeden muž nad zákon. Jeden muž nad zákon bohů. "Ostatní jsou dávno mrtví - nebo se z nich stali bohové - dei ex machinis... I já měl tu možnost, leč zřekl... (více o titulu)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Povstání Herobrina 8: Zapomenutý restart
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Sledujte další osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Josh, André a Suzy jsou v osmém dílu série Povstání Herobrina stále uvíznutí v replice skutečného světa uvnitř Minecraftu. Na Larisu čeká... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
16.
Příběhy Minecraftu (BOX)
Petr Heteša  ·  CPRESS (2015)
Kluci a holky dobrovolně otevírají knihu, místo aby strávili další odpoledne u počítače. Myslíte si, že je to sci-fi ? Nikoliv. To jsou Zajatci Minecraftu a Vetřelci z Minecraftu! Napínavé a dechberoucí... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
17.
Star Wars: Nová naděje
George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době. Stará Republika byla legendou, vzdálenou v čase i v prostoru. Za moudré vlády senátu a pod ochranou rytířů Jedi, Republika vzkvétala a rostla. Ale pak se vlády v galaxii zmocnili nelítostní zloduši. Rytíři Jedi byli... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
18.
Povstání Herobrina 1: Povstání Herobrina
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Série Dobrodružství Minecraftu nyní vychází pod novým názvem Povstání Herobrina! Sledujte osudy dvojčat Joshe a Andrého a jejich kamarádky Suzy, kteří se ocitli uprostřed Minecraftu. Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
19.
Povstání Herobrina (BOX)
S.D. Stuart  ·  Computer Press (2015)
Kompletní první řada oblíbené knižní série Povstání Herobrina (původním názvem Dobrodružství Minecraftu)! Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale... (více o titulu)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
20.
Star Wars: Impérium vrací úder
Donald F. Glut, George Lucas  ·  CPRESS (2015)
V jiné galaxii, v jiné době… Nejmocnější zbraň Impéria byla zničena, ale povstalci jsou nadále nelítostně pronásledováni. Aby se vyhnuli střetu s mocnou flotilou Impéria, musí pod vedením Luka Skywalkera vybudovat novou základnu na ledové planetě... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dníPostavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička